reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

Agniesiu mikrus tez waży 6 kg, a ten trzecie - nigdzie nie jest napisane ile waży, a patrzyłąm na różne aukcje z tym modelem, ale na pewno nie jest lżejszy - bo jest bardziej "kombinowany" pewnie waży nawet więcej jak 6kg
 
reklama
midnight nie wiem ile u nas będzie promocja, sprzedawczynie też nie wiedziała,powiedziała że w każdej chwili mogą zadzwonić i odwołać.Dlatego kupiłam ,mimo że byłam bez Marysi ,udalo mi się trafić z rozmiarem byłam umówiona że w razie czego wymienię na inny rozmiar.
 
Mi się bardziej podoba ten z trzeciego linka,chociaz te kolorki takie sobie chyba jednak wybrałabym ten rózowo-szary:-)kurcze 6kg:szok:nasz jest leciutki ale i nie taki zbajerowany bardziej taki jak w linku 2 spacerówka z nosidłem ala gondolka,podusia kołderak nasz to chyba firma SMIKI myslę że jak waży z 2 i pól kg to wsio i mamy taki spokojny zielony :tak:

Ja lubie rajstopki Disneya
 
magdalenka - mi tez sie podoba ten ostatni ;)

maniulka - taki macie? http://www.smyk.com/sklep/przedmiot/wozek-geboki-maxi-pram-rozne-kolory1


ciekawe jaki dostaniemy od cioci, ktora powiedziala,ze kupi malej wózek.

iwona- rozmawialm przed chwila z moim m., ma teraz wolne wiec jutro obdzwonie sasiednie miasto bo z tego co wiem maja tam sklep firmowy wiec liczę,ze tam będą. Jutro zadzwonie i sie zapytam i jak beda to sobie zrobimy wycieczkę i nie będę Cie niepotrzebnie fatygować ;)
 
Ostatnia edycja:
mi ten z ostatniego linka wizualnie wydaje się lżejszy niż te dwa poprzednie, a może spytaj o wagę, jakoś 6kg to wydaje mi się dużo dla dziecka, chociaż ma to swoje plusy, mała przynajmniej nie rzuci takim wózkiem ;p
 
reklama
Wysłałam zapytanie do 7 sprzedawców, którzy sprzedają ten wózek. Może ktoś odpowie.
Tak sobie myślę, że nawet jeśli ten wózek jest ciężki to dzięki obrotowym kołom będzie łatwiejszy w manewrowaniu.
Trochę mi szkoda tego 2, bardzo mi się podoba, zwłaszcza w żółtym kolorze ;-)
No ale ma być funkcjonalny dla Goni, nie dla mnie:tak::tak:
 
Do góry