reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

ja od początku na nie stawiałam :) jakoś tak wpadło mi w oko i nie chciało wypaść ;p niby zwykłe proste łóżko, a jednak trochę takie inne, chociaż i tak podobają mi się wszystkie łóżka dziecięce i pewnie jakbym więcej oglądała to nie wiedziałabym co wybrać ;]
 
reklama
midnight moja bliska koleżanka pracuje w Bartku, pracownicy maja jakieś limity na buty rocznie, jezeli się nie myle to w takiej niskiej cenie mogą wziąć 5 par butów, ona dzieci nie ma, ale ma w rodzinie dziewczynkę, ja od niej kiedys brałam buty dosyc często dla Oskara, ale wtedy nie mieli limitów, teraz im firma je wprowadziła, dla Zosi nie brałam ani jednej pary. Jutro do niej zadzwonię, ale myslę ze powinna załatwić. Tylko ze ja tak rzadko jedzę w tamten kierunek ze nie wiem jak bedzie z odbiorem, bo ona mieszka 60 km od Warszawy.
Te buciki co Iwonka kupiła Marysi w Warszawie kosztuja 129zł
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ivaz -dziekuję. Wiesz, skoro to będzie problem to szkoda Ci zawracac głowę :cool2:

iwona - nie wiesz jak długo jest ta promocja? jutro zadzwonie do tego sklepu u mnie bo mieli miec nowa dostawe, powiedziano mi,ze nie wiedza co przyjdzie. I wtedy dam Ci znac jak i co.
 
midnight jutro zadzwonię do kolezanki, ja bedę w tamtych stronach dopiero w swięta wielkanocne to dopiero wtedy bedę mogła te butki odebrać. Powiedz mi jeszcze jaki numer?
 
ivaz - myślę,że 24. jutro zadzwonie do sklepu u mnie i zobacze czy beda w nowej dostawie, napisze jak sytuacja.

nasze rajstopki juz zaczynaj byc za male, mamy wolę i h&m, ale teraz chcialabym kupic jakiejs innej firmy, co polecacie?
 
Eve fakt z krittera farba się zdziera, ale u mojej chrześnicy tylko ze stolika i krzesełka bo to najintensywniej użytkuje, to łóżko jest dość małe więc myślę, że posłuży tyle ile musi, pewnie są dzieci które piszą po łóżku kredkami, naklejają na nie naklejki, czy jeszcze inne rzeczy i wtedy farba schodzi
 
Dziewczyny, KTÓRY??
Ja już głupieję, a rodzinka uważa, że oszalałam skoro tyle zastanawiam się jaki wózek kupić Małgoni. Przecież to tylko lalkowy wózek, ale jednak jest to zabawka która kosztuje trochę pieniędzy i ma posłużyć na dłużej i chce dobrze wybrać.

Mikrus początkowo był faworytem, ale wydaje mi się za krowiasty no i cena ... z wysyłką 220 .... sporo.
HIT!!! WÓZEK DLA LALEK 2w1 mikrus + REGUL.RĄCZ (1521758867) - Aukcje internetowe Allegro

Ten Jenny bardzo mi się podoba. Miniaturka klasycznego wózka. Kolorki bardzo fajne, cena przyzwoita (najtańszy z tych 3). Kusi mnie bardzo.
POLSKIE WÓZKI kolory REG. RĄCZKA+NOSIDŁO+TORBA (1520057575) - Aukcje internetowe Allegro

Z obrotowymi kołami - gondolka+siedzisko spacerówki, torba. Fajnie, dużo dodatków, Gosiek lubi takie bajery. Kolorki trochę kiepskie, i wybrała bym pomarańczowy (różowe odpadają, znalazłam zielony ale jest w jakiejś kwiatkowej pstrokaciznie i mi sie nie podoba). Niby idealny ale jednak jest coś co karze mi myśleć o tym z linka nr 2.
WÓZEK DLA LALEK 3W1 SPACERÓWKA GONDOLA + TORBA (1510147474) - Aukcje internetowe Allegro

Ten 2 byłby idealny w obrotowymi kołami.

Mikrus w sumie już chyba nie ma szans. Więc wybór pomiędzy tymi dwoma. Który byście wybrały??
 
reklama
Magdalenka ten z drugiego linka waży 6kg :szok: to prawie tyle co mój wózek dla Kuby - prawdziwy, nie lalkowy, ja bym brała ten trzeci, choć faktem jest że córci nie mam i raczej nie znam się na zabawkach dla dziewczynek ;-)
 
Do góry