reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

kitki - popieram ivaz, ja mam stolik jeden i drugi i ten lack - mam go u dziadkow jest średniej jakości, farba odpeka jak sie mocniej walnie,poza tym ma ostre rogi. ten plastkowy mam u siebie w mieszkaniu i jest troche wiekszy ale jak do malowania super. my ostatnio mamy na nim stos książeczek i mała je przy stoliku a książeczki sobie przeglądamy :) chyba kupilabym 2 krzesla bo jak dziecię inne w gości przyjdzie to nie ma gdzie siedziec by mogły razem malowac - my mamy jedno i musze drugie dokupić.

iwonka - bardzo mi się podoba ta kurteczka, http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/de/en/zara-S2011/50966/12264/DENIM%2BDUNGAREES
a jeszcze bardziej ta sukienka, nie wiesz, sa w PL w Zarze?


ja kupiłam małej taką katankę za całe 18zł :)

ivaz- ładna ta kurteczka, ja też mam trochę rzeczy z Minoti i sa fajne.Ciastolina zestaw wyglada ciekawie, mialam kiedys kilka malych kompletow masy plastycznej z pepco i była ok, tylko nie pachniala tak ladnie jak z play-doh ale nie smierdziala wiec nie byla zla :) zawsze mozesz dokupic kilka sloiczków oryginalnej plasteliny, bo ona szybko sie konczy :)

eve-lala super,zakochalam się ale sie zastanawiam od jakiego wieku są takie lale?Sama bym sobie kupiła tak mi się podoba:)
agnesia - kurteczka bomba, moj maly sasiad rok temu w takiej chodzil i wygladal odjazdowo,zdaje mi sie tamta kurteczka byla z H&M.


u nas tubisie nie mają wzięcia jak na razie. Pluszaki, cale zoo + figurki duplo,figurki z kinder niespodzianki jak sie jakies trafią,i ostatnio lala Agatka :) uwielbia ten caly stos wozic swoim wózeczkiem tylko co chwila jej ktores wypada bo sie nie mieszcza :)
ja chcialam kupic zestaw sprzatajacy ale wlasnie obawiam sie,ze bedzie sie kurzyl bo tak jak iwona pisze mala i tak bedzie mi zabierala moja szczotkę, sama nie wiem...
 

Załączniki

  • bierrr.jpg
    bierrr.jpg
    40,4 KB · Wyświetleń: 21
Ostatnia edycja:
reklama
midnight - chyba od 3 lat, ale dla mnie to nie ma znaczenia. Wybieram zabawki obserwując dziecko. Ostatnio bawiła się u córki znajomych barbie i dlatego kupiłąm i trafiłam.

kitki - ja zakupię stolik i krzesła z tej serii, razem chyba z łóżkiem ale jak wyjdzie z mieszkaniem IKEA | Seria KRITTER
 
Ivaz-my mamy dokladnie ta mozaike z linka,tylko ja kupowalam za 40 zl uzywana w stanie jak nowa-tylko pudelko ma ryski a tak to cala mozaika w stanie idealnym.
Na pewno swietna baza pod nauke kolorow no i zabawa sama w sobie inna niz puzzle,gry,klocki i to wszystko co nasze dzieci juz maja.

Układanka edukacyjna FantaColor Junior Quercetti (1457134140) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

Polecam tez Lotto ktora Julicie kupilismy:

DwC Granna Lotto Dom gra planszowa dla dzieci 2+ (1451675785) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

oraz mysle nad ta gra (tej jeszcze nie kupilismy):

Gra nauka kolorów TĘCZA od 3 lat Granna TYCHY (1430489390) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

Niestety jedziemy juz do tesciow na urodziny Julity wiec nie popisze wiecej:-(
 
A ja mysle o tym stoliku,IKEA | System przechowywania | System STUVA | STUVA | Ławka wczoraj go oglądałam, jest większy tj dłuższy ma blat roboczy od klasycznych stolików ale nie tak głęboki przy wąski pokoju bedzie bardziej ustawny, nad stolikiem chcę powiesić taki drążek IKEA | Akcesoria ścienne i organizacja miejsca pracy | Szyny i akcesoria ścienne | BYGEL | Szyna a na nim zawiesić takie kolorowe kubeczki IKEA | Akcesoria ścienne i organizacja miejsca pracy | Szyny i akcesoria ścienne | BYGEL | Pojemnik (4szt) na kredki, flamastry i inne dzieciowe duperele. Podsyłam ten pomysł bo fajnie to wygląda w dziecięcym pokoju
 
Macie rację ze ten stolik LACK nie jest dobry gatumkowo ale jest zgrabniejszy niż ten MAMUT .U nas stoi od grudnia i nic sie z nim nie dzieje a jak sie zniszczy to i tak nie będzie mi szkoda.
 
reklama
Do góry