reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

reklama
maniulka - to jakaś telepatia, bo też na nią patrzyłam:-D Te oryginalme maclarenowskie kosztują 95 zł plus przesyłka więc dużo. Ta mnie tą kieszonką na mokre husteczki zaciekawiła, ale nie wiem jaki to materiał, jakie ma wymiary, jak się układa na wózku, czy się nie zwija, zagina itp. Mam taki tani organizer w samochodzie i jest beznadziejny, bo właśnie taki wyginający jest.
 
Ciekawe rozwiązanie... i ta kieszonka na mokre chusteczki. Ciągle ich szukam w torbie pod wózkiem. Chyba się skuszę na ten organizer :-)
 
reklama
Do góry