reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

A co do kompletowania ubrań na wiosne / lato to ja tez juz zaczęłam.
Zaraz wkleję wam troszkę zdjęć, Gosia ostatnio dostała sporo nowych ubranek od cioci i wujka.

Saro świetna ta czarna sukienka, taka dorosła,
Agusia, ale ruszyłaś z kopyta, jeszcze trochę i się pewnie w szafkach nie pomieści :-D:-D
ta bluza moro to dużo za duża więc pewnie będzie dopiero za rok, a ta ostatnia to z międzynarodowego, zakochałam się i musiałam ją mieć, choć pewnie będzie dobra dopiero na lato/jesień
 
Ostatnia edycja:
reklama
Magdalenko bo ta aria piekna nie jest, ale podobno to bardzo wygodny wózek, takie opinie o nim czytałamjest bardzo zachwalana.
Masz rację wózek najlepiej obejrzec, włożyc dziecko przejechać się kawałek zanim sie go kupi.
Ja też kompletuję graderobą dla Zoski na wiosnę i lato kupuję w rozm 86 mam nadzieję ze trafię z rozmiarem, na razie 86 jest sporo za duże, wiec do lata powinno być ok. Bo chyba wg angielskiej rozmiarówki 12-18 m-cy tj nasze 86. Teraz nosi ubranka 9-12 m-cy i jeszcze niektóre są za duże.
Ostatnio kupiłam jej dwa płaszczyki nexta, troche t-shirtów, tunik, rybaczek, krótkich ogrodniczek i ani jedenej sukienki oczywiście zakupy allegrowe w wiekszości ciuszki używane
 
Gosia to już powoli teraz nosi rozmiarówkę 18-24 msc, choć niektóre mamy nadal 9-12 msc i sa ciągle dobre; zalezy co się trafi :-D;-)
 
Agniesia a powiedz mi jeszcze, czy nie wydaje ci się, że sprint ma dość krótkie oparcie, bo Gosiuli już teraz czubek głowy wystawał, a przecież wózkiem będzie już jeździła do około 2 lat, to chyba nie bardzo, żeby dziecko podczas spaceru nie miało możliwości oparcia głowy .... Jak jest u Kubusia??
 
magda19lenka Kuba jest naprawdę wysoki i głowa nie wystaje mu poza oparcie :eek: jest w nim chyba akurat, nie pamiętam, bo odkąd wróciłam do domu nie jeździłam nim, ale jak już powiedziałam kupiłam ten wózek, bo był mi na wyjazd potrzebny, a chciałabym jeszcze coś małego i zwinnego, ale to już po urodzinach kupimy jak będzie więcej czasu żeby pojeździć i poszukać.

Kubie kupuję ubranka na 18-24, a co do miejsca w szafkach to fakt, mamy tyle ubrań, nowych, których Kuba nawet nie miał na sobie, wiszą z metkami niektóre,a już za małe :-( ale schowam na strych będą dla następnych dzieciorków :-p
 
te kuszle - body rewelacja, nic nie bedzie wychodzilo ze spodni, sprawie mojemu na urodzinowa impreze :)
a co do wózeczka, też byłam ostatnio oglądać wózeczki i też ogłądałam ten espiro i gdyby nie to że te przednie koła są węższe niż tylne kupiła bym go ale w takim wydaniu jest to nie praktyczne, mam teraz wózek z takimi kołami i za każdym razem muszę wywlekać tyłem wózek na podjazdach, przynajmniej u nas są takie dzielone, strasznie uciązliwa sprawa. Tego sprina też ogłądałam i oparcie faktycznie jest jakieś nie wymiarowe, coneco z rogami to wogóle jakaś porażka, choć sie dużo naczytałam na jego temat, że fajny i wogóle.
ogładałam taki wózeczek:
Wózek Spacerowy TINY 2010 BABY DESIGN +OKRYCIE+KU (915154543) - Aukcje internetowe Allegro
super sie prowadził i naprawdę lekki ale nie składa sie w parasolke co nie bardzo mi odpowiada. my zdecydowalismy sie na espiro jet
Wózek Baby Design ESPIRO JET + pokrowiec + folia (917252741) - Aukcje internetowe Allegro
bardzo podobają mi sie te maclareny , które zachwalałyście ale niestety cena nas nie puszcza
wszystkie ubranka dziewczyny super, ja też się wybrałam na buszowanie po sklepach, ogolnie po to aby zakupić prezent na roczekam dla kuzyna Kacperka, w przyszly weekend idziemy i upolowałam komplecik w smyku
i również zaczełam kompletować ciuszki na wiosnę, w cubusie udało mi sie kupić sztruksiaki za 16 zł i bluzę za 18
a na ciuchach kupiłam my kurteczke wiosenna na polarku nexta za 10 zl i bluzę z cubusa za 3,5 :)
 

Załączniki

  • S5006384.JPG
    S5006384.JPG
    31,8 KB · Wyświetleń: 16
  • S5006387.JPG
    S5006387.JPG
    25,4 KB · Wyświetleń: 15
  • S5006385.JPG
    S5006385.JPG
    33 KB · Wyświetleń: 18
  • S5006386.JPG
    S5006386.JPG
    33,2 KB · Wyświetleń: 17
reklama
wózki fajne, tylko ja nie umiem się tymi rączkami obsłużyć :-) nie wygodnie mi się prowadzi, kiedyś wiozłam moją chrześnice w Coneco z tymi dwoma rączkami i myślałam, że mnie trafi... :-D
 
Do góry