reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

reklama
Dziś przyszła zamówiona przeze mnie pościel dla Małej. Akurat jak rozpakowywałam to była babcia z wujkiem i wszyscy podziwialiśmy, eh a babcia jak się cieszyła z mięciutkiego rożka .... :-):-) nawet wujo "szczerzył zęby" :-):-)
ROŻEK ROŻKI 80x80 MAMO-TATO - DUŻO WZORÓW !! (529613263) - Aukcje internetowe Allegro - serduszka w zieleni
~ 6-cz POŚCIEL 100x135 Z BALDACHIMEM - MAMO-TATO (537889177) - Aukcje internetowe Allegro - drabinki z misiami na zielonym tle

Tomek wybierał kolor, a dla niego wszystko musi być zielone, więc pościel zielona w miśki (średnio mi się podoba, jest taka "tandetna":-D, ale pozwoliłam mu wybrać wzór, więc niech ma:-)), prześcieradła dwie sztuki też zielone (chciałam 1 sztukę zamówić żółta, ale mi nie pozwolił, "bo nie będzie pasowało":-D:-D), do tego rożek. No i przy rożku uprosiłam żeby był bez tych miśków, więc jest jednolity, zielony oczywiście :-)
 
Maniulka ta pościel nie jest taka brzydka :-) po prostu to nie jest mój ideał :-) ale ważniejsze jest to, że Tomek się cieszy, że może współdecydować, i że to on wybrał. :-)
 
magda19lenka czego się nie robi żeby facet pocieszył się jak dziecko :-D hehhee pościel bardzo ładna w sumie to też mam coś z zielonym, i zamówiłam z tej firmy prześcieradła
 
a ja używam takiej podkładki z ikei - nie wiem jak się nazywa, jest taka niby ceratka, ale z jednej strony jakby pokryta bawełną
 
reklama
Do góry