reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

:szok::szok::szok::szok::szok: pierwsze słyszę o czyms takim ale moze nie ma tego złego w sumie bezpieczniej w foteliku :unsure::yes:
ja jeszcze nie mam kocyka czy tam różka bo moze włąsnie rozek się kupi nie wiem jeszcze. Natomiast często myślę o tym jak ubrac dzidzie wychodząc w sumie nie wiadomo jaka będzie pogoda nic nie wiadomo ale wiem, że takiemu maluszkowi to zimno wiec myślę o ciepłym ubranku
 
Ostatnia edycja:
reklama
A to zalezy ile lat sie mieszka w bloku, jacy sa sasiedzi, na ile można sobie pozwolić my zregóły mamy szafeczke na klatce od kilku lat trzymamy tam przetwory jakies duperelki typu słoiki i przybory do majsterkowania nikt jeszcze nic nie zrobił ani nie grzebal nad nami mieszka sasiadka moja przyjacióła nikt na sama gore nie wchodzi to tez jest plus tylko my
No wiadomo gwarancji nie ma ale zawsze coś:tak:
 
Anna, my tez wybralismy ten wozek, jest super... fajnier sie prowadzi, gondola latwo sie wypina i mozna ja przenosic za uchwyt w budce, co w naszym przypadku przyda sie bardziej niz fotelik... wozek nie jest za lekki, ale jak nie jest to dla ciebie wazne, to plecam go.
Tym bardziej ze teraz sa akurat wyprzedaze X-landerow.
 
A wiecie że ze szpitala w którym będę rodzić nie wypiszą dziecka jak nie będzie miało fotelika taki przepis i koniec nawet jak wracasz taxi to masz pożyczyć fotelik i koniec bo ci nie wypiszą dziecka dziwne no nie????
ojej ale to dziwne....tzn dobre bo pewnie sa mamusie ktore by i w rekach orzewiozly( czesto widuje takie z maluszkami na kolanach!!!!!) ale gondola nowoczesna ktora ma isofix jest moim zdaniem bezpieczna prawie jak fotelik.....
 
zawsze mozna tez do piwnicy zniesc.....to jedno pietro w dol a nie 4 do gory...:)choc w piwnicy moze zapach byc nie ciekawy.....aha no i gryzonie.....chyba gorsze od sasiadow....:-) ja parterowa jestem wiec mam spokoj.....
 
No jeśli chodzi o piwnice to niezbyt popierwsze malutka już zapełniona na maxa a poza tym wolałabym nie bo wilgoć zapachy no nie wiem czy gryzonie ale kto wie:eek:
 
W sumie mysle ze wystarczy zalozyc body ,pajaca,czapeczke ewentualnie skarpetki i na to jakis kombinezon ale nie zagruby bo i tak czy to w gondolce czy w foteliku napewno przykryjemy dzidzie jakims kocykiem.
 
Cześć dziewczyny:) mam wielki problem z wyborem wózka. Powiedzcie mi czy koła piankowe się sprawdzają. Z reguły słyszałam, że pompowane są lepsze, ale ostatnio tato mi opowiadał że słyszał historię o pompowanych kołach. Kolega mu opowiadał, że był na spacerze z wnusią i w pewnym momencie jedno koło dosłownie eksplodowało. Nie wiem co to był za wózek ale takie historie mnie przerażają. Piankowe podobno szybciej się zużywają, ale ja wiem że jak parę razy pójdziemy na spacerek to będzie dobrze, przede wszystkim będziemy jeździć samochodem jak do tej pory:) Więc może tak szybko się nie zużyją. Myślałam nad x-landerem ale kolory mi się nie podobają. Są za "szare". Powiedzcie co sądzicie o tych wózkach a przede wszystkim o brevi: ..:: BOBO WÓZKI DZIECIĘCE ::.. ► Bebecar Peg Perego Maxi Cosi: OVO 3w1 głęboko-spacerowy + fotelik 0-13kg + torba ..:: BOBO WÓZKI DZIECIĘCE ::.. ► Bebecar Peg Perego Maxi Cosi: TRANSPORTER głęboko- spacerowy + śpiworek Pozdrawiam Was gorąco:)
 
reklama
Do góry