reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

Dziewczyny, czy ktoras z wa ogladała może X-landery w szcególności model X1, razem z m zastanawiamy sie na dzakupem, a teraz ceny spadły... spacerowke mozna kupic za 800 zl (nowa) , a gondolke- uzywana za 150- 200 zl,
Mysle ze kupno uzywanej gondolki po 1 dziecku to dobry pomysl i zawsze troche taniej, a poza tym gondole x-lander maja mozwliosc szybkiego wypiecia ze stelaza i pzrenoszenia za uchwyt w budce.. przydatne szcegolnie w cieple dni np na dzialce
 
reklama
Dziewczyny a co myślicie o nowym X-Landerze model XQ, jest bardzo podobny do XA, tylko jest lżejszy o 4kg, co w moim przypadku jest ważne bo mam kilka schodów do klatki w bloku bez podjazdu. Ma mniejsze kółka z przodu niż XA, ale skrętne i bardzo fajnie sie go prowadzi. Poza tym łatwiej się go składa niż XA. Jedyna wada jak dla mnie to że nadal nie jest przekładane siedzisko podobnie jak w XA. Tu podaję linka do tego wóżka:
X-Lander Wózek X-Q Red spacerowy z opcją gondoli dla noworodka TOMI.pl Warszawa

Czy ktoś kupił może już ten wózek?? lub brał pod uwagę?? Co myślicie??:biggrin2:
 
Mirabelle, a ja looknełam na te x-landery dopiero jak Ty o nich napisałaś, ale to opłaca się kupować używany za ten 1000zł jak za 1200 są nowiusieńkie .... gdyby była jakaś większa oszczędność (wg mnie) to by się na pewno opłacało, a tak to ja bym się naprawdę zastanowiła czy warto używany .....
 
Mi z wyglądu to się w ogóle nie podoba (ale to rzecz gustu oczywiście :-)),
i nie kupiła bym go ze względu na brak tej przekładanej rączki czy siedziska. Bo jednak w spacerówce ląduje już czasami 4-5 miesięczne dziecko (zależy od mamy), i ja bym jednak wolała mieć takie malucha na obserwacji ....
aa i jeszcze te kółeczka obracane wydają mi się za małe i na śniegu na przykład może być z nimi problem, że się będą blokować albo będzie się zaliczać każdy dołek na krzywym chodniku ....
model XA wydaje mi się właśnie lepszy ze względu na wygląd i obrotowe koła są trochę większe
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny, byłam dziś na zakupach, kupiłam trochę ciuszków i śliczny kocyk. Tak się zastanawiam ile rzeczy kupujecie, w jakich rozmiarach i jak planujecie ubrać dziecko na wyjście ze szpitala?

Czy macie jakąś listę zakupów? Ja totalnie dziś zgłupiałam...
 
ja jesczze nic nie kupuje...co do wyjscia ze szpitala trudno cos zakladac ...nie mam pojecia jaka bedzie pogoda....pewnie jakis kombinezonik nie za gruby zeby sie do fotelika dzidzia zmiescila...choc moze w pierwsza podroz go w gondoli przewioze...jeszcze nie wiem, kube wiozlam w gondoli ze szpitala bo wydawalo mi sie ze bedzie mu wygodniej...ale widzlama mausie ktore wkladaly do fotelika.....pewnie zalezy jak dlugo ma trwac podroz...
 
Nika81 sliczne teraz i ciebie pewnie ogarnie szał zakupów a martwiłas się że jeszcze nic nie masz teraz na pewno nadrobisz tym bardziej że w tych maleńkich ciuszkach można się po prostu zakochać :-):-):-)
modroklejka ja mieszkam na 2 piętrze z bardzo wąską klatką masakra a w twojej sytuacji to niech on nawet waży 20 kg :-) nic ci nie przeszkadza super
Truda23 rade to my damy tylko kto nam zdrowie wróci ja już swój kręgosłup załatwiłam groził mi paraliż wiec teraz będę uważać :tak:
 
Jeny nie myślałam o tym jeszcze ja tez Kube w gondoli woziłam a pamietam ze byl to styczen wiec miał na sobie body z dl rekawem jednoczesciowe spioszki skarpetki czpeczke cienka bawelniana i grubsza na koniec kombinezon w gondole wlozony przykryty kocykiem i jak wychodzilismy to tam gdzie buzika byla polozona rozwinieta pieluszka cienka zeby mu nie wialo to tyle
 
Co do wozeczka to u mnie tez nic nie przeszkadza waga,mamy domek parterowy...ani jednego schodka ;-)a wozek bedzie stal w pralni na poziomie parteru:-).
Nika pajacyk slodki:-),ja teraz tylko musze wszystko poukladac do poleczki maluszka;-)
 
reklama
Podziwiam was naprawde te szalenstwa zakupowe juz wozki niektore z was maja hmm mi jakos odeszla ochota na zakupy zostawiam to na styczen i poczatek lutego bo pod koniec to juz moze byc za poźno:-D
 
Do góry