reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

bansik-zgadzam sie w 100%-na sztuki wiecej sie zarobi (mozna tez na wysylce) ale wiecej roboty z wystawieniem aukcji ale za to zestawy-mimo ze mniej sie zarabia na sztuce szybciej schodza-przynajmniej u mnie.Za pake ciuszkow w listopadzie dalam 220 zl a poki co sprzedalam z niej ciuszki 0-3 mies za 40 zl + wysylka i 1sza czesc 3-6 mcy za 80 zl+wysylka.To juz jest 120 zl,a jest to dopiero z 1/3 ciuszkow z tej paki (jeszcze zostalo sporo 3-6 mcy,6-9 i kilka sztuk 9-12) takze nie tylko najwyrazniej mi sie zwroci ale i MOZE zarobie-mimo amortyzacji tych ciuszkow-bo przeciez Julita je uzywala wiec sa w gorszym stanie niz je kupilam:-Dale sie rozpisalam:-p:-D
modro-wystawiaj smialo aukcje bo to grosze.Samo wystawienie to koszt od 0,35 gr do 1,50gr-przynajmniej ja sie w tym przedziale mieszcze.tylko pamietaj o fotkach do 50 kB bo za wieksze sie doplaca.No i ja zwykle daje tylko 1 foto-tak jak mowilam dla mnie aukcja to 10 min roboty,nie przemeczam sie:-DNatomiast prowizja juz od sprzedazy to troche wiekszy koszt (zalezny od kwoty sprzedazy ale brat cos mi mowil ze najlepiej zmiescic sie do 50 zl jesli chodzi o cene sprzedazy,ale nie wiem czy to odnosnie odziezy czy czegos innego...Przyznam ze nie czytam regulaminow,bo ja wogole jestem jedna wielka ANARCHIA i nie lubie regul,zasad,regulaminow itp:-D
A o do mojego allegrowego nicka to niektore z was go znaja-bo podawalam na priva wiec mozna wylukac ze moje aukcje nie sa zbyt skomplikowane zeby nie powiedziec bardzo skromne graficznie i opisowo;)))

wogole to chyba nie pomylilam watkow-tu pisalyscie o sprzedazy prawda?Bo mi komp swiruje i mnie wywala:/

bansik-wozeczek fajny i cena dobra!:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
ATsonia,Edis-super zakupy!!!
Isku-ksiazki maja bardzo tanie oplaty i prowizje wiec je sie najbardziej oplaca wystawiac.
Ja do allegro podchodze-hmm juz tak hazardowo chyba:-DKreci mnie czy cos sie sprzeda czy nie,ta adrenalinka...rozumiecie?A sprzedaje rozmaite rzeczy i przedmioty-te ktore sa nam niepotrzebne w domu i zajmuja miejsce.A ubranka jak bym miala komu oddac po julicie to bym dala ale nie mam.Moja kuzynka ta co bedzie miala coreczke w styczniu ma fure ubranek po swojej starszej 3 letniej corci bo pytalam a moja psiapsiola z terminem kwiecien/maj po 1sze nie zna plci jeszcze a po 2 ona z tych co uzywane rzeczy i lumpki niet...wiec nie chce jej wprawiac w zazenowanie:-D
 
Sara - dzięki za info o książkach :) a tak z ciekawości spytam - wystawiasz aukcje czy kup teraz, i co Ci lepiej schodzi i czy ceny dajesz niższe żeby klientów przyciągnąć, czy takie żeby od razu na nich zarobić? Będę wdzięczna za porady fachowca :)))
coś w tym jest wciągającego - ja też co chwila zaglądam czy coś się zmieniło w moich aukcjach, czy ktoś doszedł do obserwujących itd :)))
 
mordo a gdzie widzialas ten wozeczek?? normalnie w sklepie?? bo ja czarnego szukam... na allegro ostatni byl i sie sprzedal za 400zł ale bez zadnych dodatkow typu pokrowiec, folia... to nie wzielam ;/
 
dziewczyny polecam fajną stronę, gdzie można sprzedawac i kupowac używane rzeczy, ja ostatnio tu kupiłam Zyrafkę pełna klocków FP za 35 zł.+ 2 klocki gratis Z tego co się zdążyłam zorientowac jest taniej niz na allegro www.szafka.pl
Zeby zobaczyc ceny trzeba się zarejestrowac, rejestracja trwa 2 minuty, polecam
 
reklama
Wpadam tylko na zakupowy:tak:
Ivaz-fajna stronka:)
Isku-czesciej wystawiam "kup teraz" niz aukcje i o dziwo kup teraz mi czesciej schodzi.Aukcje wystawiam tylko do rzeczy nazwijmy to nietypowych,takie ktore trudno wycenic a szkoda byloby sprzedac za bezcen.Ceny ustalam raczej te niozsze,ale najpierw "badam rynek" by cena byla adekwatna a nie z kosmosu.Jednej z was pisalam "allegrowe porady sprzedazowe" i wlasnie teraz je skopiowalam i tobie tez wysle:)Przy okazji obczaisz mojego nicka i se popodgladasz co i jak.Na pewno przynajmniej kilka z was lepoiej zarabia na allegro niz ja.U mnie chodzi bardziej o spieniezanie rzeczy ktore i tak by poszly na smietnik lub by zalegaly zajmujac miejsce.No i ta adrenalinka...:-D
 
Do góry