reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

watek porodowy - tylko dla zainteresowanych :):)

Ciezka decyzja z wyborem szpitala, ja tak samo nie mam mozliwosci wyboru, ale nie narzekam, ostatnim razem bylo ok. Boje sie tylko, ze moja mama nie zdazy przyjechac z PL i nie bede miala z kim zostawic malej w domu, a tez nie wyobrazam sobie rodzic bez meza. Zreszta on tez nastawiony, ze bedziemy razem
 
reklama
Z rankingu wychodzi najlepszy w Poznaniu ja mam pod Poznaniem babcie moze przed porodem pomieszkać u niej:-D:-D:-D Jeszcze na 34 miejscu zostaje Konin do niego mam bliżej niecałe 30 km:-DTe co mam najbliżej niestety ich nie ma:no:
Trzeba się zadowolić tym co jest najbliżej:-)
 
W tym w poznaniu pracuje mój daleki , daleki kuzyn .. 7 woda po kisielu ..ale tak szczerze to nawet nie wiem co tam robi ..
Zresztą trzeba się pozytywnie nastawić i będzie ok .. bo jak będzie wilki strach , to i najlepszy szpital nam nic nie da ..Głowy do góry , nie my pierwsze i nie ostatnie ..
No dobra już nie będziemy pisać jak to nasze pra, pra na polu rodziły hi hi ..
U J. tesciów jest taka fajna sasiadka pani Krysia , starsza babeczka wychowana na wsi ale bardzo serdeczna i tak sie do mnie ostatnio smieje .. że teraz to fajnie mamy .. bo u niej sie na polu rodziło albo w stodole .. a potem jak się szło na pole to sie dziecku dawało taki gałganek z cukrem do buzi , chyba zeby nie płakało .. Śmieszne te jej opowiaści , ale nie robi tego złośliwie , bardziej żebym się pośmiała i myślała pozytywnie .
 
Czytałam kiedyś na tej stronie opinie na temat swojego szpitala , wystawiane przez pacjentki , te starsze , czyli sprzed dwóch- trzech lat to poprostu tragedia i tyle , ale późniejsze raczej pozytywne albo bardzo pozytywne , jakies negatywy też się trafiały ale jak wszędzie , wszystkim nie dogodzą ..
 
Wkurzyłam sie wczoraj. P. pojechał do laboratorium szpitalnego odebrać moje wyniki badań. A że obok jest porodówke podszedł zapytać o listę rzeczy niezbędnych przy przyjęciu do porodu. I wiecie, co mu kobita powiedziała: " Czym pan się przejmuje? Ważne zeby miała dowód osobisty i kartę ciąży, reszty dowie się później":baffled::baffled:. Taaaaak, łatwo powiedzieć. Tylko potem okazuje się, że brakuje jeszcze masy rzeczy i chłop lata miedzy domem a szpitalem:angry:.
Bytomska klinika pozostawia wiele do życzenia, ale najbardziej panie na izbie przyjeć. Miałam kilka razy kontakt i widzę, ze nic sie nie zmieniło:no:.Co za problem udzielić pełnej informacji?. Nie rozumiem. Dobrze, ze na porodówce są fajne położne:tak:. Bo na noworodkach też raczej porażka. I to jest szpital przyjazny matce i dziecku.
No to się wyżaliłam.
 
u nas do szpitala dość ze trzeba mieć totalnie wszystko to jeszcze nie można być spakowanym w torbę tylko w reklamówy :baffled: nie jest to wygodne
 
aqua kurcze jak na bazarze w reklamówach wszystko, straszne....
ja nie muszę mieć niczego dla siebie i dzidzi poza dokumentami i przyborami toaletowymi.
 
reklama
kama ja dostałam niby liste od swojego gina ale co sie później okazało w szkole rodzenia...: że jest ona nieaktualna i że praktycznie połowy rzeczy na niej nie ma, no i nam babka dodyktowała co jeszcze ma byc no i wyszło na to że wszystko...:baffled:
aqua w reklamówki? śmieszne... może jeszcze te takie jednorazowe? powiedz że ty dbasz o przyrode i reklamówek nie używasz... naprawde dzieniegdzie to są śmieszne zasady... a jak przyjdziesz spakowana w torbe to co? powiedzą ci że masz jechać do domu sie przepakować? :wściekła/y::szok::angry:
 
Do góry