reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

watek porodowy - tylko dla zainteresowanych :):)

Karina - to ja sobie dziś poczytam, bo mi kolega poprzywoził z Polski TS od kwietnia włącznie, huuuura. Chyba zaprenumeruję po prostu, bo zwykle czekam jak potępieniec aż ktoś przyleci i weźmie ze sobą:(
Tylko co z tego jak o porodach w Mullingar na bank tam nie będzie:(
 
reklama
Anaklim - nie martw sie, o porodach w W-wie tez tam nie ma ;-) Tam jest ogolnie. Zreszta niedlugo sama poczytasz:-)
Moj Adam bardzo chce ze mna rodzic i wiem ze jest na to gotowy ale jak nie zdazy to bede chciala zeby ktos inny byl przy mnie np. kolezanka bo na mame tez nie bede mogla raczej liczyc. :-(
Gabrysie rodzilam ze szwagrem bo tylko on byl w poblizu :szok: - towarzyszyl mi przy cc i wiem ze dobrze miec jakas osobe bliska, zaufana przy sobie.
 
Ostatnia edycja:
ja już nie raz pisałam- nie wyobrażam sobie rodzenia bez wsparcia bliskiej osoby (czyt. mojego męża)...
ale również uważam, że nia ma co męża na siłe zmuszać...

karina- a czemu nie na solcu??? nie zamierzam tam rodzić, ale tak z ciekawości pytam, bo kilka znajomych dość dobrze wspomina ten szpital...
 
Ewa - ja natomiast slyszalam bardzo zle opinie o tym szpitalu:tak: od znajmoych ktore tam rodzily. Zreszta kilka miesiecy temu to byl jedyny szpital gdzie byly wolne miejsca - nie bylo chetnych by tam rodzic. Proznociag tam to normalka. :szok: Nawet gdy sa wskazania do cesarki - potem dzidzius znajomej miał główkę jak "obcy" a teraz muszą po neurologach jeźdżić. Znajomej kazali na Solcu rodzić 4,5 kg dziecko, choć miała wąską budowę. Opieka tez jest raczej kiepska - personel jest niezadowolony z pracy wiec nie ma co sie dziwic. Zreszta potem w wiadomosciach potwierdzali bardzo zla sytuacje szpitala, nikt z lekarzy nie chce tam pracowac - ogolnie to bardzo zle prowadzony szpital.

Nie mam pojecia czy ten szpital jest teraz zamkniety... slyszalam ze mieli sciagac do niego lekarzy spoza W-wy, zeby uniknac zamkniecia. No ale w marcu chyba byla zamknieta porodowka z powodu braku srodkow finansowych.
 
Ostatnia edycja:
Wiecie co, z wyborem szpitala jest tak samo jak z wyborem lekarza, fryzjera, kosmetyczki itd....
Zależy od doświadczeń, od tego czego oczekujesz:od szpitala, lekarzy, położnych... Mam nadzieję, że traficie świetnie...

Ja wyboru nie mam:(
 
ja tez wyboru szpitala nie mam ... ale na szczescie ten tu pod nosem podobniez super ... babeczki ktr maja wybor tu czy w edim ... tu przyjezdzaja ... zreszta bylam widzialam nie najgorzej ;-)
 
reklama
Karina - już mam dawno ten numer spisany w telefonie ..
A tak wogóle to nie mam nic do ludzi spoza warszawy ale wkurza mnie to że zamiast jechac do siebie do szpitala zwalaja się ileś kilometrów do wawy a potem jak ktoś z warszawy chce być przyjęty to jezdzi po jakiś zadupiach .. a w okolicach wawy tez są śliczne nowe szpitale .. tak dziewczyna ode mnie z oracy trafiła do wołomina .. mówi że było super .. ale ona mieszka w samym centrum ..
 
Do góry