reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

watek porodowy - tylko dla zainteresowanych :):)

Aqua - niezły wymysł , a co to za różnica .... no właśnie powiedz że dbasz o ekologie i weź takie torby z materiału jak teraz w sklepach można kupić ..

U mnie na szczęście nie ma prawie rzeczy do pielęgnacji dzieci , tylko chusteczki nawilżane i pieluszki ..
 
Ostatnia edycja:
reklama
Aqua, moze to ze wzgledow higienicznych, tak czy siak dziwny pomysł. :baffled:
Moja znajoma ma termin na grudzien i chce rodzic na Zelaznej z połozna i juz ma b powazne kłopoty by znaleźć jakas z wolnym terminem
 
Ida, patrząc na stan higieny w szpitalach, to przyniesiona z domu torba raczej go poprawi niż pogorszy ;-) Pierwszy raz słyszę coś takiego, niezłe specjalistki z Sanepidu tam siedzą. :-D
U mnie nic nie trzeba mieć oprócz dokumentów :happy2:
 
a jak przyjdziesz spakowana w torbe to co? powiedzą ci że masz jechać do domu sie przepakować? :wściekła/y::szok::angry:

to wtedy mąż leci biegusiem do sklepu kupuje reklamówy i na izbie przyjęć przepakowujesz manatki :tak::angry:
przerabiałam to dwa lata temu bo nikt mnie wczesniej o tym chorym pomysle nie poinformował - wiec tu apel do Kkasiulki pakuj sie kochana w reklamówy i to nie jest żart - nawet na położniczej izbie przyjeć wis teraz i info o torbach:baffled:
 
Aqua - ja chyba nie do konca rozumiem.....:dry: Jakiś zawias mi sie włączył... Jak to w reklamówki......?????:szok: A po cholerę???? A na dodatek trzeba przeciez miec wszystko! Reklamówke to ja sobie moge ewentualnie do sklepu zabrać, a nie na porodówkę.....:baffled: Ale BARDZO Ci się dziekuje za informację.....:happy2:
 
To ja słyszalam o takim szpitalu gdzie sie porodów nie wywołuje wogóle :szok: babka 3tyg np przenosiła a jedną niby jak wzięli na cesarke to wody aż śmierdziały :szok: takie zarządzenie dał ordynator, że póki sie nic nie dzieje to nic nie robią... tragedia... a jak ja byłam ostatnio na "wycieczce" po połozniczym to niby są dwa nowe fotele (na5)ale kobiety leżały tylko na tych starych... czyżby były ukryte oplaty?:wściekła/y:
 
aqua- czytam i oczom nie wierzę:szok:. Wiesz, ja z natury troche upierdliwa jestem i z wiekiem zaczyna mi się to nasilać, ale zadzwoniłabym do NFZ lub do wydziału zdrowia przy Urzędzie Wojewódzkim i spytała o medyczne przesłanki wyższości reklamówek nad torbami z materiału. Bo dla mnie jest to kolejny chory wymysł jakiegoś porąbanego dyrektora szpitala:no:. I na pewno żadnego racjonalnego uzasadnienia nie ma.
 
reklama
Ludzie co za swiat. :-D Baby z siatami nawet na porodowke wysylaja:szok:. Co oni chca podtrzymac syndrom matki polki siatkarki:baffled:.
 
Do góry