reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

watek porodowy - tylko dla zainteresowanych :):)

Anaklim dzięki , dzięki ! I zgadzam się w 100 % trzeba być dobrej myśli i mysleć optymistycznie.

Aniam141to nie jestem sama , ale razem jakoś damy radę . A później będziemy się chwalić zdjęciami malutkich bobasków :-)


Dobrze , że jest ten wątek , można poczytać o doświadczeniach, podzielić się wątpliwościami i strachem . I poczuć że sie nie jest samemu - to bardzo ważne. Ja tam przezytam wszystko od deski do deski , bo (niestety albo i stety ?) należę do osób , które muszą i chcą wiedzeć wszystko co dzieje sie i może sie dziać z moim własnym ciałem. Za nic w świecie nie chciała bym iść rodzić w kompletnej nieświadomości - a podobno niektóre tak wolą. Ja tam wolę wiedzieć ( choć troszeczkę ) co może mnie czekać.
 
reklama
biala dama tez lubie wiedziec co ma sie dziac z moim cialem ... choc powiem ci ze pomimo iz duzo wiedzialam idac na porodowke - to jednak sporo mnie tez zaskoczylo ;-) ale dziewczyny maja racje nic sie martw ... przeciez od wiekow kobitki rodza dzieciaczki ... i w tej kwestii nic sie nie zmienilo :-D
 
Ja się nastawiam na koniec sierpnia, może powinnam się dopisać do sierpniówek na wszelki wypadek?
Ale tu mi dobrze, tu sobie siedzę i tu się będę rozmnażać!! :tak::-D:-)
 
Ja się nastawiam na koniec sierpnia, może powinnam się dopisać do sierpniówek na wszelki wypadek?
Ale tu mi dobrze, tu sobie siedzę i tu się będę rozmnażać!! :tak::-D:-)

Hi hi poczekaj aż się jedno urodzi i potem się znów namnażaj ;-):-D


Ja też cosik czuję że lekarz się rozpedził o jakieś 2-3 dni .I wcześniej mały skaczący żabol się wykluje :tak::-)
 
reklama
Do góry