reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek modowy

Iduś podrzuć kupon i szynszyla. Ja wezmę kuponik a moja córcia zwierzątko. Ona gdyby mogła, zrobiłaby mi z domu zoo. Ciekawe po kim to ma :-D
 
reklama
Ida :-D szynszyla możesz i do mnie wyeksmitować :-D a co taki futrzaczek je? :-D bo jakby co to mi zostało troche z wczorajszego risotta to głodu może nie padnie ;-) :-D

a ja złaziłam dziś pół miasta i żadnych fajnych butków znaleźć nie moge..wrrr...nerw na maksa..no ale teraz małż musi sie zgodzić na zamówienie czegoś ze stronki, którą Dorisek podała :-D
 
widzę, że dużo chętnych na tego szynszyla;) zaznaczam, że ja byłam pierwsza jak by coś hihi :D

ja już po zakupach. Balerinki i dwa topy dołączyły do kolekcji makucowych ubrań. Chociaż znając życie za dwa dni i tak będę mówić, że nie mam co na siebie włożyć :D
 
jasneeeeeee, ja wam oddam szylka, a
1) sama sie zaryczę, chociaż kiedys był bardziej pieszczony a teraz mi go szkoda bo czasu brak...
2) wy zrobicie sobie z niego futro coby ad. tematu wątku było!!!;-)

a moje nowe buci wygodne tylko spadywują mi z pięt!!!!jasna cholera!!!!!!!!
 
IDA: waty napchaj:)
aaa hehe wiem, że może nie powinnam, bo zaraz na wredną-jędzę z poprzedniego avatarawyjdę ale podaj link do pewnego bloga "szafiarskiego". Tak na poprawę humoru. Ciekawe, które stylizacje spodobają się Wam najbardziej;) A small world of fashion
 
makuc podziwiam twoją fascynację modą !
W nawiązaniu do mojego poprzedniego posta, że nie lubię kupować butów :)
1.jpg Kolekcja wiosna-lato Zuzanny :D
 
nie ma zielonego pojęcia;) kiedyś na necie przy jakimś artykule trafiłam na link do niego, weszłam i stwierdziłam, że dawno nic mi tak humoru nie poprawiło, więc i Wam tu go podrzuciłam;) STRIP: nie sądzisz, że niektóre stylizacje wprost zwalają z nóg? :p
 
reklama
widziałam :laugh2::laugh2::laugh2: jak to przeglądałam to płakałam ze śmiechu :rofl2: kiedyś były jeszcze komentarze ale dziewczyna je wyłączyła, bo były niezbyt przychylne ( i tu określenie "niezbyt przychylne" to chyba za mało powiedziane) :laugh2:
 
Do góry