reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek modowy

mam tak samo :tak: a najlepiej robi mi się zakupy jak już coś kupie tzn znajde coś ładnego, mi pasującego to wtedy ide jak burza i w każdym sklepie cos potrafie wypatrzec, a jak nic nie moge znaleźć to odrazu się zniechęcam i d... z zakupów :no:
moje alter-ego dosłownie:)))
 
reklama
Dorisku wielkie dzięki! super stronka!!! dużo butków mi sie tam spodobało, wybrałam 7 par :-D spojrzałam na małża a on od razu:nawet nie próbuj tych swoich oczów robić,nie kupujemy nic :-D
 
chociaż to nic ciekawego to jeszcze raz dodaje te rzeczy które się nie wyświetlają;-)
P1010984.jpgP1010982.jpgP1010985.jpgP1010989.jpgP1010974.jpg
pencil.png
 
moje alter-ego dosłownie:)))
hehe no przyznam że ostatnio co czytam twoje wypowiedzi to bym pisała tylko "zgadzam sie" "mam tak samo" albo "ja też" :-D:-D:-D

A widziałyscie moze ta stronkę z poradami Joanny Horodyńskiej ?
Porady stylistki - kształty sylwetki - Dreft.pl
moze sie Wam przyda :)
jakoś jej nie trawie, ale dzięki za linka ;-)

rysia, podoba mi się ten długi sweter na trzecim zdjeciu :tak: ale chciałam napisać że wszystkie te ubrania lepiej by się prezentowały na tobie, wiec poprosimy o fotki na modelce ;-)
 
ROXI: :))))

mi wczoraj mama jakiś kupon rabatowy ("narodowy dzień glamour") przyniosła... jest ważny tylko 16.IV i dotyczy praktycznie wszystkich co bardziej znanych slepów: croop, top secret, house, mango, c&a itp. itd. a rabaty od 15% do nawet 50% tam są:) także jak dobrze pójdzie i Alicja da mi jutro "wychodne' to szykuje się dzień zakupowy:)
 
a mój mąż ma jutro dniówkę i mogę zapomnieć (choć i tak zapomniałam) o wyjeździe... więc jak ktoś chce to mogę kartę ze zniżkami wysłać gołąbkiem pocztowym! albo szynszylem, bo jak jeszcze raz zacznie skakać po klatce to go wyeksmituję do piwnicy:/
 
reklama
Do góry