reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek modowy

ogladam caly: post: troche skandynawi... padlam! hehehehe nie no szal cial. wiem, ze to nie ladnie sie smiac, ale az nie moge sie powstrzymac
 
reklama
Zgodzę się że białe kozaczki na nieciekawym obcasie, z długim czubem i jakimiś niepotrzebnymi słodkimi elementami są w złym guście. ale są też ładne kozaki proste, z migdałowym noskiem które cierpią za tamte...

cytat z komentarzy... kuzwa sikam :D

nie znajde jzu tego spagetii jestem kaaaawal dalej:D
blog powinien nosic nazwe: faszon wiktim!
cytat:
No dobra, Wasze uwagi i trucie (bo te złośliwe tak nazywam) jednak w jakimś stopniu do mnie docierają. Choćby jakość zdjęć. Teraz robione są porządnym aparatem Sony, który do najtańszych nie należał. Nastepnie przyznaję się że makijaż do końca mi nie wyszedł, i wystarczyłyby komentarze że jest nieudany a nie jakieś brzydsze określenia które odnoszą odwrotny skutek. Jeszcze raz Erill dziękuję za informację o pędzelku. Co do zakupów mimochodem jednak chyba też coś zmieniło. Kupiłam dużo mniej niż normalnie. Ale za to rzeczy droższe, elegantsze i o boże: modne? Nie wiem czy to mi się podoba.
:-D
 
Ostatnia edycja:
Chciałam tylko powiedzieć, że zajebiste z Was koleżanki. Wiecie ? Strasznie jesteście milutkie.
Ja powinnam iść spać, a Wy mi tu tym blogiem rzucacie i... nie mogę się oderwać. :rofl2: Nawet mój mąż ogląda i podziwia haha
 
Makuc jak weszlam popoludniu to przecierałam oczy ze zdziwienia, ale na szczescie nie przeszło mi na myśl, ze to Ty na tych zdjeciach i w tych cudacznych stylizacjach
 
ja tez zamiast spac podziwiam.... mialam gdzies zapisany PRAWDZIWY szafiarski blog z genialnymi stylizacjami chcialam zarzucic dla kontrastu i nie ma :(

zalozylabym wlasny, ale jak macie sie smiac:D
 
Ostatnia edycja:
STRIP: zakładaj :tak:
SARISKA: I dzięki Ci za to, bo chyba MAGA tak pomyślała :zawstydzona/y:
co do bloga Kas Tusk to kiedś go przeglądałam i też uważam, że ma dziewczyna prawdziwe wyczucie stylu.
 
Kasia Tusk, ladna dziewczyna, to i ladnie na niej ciuchy wygladaja. Co do wyczucia stylu, to sporo tu przecietnych zestawow, nic nie poraza oryginalnoscia, co nie znaczy, nie zrozumcie mnie zle, ze mi sie nie podoba. podoba mi sie i to bardzo. najbardziej ceny ubran przez nia prezentowanych. z odrobina polotu mozna ubrac sie modnie, nie bazarkowo, za niewielkie pieniadze.
a macie jakies typy na wiosne lato, cos co koniecznie byscie chcialy nabyc?
Ja zakochalam sie w kolorach neonkach, modne w tym roku, ale czy w nastepnym tez? wiec nie szaleje zabardzo. na ten moment ostro limonkowa koszulka i ew piekne lakierowane oczojebne szpilki:D
 
reklama
makuc, ja nie pomyślałam że to twój blog, ale zastanawiałam się czy to żart czy tak na serio wstawiłaś :zawstydzona/y:

strip,
u mnie jakaś faza na róż z fioletem, ale nie takie landrynkowe tylko coś albo pastelowego albo bardzo mocne intensywne. Te buty co sobie kupiłam takie są i widze dużo takich połączęń w sklepach ... kurcze musze w końcu zrobić fotke.
 
Do góry