reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek modowy

ROXI: no, no,no :p Makuc jest, jaka jest ale do ofiary mody to jej daleko [chyba...] ;))))
STIRP: na oczojebne szpile tez mam ochotę ale pytanie gdzie ja w nich będę chodzić? Bo z wózkiem, po osiedlowych chodnikach to chyba nie za bardzo...
 
Ostatnia edycja:
reklama
ROXI: :*
STRIP: zważywszy na stan chodników (tudzież ich brak) szpile byłyby równozaczne z połamaniem nóg :/
 
strip, no właśnie widziałam teraz tak leginsy z materiału ale wyglądające jak z lateksu albo ze skóry ... teraz jak jest mnie troszke mniej chyba sobie takie zakupie :-)

ja tez bym sie wybrała w moim najnowszym nabytku, czyli szpileczkach, na spacer ale chodniki u mnie, tak jak u makuc, to jeden wielki tor przeszkód :dry:
 
Strip zakładaj zakładaj. Na bank bedzie sie miło czytało :) i ogladalo ja chce chce.
Ps. Tylko pamietaj taka długa czarna spodnica i zielony płaszcz jest na Topie hehehe

I podziwiam za szpile :)
 
reklama
a ja wczoraj na poprawe humorku jak tylko dostałam wychodne kupiłam sobie:-)
1.tunika w groszki
P1110276.jpg
2.sukienke w groszki
P1110275.jpg
3.buty z kokardą
P1110277.jpg
 
Do góry