reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Watek Kulinarny - nasze przepisy :-)

Hehe niezle macie zachcianki :)
Ja kilogramami wcinam kanapki z szynka :( marzy mi sie bigos, ale marna ze mnie kucharka wiec poczekam na nastepna wizyte u mamy, zeby zamowic menu :)

Moja najdziwniejsza zachcianka to.. marchewka maczana w nutelli :szok: sama bylam zdziwiona, nie bede wam opisywac miny mojego meza :-D

Za to zapach Red Bulla mnie odrzuca do tego stopnia, ze nie moge przebywac w tym samym pomieszczeniu, w ktorym sie go "pije" :p zanim sie nie wywietrzy
 
reklama
Mnie prześladują TRUSKAWKI :)
Teraz mogę się zadowolić tylko mrożonymi ale to nie jest TO ! :)
Z utęsknieniem czekam na lato...na świeże warzywa i TRUSKAWKI hehe :)
 
A ja nie mam weny co dzis na obiad:)
Ale chyba jakies mięsko..kotleta i sórówke pyszną :)
Nie chce mi sie w kuchni zbytnio przebywać,mam lenia jak nigdy:)Czas jakies pranie wstawić pogoda sie robi:)

LENICH:)
 
ja to mam chec na wszystko co polskie i do tego niedostpene tutaj :/
no czasami to az mnie skreca :(
cos tam kombinuje zeby chociaz namiastke miec , ale nie wszystko da sie zrobic ....
 
reklama
Do góry