reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek kulinarny grudniówek :)

Zarobiłam właśnie ciasto na bliny - z połowy porcji, ale dałam 2 jajka, bo stwierdziłam, że będzie pulchniejsze ;)
Jaką ono powinno mieć konsystencję - naleśnikową?
 
reklama
Taką jak jogurt najlepiej. Placki powinny być grubsze, niż na naleśniki. Ja dodaję śmietanę,żeby były pulchniejsze.
 
Zrobiłam grubsze :) I wyszły pysznościowe :) Jeszcze raz dzięki za przepis :) Co prawda ciasto chciało mi po pierwszym rośnięciu uciec z kuchni, ale poradziłam z nim sobie ;)
 
a mi sie w lodówce juz chłodzi ciasto sarki ... Mistrzostwo świata-jutro tylko poleję bita smietanką i bedę degustować....
Następbe to pewnie te bliny zrobie... bosche jak ja łatwo teraz łapie smaki...:D:D:D
 
sarka to ciasto mam od kilku lat obowiązkowo na wszystkich imprezach. Z tym, że ja dodaję herbatniki, a nie krakersy i nie robię masy budyniowej/karpatkowej tylko taką z mleka w proszku. I nazywa się trzy bit (ta masa w środku smakuje jak ta biała masa z tego właśnie batonika):DDD
Ja chyba właśnie zrobię karpatkę. Taką zwyczajną w świecie. Jakoś mnie naszła na nią ochota:)))
 
olcia ooo toś mnie zabiła!, to daj przepis na ta mase z mleka!!!!!!!!!!!!:pPP
to chyba coś jak ala snickers też co, moja tesciowa z mleka w proszku takiego snickersa robi, dodaje orzechów no baajka:pP
to niezle słodkie musi być, mrrrr, ale bym zjadła az mi język ucieka:p
 
sarka-juz na wątku zachciewajki napisałam ale powtórze to raz jeszcze-ciacho pycha-zwlaszcza jak juz poprzesiąkało fajnie... Ale słodzitkie fest-kawki-herbatki nie trzbea słodzić.
olcia sprobuj przepis sarki z masą tiramisu-ona nadaje kapitalny smak:)
 
reklama
yvona na 100% zrobię wersję sarki:DDD Trochę się boję, bo wiem, że jak nie mam dostępu do słodkiego to trudno, ale jak już coś upiekę to....koniec. Cała blacha moja....
 
Do góry