reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek gratulacyjny listopadówek 2010 !!!!

Ja już się sie pogubiłam komu gratulowałam a komu jeszcze nie bo w takim tempie to ostatnio idzie,wiec gratulacje dla Wszystkich rozpakowanych mamusiek :)
 
reklama
Dziekuje wszystkim za gratulacje, az mi lezki naplynely do oczek :) i oczywiscie gratuluje wszystkim mamuskom, ktore rozpakowaly sie w miedzyczasie! :)
 
Elzu,Agatakat,Anbar,Madziaczek,Rtyska,Skorpionica-wielkie gratulacje z okazji narodzin ukochanych dzieciaków!!!dużo zdrówka dla Was i dla nich!
 
Gratulacje dla wszystkich mamus listopadowych! Moja malutka 10.11.2010r ukonczyla roczek. Zycze Wam wspanialych chwil ze swoimi dzieciaczkami. Duzo zdrowka i radosci!!!

Pozdrawia mama listopadowa Madelenki 2009r
 
reklama
Do góry