reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

reklama
wszystkiego co najlepsze!!! radosci z dzieciaczkow  :laugh: i usmiechu kazdego dnia dla wszystkich mamusiek- anusiek!!

gratulacje dla karoli,jagódki, brianka i  lola!!! bo dzis tez dla nich wazny dzien!!

izka: qurcze zarazilas mnie tymi wlasami  :laugh: teraz siedze i mysle czy by sie nie ostrzyc tak jak mialam kiedys... na krociutko (wszystkie wlosy deba staly :) )
moze jakas fotka???  ::)

a ja jak znajde to pokaze swoja stara fryzure i doradzicie co?? plis!!  :p
 
kochane ciocie Anie. Karolina z mamą życzą Wam samych pogodności i radości z dzieci i mężów.
Bądźcie zawsze szczęśliwe :)

mamo oli i maska, Ty też Ania? :)
 
Dziewczyny kochane, jestem naprawde wzruszona :) Bardzo dziekuje i za zyczenia imieninowe dla mnie i dla mojej Oli- fajnie ze zauwazylyscie, ze wczoraj 4 miesiace skonczyla :) moze wreszcie uda mi sie wkleic jej zdjecia- tata moj ma przyniesc z pracy kabelek, zeby aparat podpiac do komputera i pewnie z okazji moich imienin pomoze mi te zdjecia wkleic :)
 
dziękuję za życzonka i oczywiście wszystkim innym aniom życzę amych cudownych chwil z naszymy maluszkami :)
jagódka również dziękuje za życzonka i przesyła buziaki :)
 
reklama
Do góry