reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

reklama
dziewczynki,doradźcie

dostałam super ofertę pracy w Anglii - jako terapeuta w centrum epileptycznym
jest jedno ALE - czy byłabym w stanie zostawić Agatkę z moim K i wyjechać bez nich, nawet jeśli za miesiąc już będziemy razem...
nie wiem co robić
 
za miesiąc będziecie razem??? to się nawet nie zastanawiaj Osinka!!! jeśli czujesz że to jest coś dla Ciebie, daje Ci większą szansę rozwoju niż tutaj ( a pewnie tak jest )-- spróbuj.
Z całą pewnością będzie Ci ciężko, ale Agatce też będzie lepiej mieć szczęśliwą i spełnioną Mamusię:-) a na tę obecną pracę chyba narzekałaś z tego co pamiętam. Agatka to już duża kobieta..
trzymam kciuki żeby wypaliło:tak:
 
My również przyłączamy się do GRATULACJI dla ivki oraz życzymy dużo zdrowia i szczęśćia Zuzi:happy::happy::happy:
 
Osinko - jeśli Twój m. też da radę znaleźć pracę w Anglii - to cóż, na pewno będzie ciężko rozstać się z Agatką, ale może jednak warto!

tylko z tego co się orientuję - bo moja koleżanka jest psychologiem i tez pracowała w Anglii w ośrodkach opieki itp. - to przy pracy z ludźmi należy mieć ichniejsze zaświadczenie o niekaralnośći i nie wiem czy nie trzeba go załatwiać będąc już w Anglii - a koleżanka czekała na nie miesiąc (!!!) i nie mogła podjąć pracy - chyba, że Ci pracodawca jakoś to załatwi lub pomoże
 
reklama
Osinko- gratuluję oferty pracy.:-)
Myślę, że sama musisz sobie odpowiedzieć na pytanie czy dasz radę....
Każda z nas ma inny charakter i inne podejście do różnych spraw. Ja nie mogłabym wyjechać na miesiąc bo za bardzo bym tęskniła, ale nie wiem jak to jest u Ciebie. Jeśli intuicja Ci podpowiada, że wytrzymasz- to decyduj się!!!
 
Do góry