reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

SIALALALA Ale fajnie macie z tymi spotkaniami. A może ktoś w okolicach Krakowa /Tarnowa krąży???? SIALALA
:-):-):-):-):-):-):tak::tak::tak::-D:-D:-D:-D
 
reklama
My w Krakowie będziemy przejazdem ale ok. 5-6 rano 14 sierpnia więc nie wiem czy ktoś zdecydowałby się nas ugościć o tak wspaniałej porze:-D:-D:-D
 
No nareszczcie synek kuzynki na świecie !!!!!!
Olo urodził się rano i chyba wszystko dobrze anka tak beczała przez tel , że za dużo nie zrozumiałam - ach te emocje - popołudniu przed wyjazdem jeszcze skocze do niej przywitać się z nowym członkiem rodziny

a jak u Iwki wiecie już coś ?????
 
No nareszczcie synek kuzynki na świecie !!!!!!
Olo urodził się rano i chyba wszystko dobrze anka tak beczała przez tel , że za dużo nie zrozumiałam - ach te emocje - popołudniu przed wyjazdem jeszcze skocze do niej przywitać się z nowym członkiem rodziny

a jak u Iwki wiecie już coś ?????

gratulacje aqua :-)

Ja co chwilę zerkam na BB w nadziei, że są jakieś informacje zza wielkiej wody.

Iwka, bądź dzielna!!!
 
eh, no to i ja czekam ze zcniecierpliwieniem na wiesci od iwki lub jej meza ;-)

a my o planach wakacyjnych:
maga szykuj sie bo mozliwe ze po 23 sierpnia bedziemy kolo wejherowa :-) (w nadolu) przez jakis tydzien :-)

kasia: my od wrocka mamy 60km, a do swieradowa jakies 80km :confused: :-)
wiec spotkanko calkiem mozliwe, zgadamy sie razez z wiolka i poszalejemy :-)
 
reklama
Do góry