reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

dawno do was nie zaglądałam, ba czasu brakowało ale teraz postaram się być na bieżąco.

Madzia84 a dlaczego byłaś z małym u ortopedy. Ja się zastanawiam, czy nie pójść z Anią, bo stawia krzywo jedną stopę (tak bardziej do środka) i nie wiem, czy wyrośnie, czy lepiej to sprawdzić
 
reklama
Madzia84 a dlaczego byłaś z małym u ortopedy. Ja się zastanawiam, czy nie pójść z Anią, bo stawia krzywo jedną stopę (tak bardziej do środka) i nie wiem, czy wyrośnie, czy lepiej to sprawdzić

Dostalismy skierowanie od pediatry.Bartus krzywi nózki gorzej lewą ma jak to sie mówi na beczce prostowane czyli kolanka tak jakby na zewnatrz.Kazał co miesiac robic zdjecia i zobaczymy czy poprawa jest bo kiedys miał gorzej.W lipcu kontrola jest.
 
A ja sie tez zastanawiam czy niepojsc z moja misia:sorry2: Ona czesto chodzi na paluszkach.

Dzisiaj piekna pogoda ale niebylysmy na spacreku, bo mialam troche pracy. Niewiem czy pozniej sie uda...
Milego dnia dla Wsyzstkich:**
 
Witajcie

do ortopedy warto iść jak nas coś niepokoi. Na pewno nie zaszkodzi taka wizyta, a co najwyżej ortopeda rowieje wątpliwości. My chodzimy teraz co 3 miesiące na kontrolę bo Kinga nam lekko kulała na nóżkę i po usg wyszedł jakiś stan zapalny w panewce biodrowej. Na szczęście już ślicznie wygląda, ale mamy sprawdzac czy sie nie odnawia.

Kubuś rośnie szybko, już zaczyna próby raczkowania ;) pocieszne. Ale po swojemu już wszędzie dotrze :) A Kinga szaleje, gada, śpiewa, zna już masę piosenek i kawałki całe książeczek na pamięć. Lubi malować farbkami, szczególnie siebie ;) i jest przekochana.

Czasu mama mało bo dwójka i tylko tak jak teraz kiedy oboje śpią - cud bo zazwyczaj jedno tylko śpi drugie szaleje ;) I czekam na święta by złapać odrobinę oddechu. Będzie cięzko bo teściowa chce byśmy do niej przyjechali na świąteczne śniadanie i obiad ale już sie wymigałam z drugiego dnia świąt to odsapnę.

A teraz czas wykorzystać wolne i ogarnąć kuchnie.

Buziaki dla Wszystkich maluszków
 
A co tu tyle czasu takie milczenie??
Ja dziś w końcu zaszczepiłam Mikusia:-D:-D:-D i udało się go za darmo zaszczepić na pneumokoki.
Za to Majce zrobilam bilans i musimy z nią jechać do chirurga (sprawy kobiece)
 
Witam się po bardzo dlugiej nieobecności, nie bylo mnie tu chyba z rok, wiele sie pozmienialo w moim zyciu od czasu pojawienia sie natalki na swiecie. Wczoraj bylyśmy na spóźnionym bilansie dwulatka i wszystko ok rozwija się prawidlowo. A z najnowszych wiadomości to spodziewam się drugiego dziecka:-)
 
Witam. Ostatnio nie miałam czasu coś napisać, przyjechała siostra z Anglii z mężem i synkiem( bardziej po angielsku gada niż po polsku), pojechałam też autkiem z moją 2 do mojej mamy. No i przez 2 dni opiekowałam się 2 córkami drugiej siostry, więc miałam 4 dzieci w domu. Robię też porządki, w szafie też i parę swoich ubrań wyniosłam bo już nie pasowały na mnie albo wyglądały jak nie powiem co. No i dziś jedziemy z Krystkiem do chirurga na odklejenie napletka.
Witam się po bardzo dlugiej nieobecności, nie bylo mnie tu chyba z rok, wiele sie pozmienialo w moim zyciu od czasu pojawienia sie natalki na swiecie. Wczoraj bylyśmy na spóźnionym bilansie dwulatka i wszystko ok rozwija się prawidlowo. A z najnowszych wiadomości to spodziewam się drugiego dziecka:-)
Gratulacje
 
Ostatnia edycja:
Witam się po bardzo dlugiej nieobecności, nie bylo mnie tu chyba z rok, wiele sie pozmienialo w moim zyciu od czasu pojawienia sie natalki na swiecie. Wczoraj bylyśmy na spóźnionym bilansie dwulatka i wszystko ok rozwija się prawidlowo. A z najnowszych wiadomości to spodziewam się drugiego dziecka:-)
Gratulacje i zaglądaj do nas czesciej:-)

Zdrowych i spokojnych swiat:-)
 
reklama

Malutki baranek ma złote różki,
Pilnuje pisanek na trawie z rzeżuszki.
Gdy nikt nie widzi, chorągiewką buja
I beczy cichutko: Wesołego Alleluja
!
 
Do góry