reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Witam. Wczoraj to się w kurzyłam na laptopa:wściekła/y:, weszłam wczoraj wieczorem jak dzieci usnęły na bb i nawet się zalogowałam, chciałam cytaty pozaznaczać, a tu mi wyskakuje, że muszę się zalogować a przecież byłam zalogowana, więc odświeżyłam stronę i wyskoczyło mi błąd wczytywanej strony i to po każdym odświeżeniu strony.:angry:. U mnie Krystek jeszcze śpi, a Radek siedzi u mnie na kolanach, więc piszę jedną ręką.
 
reklama
Witajcie.
Tak obserwuję nasz wątek od kilku miesięcy i widzę że wracamy do życia:-) Nasze "kruszynki" już podrosły i mamusie mają więcej czasu na bb. Fajnie by było gdyby i inne mamusie zaczęły się udzielać.
U mnie znowu nie wesoło. Mikołaj wczoraj zaczął kasłać i to tak nieźle, a w nocy na szczęście jeden raz ale wymiotował. Narazie jest ok., śpi sobie słodko. Przepraszam że ja tak o swoich problemach ciągle, ale jakoś łatwiej mi znosić te trudy.
 
Zobaczcie tutaj kochane nastepne dzieciatko z ta sama choroba co nasza Kalinka, z tym, ze mamusia musi radzic sobie sama, bo maz zginal w wapadku.

https://www.babyboom.pl/forum/mozesz-pomoc-zobacz-f220/pomozmy-uratowac-julka-57747/


Hello,
Motylku no tak czasami bywa z kompami - mnie tez trafiaja takie rzeczy:no:
Agapa a pisz kochana, wiadomo trzeba sie wagadac:tak:
Ja ostatnio zagladalam ale po tych chorobach to juz sil niemialam, zeby cos napisac...

U nas jeszzce niewszystko a raczej niewszyscy wrocili do normy - dzisiaj meza "goni":eek:
Podobno duzo przypadkow tutaj na Bawarii Norovirusa... Mnie zoladek pobolewa ale jak narazie ujdzie.
Pogoda ladna u nas ciesze sei bardzo:-)
jade dzisiaj z kocia moja do weta, bo ma szczepionke i oko jej juz od jakiegos czasu lzawi...

macie jakies zwierzeta w domku? Pochwalcie sie :tak::-)
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczyny,
u nas zalatanie wielkie skończyło się przeziębieniem moim i Seby - przesadziliśmy z wiosennymi spacerami, a pogoda jednak zdradliwa jeszcze.. ale nic to, kurujemy się szybko bo jutro jade do rodziców na 3 tygodnie :)))
zdrówka wszystkim, pa!
 
Witam. Chłopaki śpią,:-) więc mam troszkę czasu na bb, o obiad nie muszę się martwić bo z wczoraj została pomidorówka i ziemniaczki z sosem, tylko podgrzać. Po 9 rano zaliczyłam spacerek z moją 2 do apteki i do sklepu ale okropnie było zimno przez wiatr, Krystek chciał jeszcze iść na plac zabaw ale nie poszliśmy na niego, ze względu na tą pogodę. Ostatnio to Krystek ma bzika na punkcie Pingwinów z Madagaskaru i tylko pingwiny i pingwiny.:-D
Witajcie.
Tak obserwuję nasz wątek od kilku miesięcy i widzę że wracamy do życia:-) Nasze "kruszynki" już podrosły i mamusie mają więcej czasu na bb. Fajnie by było gdyby i inne mamusie zaczęły się udzielać.
U mnie znowu nie wesoło. Mikołaj wczoraj zaczął kasłać i to tak nieźle, a w nocy na szczęście jeden raz ale wymiotował. Narazie jest ok., śpi sobie słodko. Przepraszam że ja tak o swoich problemach ciągle, ale jakoś łatwiej mi znosić te trudy.
Zdrówka życzę:tak:

hej dziewczyny,
u nas zalatanie wielkie skończyło się przeziębieniem moim i Seby - przesadziliśmy z wiosennymi spacerami, a pogoda jednak zdradliwa jeszcze.. ale nic to, kurujemy się szybko bo jutro jade do rodziców na 3 tygodnie :)))
zdrówka wszystkim, pa!
Zdrówka podsyłam.:tak:
 
Motylku moja tez lubi pingwiny ale niekoniecznie z madagaskaru;-) ogolnie jak widzi to wola "mamusiu, pinging":-)
My dzisiaj tez spacerowalysmy troszke, bo pogoda ladna.
Dziewczynki odwzwijcie sie
Edytka i jak tam brzuszkowe wiadomosci???
 
Hej dziewczynki

Malo zagladam bo Natan mial infekcje lewego oka ,dostal antybiotyk po czy infekcja przeszla mu na drugie oczko i trzeba bylo wkraplac leki do drugiego //dobrze ze to mamy za soba bo mialalm juz dosc posklejanych w ropie oczek mojego niunka :zawstydzona/y: no a do tego maly zaczal kaszlec i syropy nie pomagaly wiec dostal antybiotyk i juz jest poprawa,do tego ja sie zarazilam od malego // mialam tempke,mega bol glowy i gardla ,po wolutku wracam do zywych ...dzisiaj ugotowalam ogorkowa bo nawet gotowac mi sie nie chce :no: wczoraj tez nie robilam obiadu bo maz pojechal z dzieciakami na spotkanie po ktorym serwowali obiad no i dostalismy vouchery na zakupy :-)

Co do spraw brzuszkowych to bez zmian,w tym miesiacu nie bedziemy sie starac,ze wzgledu na moje przeziebienie no a po drugie 3-go bede miala badane hormonki wiec bede wiedziala od czego sa plamienia i bedzie mozna zaczac dzialac w dobrym kierunku :-pw lipcu przyjezdza moj szwagier z rodzinka na 3 tyg ,wiec bedzie wesolo // no a przy okazjii lazienka bedzie wyremontowana :rofl2:

Zycze zdrowka ,bo ta pogoda taka niepewna ,niby cieplo a choroby szybko lapia ...
 
Edi zdrowka dla Was:tak: i powodzenia. dzisiaj tez mialam ogorkowa.
My w czerwcu jedziemy do PL na 2tyg.

Dzisiaj na dlugim spacerku bylismy bo ladna pogoda:-) Jutro mam nadzieje powtorka z rozrywki:tak:
Milego wieczorka:***
 
reklama
witam:)
U nas po staremu bylismy u ortopedy i buciki normalne tylko nie na długie spacery bez wózka.4kwietnia lecimy do M na swieta juz mam stresa ciekawe jak to bedzie.Myteraz siedzimy w domku bo pogoda sie zepsuła troche.

Zdrówka dla dzieciaków!!!

Miłego wieczorku:)
 
Do góry