reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

reklama
Witam. W czwartek W. miał po pracy zabrać Krystka do swojego ojca ale, że moje dziecko było nie grzeczne to za karę nie pojechał do dziadka, no i wczoraj teść dzwonił do W. żebym( ja) nie karała Krystianka, to W. mu powiedział ,że my go nie bijemy tylko sadzamy na dywanie na 2 min, a w czwartek to karą jego było nie pojechanie do dziadka. Teściowie nie rozumieją, że nie może dziecko wchodzić na głowę i robić co mu się żywnie podoba.
Wpadam na chwilkę. Mikołaj znowu chory. Idę z nim do lekarza i strasznie się boję co usłyszę.
Zdrówka podsyłam:tak:

moja mala znow chora:(((((((((( jelitowka znow:-(
Zdrówka życzę.:tak:
 
hej dziewczyny!
wpadam znowu na chwilkę, intensywne dni mamy przed wyjazdem w piątek, chociaż teraz w weekend trochę odpoczywam.. a tak to w środę byłam z małym cały dzień w ch - a tam kino z koleżankami z bb, obiad, kawka, spotkanie z przyjaciółką no i ponad 5godz w sali zabaw - masakra! a Sebuś chciał jeszcze.. w czwartek pomagałam przyjaciółce wybierać suknię ślubną, a wieczorem pojechałam z mlodym do kumpeli z bb na noc, była tam jeszcze inna, więc łącznie z Sebą 5 dzieciaków :D w piątek cały dzień u niej, dojechała jeszcze inna z synkiem :D dlatego sobota to tylko sprzątanie i spacerek, dzisiaj będzie podobnie, bo od jutra znowu intensywnie...
zdrówka dla dzieciaczków i An!
Motylla tak patrzę że Ty z Lublina jesteś, a mój mąż właśnie dostał tam propozycję awansu i się zastanawiamy co z tym fantem zrobić :D
piękne dni nastały, podobno ma być już tak do wakacji :) miłego dnia!
 
hej witajcie

Wpadam z przeprosinami... nie miałam czasu wejść i Wam napisać że Agata znów z Mikołajem w szpitalu :( Mikuś znów ma zapalenie oskrzeli ale wczoraj z nią rozmawiałam i jest poprawa...
Wyszły jeszcze na badaniu jakieś szmery w sercu ale lekarze mówia że te szmery moga byc spowodowane chorobą więc najpierw go muszą wyleczyć potem bedą badac serduszko Mikołaja....
Wybaczcie że dopiero teraz ale ten weekend był bardzo intensywny dla mnie ....

Kobietki zdrówka dla Was i Waszych dzieci :***
 
Hej Dziewczynki!Nie zaglądam do Was bo nie mam czasu zabardzo.Jak tam minoł wykeend?Piękna pogoda była...ja byłam u siebie w górach na Kotlinie kłodzkiej.Odrazu odwiedziłam chrześnicę.Ma 9 miesięcy i jest słodziutka.Zuzia, straszna bałaganiara.Postanowiłam ją od dzisiaj oduczać cyca:)Posmarowałam cycki piochtaniną - jeszcze nie widziała:)Ciekawa jestem co zrobi jak zobaczy:)Najgorsze będą chyba te noce...ale już musze to skonczyć bo juz to za długo trwa.Zuzia zdrowa, ja pokasłuje bo jeszcze mnie trzyma ale już mało co.Co tu na obiadek robić?Nie mam pomysła.

Agapko- Bądz dzielna!!!!Mikołajek napewno wyzdrowieje szybko:*

Wszystkim zdrowia!!!!!
Miłego dnia- wpadnę może wieczorkiem.
 
reklama
Edzia zdrówka dla Ciebie :* i powodzenia :)
My byliśmy w ZOO wczoraj z dziećmi.... zachwyt trwa do dziś aha no i Sebus wymyslił nową rasę a mianowicie "tygrys w kropki" czyt. Pantera :D:D
Mam nowe wieści od Agaty... jest coraz lepiej,Mikuś miał robione już EKG i teraz czeka na kardiologa... jutro USG główki bedzie miał także jak bede znała wyniki tych badań to dam Wam znać ... ale Agata mówiła że na dniach wyjdą :) Mikus przespał dziś całą noc :)
 
Do góry