reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wątek główny

reklama
hej
Agapa jeszcze raz duużo zdrówka Wam wszystkim, mam nadzieje że Maję jednak nie złapie to cholerstwo....
Tygrynka ja też bym chetnie wyjechała, Agapa ty wiesz gdzie ;p;p;p
Edzia ja mam tą swoją dwujeczkę w sumie trójeczkę bo 5 dni w tyg mam jeszcze 6-miesiecznego Mariuszka... i czasami mam serdecznie dość naprawde... Jak sie zdecyduje i o ile sie zdecyduje na dziecko to na pewno za kilka lat... Szczerze podziwiam kobietki które maja wiecej niż dwoje czy troje dzieci :)
Najeli witaj na starych śmieciach :)
 
Hejka:):-)buszuje po necie juz godz. Zuza chrapie.M. ma dziś egzamin na prawko- oby zdał.

edyta 01 - tak mam na imię Edyta:)))) a dzień faktycznie był fajny.

Tygrynka : Z tym karmieniem to masakra.Też nie daję rady i mam juz dosyć, ale muszę się przygotować na to ( dojrzeć do tej decyzji) Oj ja też bym posiedziała na Mazurach - nigdy tam nie byłam:(((
szpilki to nie moja dziedzina;)))nie dałabym rady w nich łazić.

Idę szykować śniadanko bo zuziula już woła :) Miłego dzionka kochane!!!
 
EDZIA witaj moja imienniczko ;-)daj koniecznie znac czy maz zdal:tak: a prawko to fajna sprawa,ja bardzo lubie jezdzic :-p

NAJELKO witaj co tam u Ciebie i Adasia ???Dawno nie zagladalas do nas...

PATRYCJA ja bez dzieci ze tak powiem "nie moge zyc"dla mnie to tak jak zyc bez powietrza,bardzo kocham dzieciaczki wszystkie nawet nie swoje :-) taka juz mam nature :-D

A dzisiaj mezus ma wolne wiec pojedziemy na zakupy,chlopaki wracaja dopiero o 17-tej bo maja klub.Na obiad zrobie rosolek i gulasz do kaszy, a na deser budyn.
I wczoraj dowiedzialam sie ze moja kolezanka urodzila synka Alexandra,jest cudny ma duzo czarnych wlosaczkow no jest sliczny i zdrowiutki :tak:
 
Edzia trzymam kciuki za męża...:)
Edyta ja tez kocham dzieci wszystkie ale wiem że ciężko by mi było jakbym jeszcze teraz miala jedno maleństwo albo dwa :tak:
Kobietki czy Wasze szkraby przechodzą bunt dwulatka??? Kuba ostatnio przechodzi sam siebie i ja sił na niego nie mam... pyskuje mi po swojemu grożąc palcem, jak mu sie na coś nie pozwoli to piszczy tupie... Niewiem czy to taki jego urok czy to ja robie coś nie tak??
 
PATI mysle ze to taki czas u dzieci.
Jak ja na cos nie pozwole Natankowi to zaczyna plakac ale ja na to nie reaguje i po chwili daje sobie spokoj :tak:a jeszcze mi nie grozi paluszkiem i sie nie awanturuje bo nie umie mowic :-D
Mysle ze trzeba to przeczekac...nawet dorosli czasem sie zloszcza,wiec i dziecko czasem musi dac upust emocji ;-)
 
ooo Najeli witaj :))) co u Was??
Edzia tak to prawda, najpierw musisz się nastawić psychicznie na odstawienie, będzie Ci łatwiej być konsekwentną.. powodzenia!
ja też uwielbiam maluchy, ale odkąd mam synka, to najbardziej jego ;) już nie mam tyle sił czy cierpliwości do innych, a do tej pory zawsze było wiadomo, że na wszelkich spotkaniach ciocia Marta tarza się z dzieciakami na podłodze :D
miłego dnia dziewczyny :)
 
Witam. Wczoraj chciałam kupić ten syropek dla Krystka i wybrałam się po 20 do apteki szybko wzięłam receptę ale w aptece się okazało, że wcale to nie była recepta tylko skierowanie do poradni dla Radka, więc nie kupiłam syropku ale gapa ze mnie przez to ,że przełożyłam do Radkowej książeczki zdrowia tą receptę i dziś mnie czeka wizyta w aptece.
Motylku ty to masz zaciecie- dwojka dzieciaczkow i zaliczone place zabaw, tylko podziwiac:tak:
Wiesz teraz to mam łatwo bo tak na prawdę muszę jednego pilnować bo drugi grzecznie śpi w wózku, a jak z nimi nie wyjdę chociaż na chwile to Krystek jest nie do zniesienia.

Hejka:):-)buszuje po necie juz godz. Zuza chrapie.M. ma dziś egzamin na prawko- oby zdał.

Idę szykować śniadanko bo zuziula już woła :) Miłego dzionka kochane!!!
To trzymam kciuki za twojego M.
 
Witajcie!
No tak, cudowne stare śmieci :)
Jak ja za Wami tęskniłam! Zaglądałam i czytałam jak tylko znalazłam czas....

Co u mnie?
Ano.... Adaś choć jeszcze do 2 latek mu brakuje, to przechodzi książkowy bunt dwulatka, ciężko mi znaleźć metody aby do niego dotrzeć, ale staram się nie poddawać i wykorzystuje swój instynkt pedagogiczny :D
Jak na razie - nie poległam hehe.
Jak wczęsniej pracuje, choć szukam czegoś innego. Praca przestała sprawiać mi przyjemność i chodzę bo muszę. Ale to nie jest też tak , że szukam na siłę. Chcę coś znaleźć innego, żeby się sprawdzić :)
Rozpoczęłam też studia (w końcu!). Licencjata broniłam z brzuszkiem, teraz odważyłam się pójść na magistra.

Dziś mam zjazd, więc wykorzystam nudne wykłady na czytanie lutowego forum :D

Kocham Was mordeczki Wy moje!!
 
reklama
Najeli witaj:-) Fajnie, ze jestes:tak: Dobrze, ze u Was dobrze;-) Powodzenia w szkole.
Tygrynko sie nie dziwie, ze na Mazurach sie zasiedzialas, bo slyszalam, ze to piekne miejsce i jeszcze u rodzicow to juz wogole:-)

My niestety juz niebedziemy sie starac o dzidziunia trzeciego - decyzja zapadla...no, chyba, ze sie trafi;-)
Oj dziewczyny ja tez ostatnio zaszalalam i kupilam "tone" ciuchow:-D Az sie czlowiek lepiej czuje jak po sklepach pobuszuje;-) teraz tylko troszke schudnac bym chciala...
Moja mala tez sie buntuje i wystawia jezora - jak ja tego nielubie:baffled:
Dzisiaj niezadobrze sie czuje @ dostalam i jestem do kitu.
Sluchajcie, kto ma kontakt z Izulka???
Agapciu jak sie dzisiaj czujesz?
 
Do góry