reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wątek główny

Dzien dobry,jestem w szoku taka godzina a ja jestem pierwsza :szok:

Wczoraj bylam u kolezanki ma 4 letnia coreczke i 3 miesiecznego syneczka,jakie to slodziaczki,az mi teskno za takim maluszkiem,chcialabym miec juz wynik cytologii aby moc zaczac starac sie o fasolke ;-)

Dzisiaj na obiad robie kurczaka z ziemniakami i do tego jakas salatka,a teraz siedze i szukam w necie przepisu na jakies slodkosci z wykorzystaniem ciasta francuskiego :-p

Dziewczynki odezwijcie sie ...
 
reklama
Witam. Ja już z rana zaliczyłam z moimi szkrabami bank, sklep i dwa place zabaw oraz przychodnie bo Krystek się smarka i zaczął pokasływać ale na szczęście to nic poważnego tylko przeziębienie. Dostaliśmy syropek i mam psikać mu do noska roztwór soli morskiej bo taki mam w domu. Oby nie przeszły na Radka te zarazki.
 
witajcie. Ja choruję (rotawirus). Wczoraj myślałam że zejdę z tego świata. Dzieci pilnowały mi Majki a ja przeleżałam cały dzień:szok: Wiem, wstyd że dzieci pilnują dzieci, ale ja zwijałam się z bólu, goniło mnie na dwa fronty, do tego doszła temperatura i cały dzień nic nie jadłam. Dziś jest lepiej, ale jeszcze mnie trochę goni, boli brzuch i spadło mi ciśnienie.Jestem osłabiona i z chęcią bym sobie jeszcze dziś tak poleżała.
 
Witam. Moje maluchy śpią, a ja sobie siedzę na bb i piję kawę inkę z mlekiem. Za oknem ładna pogoda, więc jak wstaną chłopaki to wyjdziemy na dworek:-)
witajcie. Ja choruję (rotawirus). Wczoraj myślałam że zejdę z tego świata. Dzieci pilnowały mi Majki a ja przeleżałam cały dzień:szok: Wiem, wstyd że dzieci pilnują dzieci, ale ja zwijałam się z bólu, goniło mnie na dwa fronty, do tego doszła temperatura i cały dzień nic nie jadłam. Dziś jest lepiej, ale jeszcze mnie trochę goni, boli brzuch i spadło mi ciśnienie.Jestem osłabiona i z chęcią bym sobie jeszcze dziś tak poleżała.
Oj to nie dobrze, zdrówka podsyłam
 
Hej!Dziś przepiękna pogoda była we Wrocławiu:-)Po 11.00 wyruszyłysmy na spotkanie ze znajomą ze szpitala i jej dziećmi (bliźniakami) Bawilismy sie w parku. Było tyleee liści że mozna by było się zakopać w nich:-DPotem poszłyśmy do knajpki dla mam z dziećmi.My kawke a dzieci bawiły sie w takiej małej antresoli zabawkami.Po 14.00 wyszłysmy bo juz spanie ich męczyło.Zuziek usnoł mi w wózku, przeszłam do domu a ona dalej chciała spać:szok:Dałam cycka i poszła dalej spać i tak spi do tej pory. Ale muszę ją obudzić bo potem będzie szalała.
Zjadłam Żurek mniam mniam.A potem spagetti zrobie bo dawno nie jadłam.
Tygrynko fajnie że jestes:)
Agapko zdróka życzę i niech to cholerstwo sie odczepi od Ciebie.

Z tymi obiadami to szału dostaję!!!To mój odwieczny problem!Co na obiad???!!!!
Miłego wieczorku.
 
Edytko no wlasnie w tym sosie chyba cala tajemnica:-D dzieki.
Agapciu zdrowka zycze i sie niemartw, ze dzieci pilnuja dzieci - takie sytuacje sie zdarzaja (choroba itp) a dla dzieci tylko na korzysc wychodzi bo ucza sie odpowiedzialnosci:tak: Odpoczywaj.
Edzia ja od jakiegos czasu tez mam problem z obiadami...moj M to maruda straszna:-p:-D
Motylku ty to masz zaciecie- dwojka dzieciaczkow i zaliczone place zabaw, tylko podziwiac:tak:

My bylismy dzisiaj w Ikea, lubie te wypady:-) maz mniej przy kasie:-D
Ostatnio mniej sie udzielam bo mala nieznosna, juz mi siedzi prawie na klawiaturze:wściekła/y:
 
oj Agapa zdrówka!! nie martw się dziećmi, na pewno się super zajęli Majką, dumni, że mogą pomóc mamie :) fajnie, że mozesz na nich polegać :) odpoczywaj!
Edzia26 podziwiam z karmieniem, ja po półtora roku miałam serdecznie dość :D

ja jednak zostaję jeszcze na Mazurach u rodziców, tak mi tu dobrze :D
 
Hej. :)

ANNE: dzięki za artykuł zaraz zabieram się za jego czytanie . Na spiralę zdecydowałam się gdyż nie chcę pprzyjmować tabletek bo boję się , że przytyje a i tak ważę za dużo ;) a co do spirali to miałam ją założoną na 1,5 roku ze wzg. na to , że może zechcę mieć drugie dziecko no ale póki co nie planuje więc za miesiąc gin założy mi spiralę na 3 lata.

Agapko : Dużo zdrówkaa!! rotawirus wykańcza organizm :(
Edyta01: Podziwiam cię , ze chcesz starać się o kolejnego skarba. Ja mam jednego i czasami mam dość :))))
 
Ostatnia edycja:
AGAPKO zycze zdrowka,a to ze dziewczynki pomogly i zajely sie Maja to przeciez nic zlego ;-)

EDZIA widze ze mialas udany dzien :tak: a tak swoja droga masz na imie tak jak ja ???Twoj nick nie daje mi spokoju :-p

MARTYNA powiem Ci ze przy wiekszej ilosci dzieciaczkow jest latwiej,bynamniej ja tak uwazam :-D

TYGRYNKA masz racje korzystaj ile sie da z urokow Mazur ;-)

Chcialam wejsc wczesniej i cos napisac ale co sie zalogowalam to musialam odejsc,jak nie telefon,to spacer,pozniej odebralam dzieci ze szkoly dalam im obiad no i musialam jechac po buty dla Alana bo powiedzial ze mu przesiakaja no a teraz zrobilam dzieciom kolacje,wypkapalam Natana i dopiero usiadlam ufff :zawstydzona/y:nawet kawe pilam dzisiaj zimna :szok:
Niedlugo wroci mezuek trzeba bedzie kolacyjke jakas zrobic i sie wyprysznicowac,aaaa i kupilam sobie 2 pary jeansow bo mi wpadly w oko no i bluze z Nexta ,w koncu mi sie nalezy :-p
 
reklama
Edyta no pewnie że się należy!! ja zostałam dzisiaj szczęśliwą posiadaczką pięknych i co najważniejsze - bardzo wygodnych szpilek i naprawdę już nic więcej mi do szczęścia nie brakuje :D chociaż jeansy też by się przydały :p a do sklepu Nexta to chętnie bym zajrzała, nigdy nie byłam..
 
Do góry