reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wątek główny

Hello:)
Aleee mam od wczoraj bol glowy, taki tepy:(( Juz mi sie nic niechce.
mam goscia dzisiaj jeszcze, upieklam ciacho i fryze musze jakas zrobic...
Mala spi. Dzisiaj obudzila mi sie o 4tej, przyszla do mojego lozka i krecila sie w nim z godzine...Wkoncu usnela i spala do 9.30:)
Motylla oj trzymym kciuki Kochana, zeby wszystko gladko poszlo:*
 
reklama
hej
mi się nie wyświetla że są nowe wiadomości w wątku i myślę że nikt nie pisze :/ dopiero weszłam na cały luty i widzę że są nowe posty...
Motylla dobre z tymi małymi pampersami :D powodzenia, już niedługo przytulisz maluszka!!
Monikasia a może to ciśnienie?
ja dopiero dzisiaj sprzątnęłam ciuchy po tygodniu kiedy wrócliśmy z wakacji, ale wstyd :D
 
Witajcie.
Dziewczyny wakacje się skończyły i pora wrócić na bb.

anne jak tam twoje zdrowie? Kiedy ty masz mieć tą operację/zabieg?

Motylla co u ciebie? Coś się rusza czy narazie cisza... przed burzą?:-D
 
Hejka:)
Długo mnie nie było ale czasu mniej mój M niedawno wyjechał i wraca za 4 tyg.U nas wszystko ok Bartus zdrowy łobuzuje i chyba przechodzi bunt 2 latka wali wszystkich po plapach buntuje sie.ładnie juz sobie radzi na nózkach chodzi ale trzymany za raczki.W srode wrócilismy z kontroli serduszka bylismy 2 dni w Gdansku i badania sa super.
Pozdrawiamy:)
 
Witam. Ale mi się nie chciało dzisiaj wstawać z łóżka, jakbym mogła to bym cały dzień przespała przez tą pogodę. Krystek śpi a ja mam w planach do niedzieli ogarnąć mieszkanie przed moim pójściem do szpitala.
Motylla co u ciebie? Coś się rusza czy narazie cisza... przed burzą?:-D
Myślałam, że w nocy coś się zaczyna rozkręcać ale to był fałszywy alarm. Za bardzo maluszek nie chce się pchać na drugą stronę, chyba chce doczekać do niedzieli :tak::-D.
 
Motylla, może faktycznie, ale niedzielne dzieci to ponoć leniuszki ;-)
Agapa, chyba przeoczyłam - znacie już płeć? Chyba że nie chcecie znać :-)
Anisen się już rozpakowała - pewnie już zaraz będą w domu, to może coś napisze. Maluszek wygląda cudnie :-)
A ja mam mnóstwo roboty i brak chęci do niej... Przede wszystkim uczyć się do egzaminu na prawo jazdy, bo (kryjcie się zmotoryzowani) postanowiłam takie zrobić.
An

Aha, zaglądajcie do mnie na stronkę, bo będzie konkurs!
 
Ostatnia edycja:
Hej,
Tygrynko a juz myslalam, ze o nas zapomnialas;) Nieprzejmuj sie ja dzisiaj tez dopiero pochowalam posciel po gosciach...no jakos zawsze braknie czasu:D
Wiesz z ta moja glowa to chyba migrenowo jest. W kazdym razie w poniedzialek ide na badania.
Madzia fajnie, ez sie pokazaliscie:) Ciesze sie, ze u Was dobrze:)
An fajna masz te stronke:) Dziewczyny polecam:)

Moja mala ma biegunke dzisiaj:( Teraz spi szkrab maly. Ale nic tylko tulic sie chce.
Zaraz ide robic salatke gyrosowa - mniam, mniam...
Buziaki:*
 
Hejka:)
Długo mnie nie było ale czasu mniej mój M niedawno wyjechał i wraca za 4 tyg.U nas wszystko ok Bartus zdrowy łobuzuje i chyba przechodzi bunt 2 latka wali wszystkich po plapach buntuje sie.ładnie juz sobie radzi na nózkach chodzi ale trzymany za raczki.W srode wrócilismy z kontroli serduszka bylismy 2 dni w Gdansku i badania sa super.
Pozdrawiamy:)
Cieszę się że z Bartusiem jest dobrze i że badania są pozytywne. Oby tak dalej.:-D
 
jestem padnięta, poczytałam Was w dzień, miałam odpowiedzieć wieczorem, ale nie mam już sily.. Sebastian od paru dni zasypia z płaczem, czy to na drzemkę czy wieczorem, kompletnie nie mam pomysłu co z nim robić, bo nic nie skutkuje :/ dzisiaj chciałam go przetrzymać to układał autka do 23 i padł ze zmęczenia :/ ech, mam nadzieję, że to chwilowe.. dobranoc!
 
reklama
Tygrynko u nas problem ze spaniem trwa już prawie3m-ce. Maja źle śpi w nocy, budzi się płacze lub marudzi, a zdarza się też że wpada w jakąś histerię i nie można jej uspokoić. Dziś przespała całą noc, tak się ucieszyłam, ale teraz już wiem dlaczego. Godz. temu zmierzyłam jej temp. i ma 39.1:szok: A wybieraliśmy się właśnie na basen, ale wydała mi się podejrzanie ciepła i juz wiadomo dlaczego. Nic więcej jej nie dolega. Zobaczymy co będzie dalej
 
Do góry