reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

reklama
Hej,
wiecie co, moja też śpi tak fatalnie, że strach. Wczoraj się wnerwiłam i dałam jej na śpiąco butlę z kaszą. Dzięki temu spała do 5, a nie obudziła się o 1,3 itp. Tylko, że to niezdrowe. Co dajecie swoim dzieciom na kolację, bo może tu mam problem?
 
No moja to np paroweczke indycza wszama albo i ze dwie:D Buleczke z pasztecikiem lub szyneczka. Bardzo lubi brecle z maslem. O jajecznicy niewspominajac. Cos w tym stylu wlasciwie jada.
 
Ostatnia edycja:
Hej,
wiecie co, moja też śpi tak fatalnie, że strach. Wczoraj się wnerwiłam i dałam jej na śpiąco butlę z kaszą. Dzięki temu spała do 5, a nie obudziła się o 1,3 itp. Tylko, że to niezdrowe. Co dajecie swoim dzieciom na kolację, bo może tu mam problem?
Ja Majce gotuję kaszę manną, ale nie zawsze ją zje. Jak nie zje przed snem to daję jej przez sen jak zaśnie, ale to nie ma znaczenia dla długości i jakości spania.

Ja dziś po wizycie z Wiktorią u chirurga. Reka w porządku, jeszcze 3 tyg. i zdejmujemy gips. Maja dziś rano nie miała już gorączki .

Mam info od naszej Motylki Jest w szpitalu na patologi ciąży. Skurcze coraz silniejsze ale nie regularne. Trzymajmy za nią kciuki. Jak coś więcej będę wiedzieć to dam znać:-)
 
Witam lutuweczki:-D
Motylka od rana na czczo, bo będą próbować kończyć ciążę. Jak coś będę wiedziała to dam znać.
Będzie miała cc. Pozdrawia wszytkie lutuwki
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry