reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Monia pewnie na spacerkach korzystaja z pogody :):)

My dziś na kontrol do chirurga, ale sil normalnie nie mam Kuba budził sie bardzo czesto w nocy :/
 
reklama
Ale tu pustoooo normalnie szok ostatnio watek tak odżył a teraz pustki :szok:
My po wizycie u chirurga , po operacji wszystko w porządku rana sie bardzo ładnie goi jest wszystko w porządku....
Niestety biegunka mimo leków nadal jest ostra, wczoraj było 9 kup przez cały dzień dzis jest już 9.... a gdzie tam koniec dnia ehhh....i ta gorączka :(
Jeszcze tak mu sie dupcie odparzyła, biedak mój.... No i niecałe 30 min temu znów zwymiotował :-(
z Seba za to duuużo lepiej... biegunki nie ma nie wymiotuje tylko ma lekki stan podgorączkowy i nie je zbyt chetnie, i pobolewa go brzuszek....na niego leki działaja, chociaż tyle..
Mnie tez złapało zołądek mnie strasznie boli i nic zjeść nie umiem goni mnie ciagle i ogólnie jest nieciekawie no ale musimy to przetrwać, innego wyjścia nie ma :/

Laski a co u Was odzywać sie czasem..
 
............
Anne i co z tymi ząbkami wyszło?
...

........
Anne jak tam Michałek????
........

Cześć Wam
Wpadam na chwilę,nie miałam czasu i siły też,bo Michałek gorączkował 3dni ,w czwartek byłam znów u lekarza-w sumie to byłam najpierw we wtorek,a potem w czwartek właśnie,bo ta gorączka nie mijała i do tego dostał lekką biegunkę,ale lekarz stwierdził we wtorek gardło lekko zaczerwienione i dał mu "baktrim"-to nie jest antybiotyk,a w czwartek powiedział,że to rotawirus.Myślę jednak ,że ani jedno,ani drugie,bo dziś po tych trzech dniach Michał dostał wysypkę-taką czerwonawą i teraz nie wiem-czy to tzw."TRZYDNIÓWKA",czy różyczka może? nie wiem czy mam iść znów do lekarza jutro trzeci raz,ale myślę,że to ta trzydniówka,bo własnie miał 3dni gorączkę,a potem nagle minęła,a pojawiła się wysypka-a Wy co o tym myślicie?
Do tego przygotowania do Komunii,próby z dziećmi itp.,lepiej żeby to nie była różyczka,bo jeszcze by się Julia rozchorowała na samą Komunię to by było dopiero.

Pozdrawiam i napiszcie co wiecie o trzydniówce u dzieci,albo o różyczce,ale jak miał takie objawy jak pisałam,to bardziej mi to na trzydniówkę wygląda,a lekarza mam dość jak na ten tydzień-może jednak już nie pójdę-trzydniówki ani różyczki nawet się nie leczy specjalnie niczym.
Aaaa-jeszcze o zębach,to lek powiedział,żeby się nie przejmować,bo teraz dzieci się tak rozwijają,że rosną im nawet te trzonowe tak szybko-mam podawać mu witaminę D3-Devikap 1kroplę nawet teraz jak na słońcu dużo przebywa i już.
Pozdrawiam Was.
 
Anne U Kuby trzydniówka właśnie tak wyglądała. 3 dni wysokiej gorączki, a potem trzy dni wysypki na plecach takie płaskie czerwone plamki.

A ja tu wpadam prawie codziennie ale tylko czytam bo dosyć zalatana jestem. Kuba zaczął biegać i już nie chce za rączke na dworze chodzić więc pojawiły się już pierwsze siniaki i obtarcia.
Odcyckował się już zupełnie :) Ostatni posiłek je o 23, kaszkę pije, ale już o 5 rano się budzi i wypija mleko i czasem potem zasypia, a czasem zaczyna brykać niestety :/

I byliśmy u fryzjera bo już miał niezłe kłaczki, małe hipisiątko :) dał się obciąć bez problemu, był bardzo przejęty i siedział nieruchomo :) ja też fryzjera odwiedziłam bo już patrzeć nie mogłam na moje włosy, a mam długie do pasa, podciełam nieco i mam fajowskie jasne pasemka. Pierwszy raz jestem tak zadowolona z usług fryzjerskich :D

No i prowadzimy od wczoraj obserwację rodzinki gołębiej na naszym balkonie w jednej doniczce uwiły gniazdo i wysiadują potomka i wcale się nas nie boją. Kuba podchodzi dość często do okna i ogląda swoje ptaaa ptaaa ;)

Życzę zdrowia wszystkim chorowitkom :*
 
Anne tak wyglada właśnie trzydniówka....
Elizz to mały ma co ogladac za oknem :):)

a ja mam dla Was super wieści, dostałam oficjalne pozwolenie od Agapy by Wam o tym powiedzieć...
Więc mówie wszem i wobec że Nasza Kochana Agapa JEST W CIĄŻY!!!!
Była u lekarza , on potwierdził ciąże, tylko coś sie jej nie zgadza w tygodniach, a sama teraz nie ma czasu by wejśc i napisać bo dziennie jeździ z dziećmi do Wa-wy na ćwiczenia....
 
Witam:)
Dzięki dziewczyny elizz i patrycja za info o trzydniówce-z Michałkiem już dużo lepiej,ale wysypka jest na buzi i tułowiu-a może wychodzić na dwór????

OOO Agapa będzie znów MAMĄ ?!-Supeeeerrr!!!
Agapko-gratulacje i duuuuużo zdrówka!!!!-na kiedy termin???

Pozdrawiam
 
hej dziewczynki :D:D:
ale sie tu nazmieniało:p:p
Agapciu serdeczne gratulacje kochana:D:D:D

Patrycja jak Kubuś?

u nas jakoś leci..... mały miał chrzest w święta, jakoś przeżyliśmy heheheheh teraz łobuzuje w pokoju z rowerkiem:p jest duży i niedobry:p:p ale kochany....

kochane jako że majówka.... dużo słońca Wam życzę.... buzialki
 
hej dziewczyny!
Anne to co napisałaś to typowo wygląda mi na trzydniówkę - trzy dni gorączka a potem wysypka. Co prawda Seba nie miał, ale znajome dzieciaczki tak i identycznie to wyglądało! A na różyczkę nie szczepiłaś?
Serdeczne gratulacje dla Agapki!!!! super, bardzo się cieszę :)))
Meganne dawno Cię nie było :) to ile Mati teraz waży i mierzy? bo pamiętam że dużo przy porodzie :)

u nas ok, bez zmian, dolne czwórki ładne i całe na powierzchni, zaraz za nimi szły górne i dolna trójka ale coś się zastopowało - przestał płakać w nocy i się ślinić, dziąsła popuchnięte, ale nic nie wyszło, wiec czekamy dalej...
miłego i słonecznego długiego weekendu :D
 
reklama
Tygryniu Mati waży 13kg i ma 89cm. Taki mój malutki pączuszek...:p:p
u nas też zęby:p wszystkie 4 są, jedna 5 i idzie jedna 3...
dzisiaj mi się mały rozchorował, takie ma rozwolnienie że szok..... biedaczek.....

czy prócz Agapki któraś z lutówek jest jeszcze przy nadziei? bo jakoś tak mi się coś wydaje, że o czymś czytałam takim... hmm

buuuziaki miłego wieczorka
 
Do góry