reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Hej :)

My mamy za sobą kolejną przemarudzoną noc... ząbków ciąg dalszy ;)

Na 13 idziemy do alergologa w związku z Kuby alergią pokarmową, a on jak na złość właśnie rąbnął się pod okiem i wygląda jak po jakiejś bitwie ;)

Miłego i słonecznego dnia życzę wszystkim :*
 
reklama
Hej,
witamy się słonecznie, pranie już:-) korzysta z pogody.
U nas dobrze z przesypianiem w nocy. Nadal :-D. Hania śpi raz około 12 tak 2h. wprowadziłyśmy takie spanie w 11 m bo 2 drzemki to było wariowanie do 21. A dla mnie to za późno na kładzenie takiego malucha. Muszę mieć czas dla starszaków na wieczorne pogaduchy. Zaczynają się rozmowy o dziewczynach, chłopakach co się zmienia itd. Ech, czas leci... Zaraz zostanę babcią...;-)No, oby nie za szybko:szok:


Elizz - imageshack jak wklepie zdjęcia to potem klikasz na konkretne zdjęcie, zamieść obraz , klikasz na kod HTML i link wklejasz na aukcję . tylko tam musisz zmienić na wygląd textowy. i juz. Faktycznie to szybko się robi:).
 
Hej,
Izulka, dzielna jesteś, już pranie wisi! My też mamy ogródek i też kwiatowo-warzywny. Moze zbiory nieszczególne (tu u nas zimno jest), ale za to wiem, co dzieciom daję. No i jaka to frajda wydłubać marchewkę czy rzodkiewkę z ziemi i zjeść :-)
U nas nocka taka sobie - ja fatalnie spałam, w nocy wzywali strażaków, a choć remiza jest kilometr od nas, to w naszej dolinie doskonale było syrenę słychać. Na szczęście to tylko stodoły, i nawet zwierzęta uratowali, no i pożar nie poszedł dalej - w tamtej miejscowości jest dom przy domu - jak wejdzie pożar to nie da się zatrzymać.
Idę do moich dzieciaków, bo nauka czeka, miłego dnia!
An
 
Dziewczęta zazdroszczę Wam tych grządek ja sobie mogę pomarzyć jedynie o własnym kawałku ogródka, mieszkamy w bloku, ale uprawiam co się da w doniczkach np. rzodkiewkę i fasolkę no i ziółka przeróżne,właśnie mi wschodzą, a z Młodym wczoraj posialiśmy rzeżuchę i inne kiełki :)
 
Dzien Doberek:)

Nocka taka sobie,mojemu dziecku sie odmieniło tak jak ładnie przesypiał noce to teraz sie budzi tak jak dzisiaj w nocy zbudził sie o 2.30 zrobił kupke,wypił mleko sobie siadnoł i gadał do misiów,wyrzucał smoka musiała podniaszac,az wkoncu sie wkurzyłam połozyłam zgasiłam lampke nocną,a mój maruda zasnoł przed 4 dopiero i pobudka o 7.30 i tez kupa.Ale ząbek nam chyba idzie bo ma kropke na miejscu 3 tak mi sie wydaje ze to bedzie 3.U nas tez w nocy syrena sie włączyła i rano tez.

Dobrego dnia:)
 
hej dziewczyny
już nie pamiętam kiedy tu byłam ostatnio... postanowiłam się przywitać, życzyć Wam miłego słonecznego dnia i udanych spacerków
 
Meganne kochana ciesze sie , ze jestes:* suuuper!

U nas nocka tez taka sobie...pobudka o 2 i potem spanko do 5.30, cyc i do 9tej;)

Ja niestety ogrodka tutaj juz niemam. Tylko balkon mi pozostal ale i to dobrze:D
Zycze Wam udanych zbiorow dziewczynki tego lata/jesieni.

Dzisiaj wybieram sie z mala do sasiedniego miasta na zakupki male. Denerwuje sie, bo wozek, ktory zamowilam nie dotarl jeszcze a ten jest taaaki ciezki zeby go do autobusu wlozyc wrrr...A z moim kregoslupem to nie zabardzo dobrze.

milego dnia:)
 
A my po cwiczeniach Bartus znowu płakał,na samym koncu było ok,ale skutki są i z tego sie ciesze i mówił ze w szpitalu przez to ze są te choróbska nie było rehabilitacji i dopiero teraz.Niektóre dzieci mają przełozone na inne terminy,ordynator tez była chora i moze my tez bedziemy mieli przełozone na mają musze sie spytac,a i mówił zeby nie rezygnowac ze szpitalnej rehabilitacji,wiadomo cieplej bedzie i chorób mniej.
 
Dobry wieczór kochane. U nas pogoda wspaniała chociaż dziś troszkę wiało, ale było ciepło. My zaliczyliśmy rotawirusa u Majki, od niedzieli Natalka z gorączką i dziś Wika po 1 lekci wróciła z bólem brzucha. Ja chodzę z bólem ucha, od którego boli mnie głowa, szczęka i nawet szyja, ale biorę już kropelki i jest ciut lepiej.
No ale teraz coś przyjemniejszego. Majka budzi się od kilku nocy tylko raz i wytrzymuje bez kaszki.
Jutro idę na pobranie krwi i ... troszkę się boję:(
 
reklama
oj widze że choróbska grasują... mój aniołek sypia w nocy w miarę dobrze, zasypia o 20tej sam, i budzi się dopiero przed 5 na mleko, ale za to od 6 już nie da pospać......
dzisiaj byliśmy na placyku zabaw, bawił się z dziećmi i szlifował twarzą piaskownice:p najadł się troche piasku i wrócił do domu taki szczęśliwy...:D
S ja mam generalnie doła związanego z pracą, coś muszę zmienić bo się wykończę. Jutro ide do neurologa, wiec trzymajcie kciuki żeby było z moimi badaniami wszystko ok.
 
Do góry