reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

reklama
Witam sie wieczornie:-)
Ja rowniez rozgladam sie za spacerowka/parasolka tylko i wylacznie do autobusu wiec nie musi byc jakis super;-)dlatego kupie uzywany i w miare tani. Ten ktory mam jest super ale niestety nie moge dzwigac wiec...

Kurcze niewiem co sie dzieje ale Emisia ma jakies dziwne kupki, tzn luzne i tyleczek odparzony jak niewiem co:-(Bidula moja...Nawet zle sie jej siedzi.

Dobrejnocki Wszystkim zycze:*
 
hej,ja polecam taką spacerówkę-nie jest to typowa parasolka,mamy ją już od lipca zeszłego roku i nadal jest w stanie idealnym,a używamy jej codziennie http://www.ceneo.pl/2249126:-).waży 8 kg.My kupiliśmy ją ,bo sama leciałam do Polski,więc aby się fajnie składała(wystarczy jedna wolna ręka,żeby ją złożyć),no i waga super,a i na nieładną pogodę też ok,bo w miarę zabudowana jest.Polecam w 100%
 
Ostatnia edycja:
Witam sie wieczornie:-)
Ja rowniez rozgladam sie za spacerowka/parasolka tylko i wylacznie do autobusu wiec nie musi byc jakis super;-)dlatego kupie uzywany i w miare tani. Ten ktory mam jest super ale niestety nie moge dzwigac wiec...

Kurcze niewiem co sie dzieje ale Emisia ma jakies dziwne kupki, tzn luzne i tyleczek odparzony jak niewiem co:-(Bidula moja...Nawet zle sie jej siedzi.

Dobrejnocki Wszystkim zycze:*

Monika to dawaj małej dużo pić żeby się niechcący nie dowodniła, no i możesz jej podać lacidofil czy coś takiego.

Ja dziś z samego ranka, bo potem mnie nie będzie, pewnie dopiero wieczorkiem. Nie śpię od 4.00:no:
Widzę że wchodzi temat spacerówek. Ja nie mam spacerówki i póki co jeszcze o niej nie myślałam. Nawet nie wiem czy będzie potrzebna... Zobaczymy na wiosnę.
 
Dziendobry:-)
Agapciu duzo sil Ci dzisiaj zycze kochana...
Emisia pije dosyc duzo i jak narazie spokoj.Zobaczymy jak pozniej.
Tygrynko, Pyti jak wasze dzieciaczki dzisiaj???

U nas zimno i jeszcze mi sie zachcialo jechac do cioci:eek:No ale to niedaleko.
Bede pewnie wieczorkiem.
Milego dnia:*
 
Monika u nas bez zmian... gorączka, katar.....
Sebusiowi przeszło całkowicie.... dostaje syrop z cebuli zapobiegawczo....
a mnie znów głowa boli :(:(:( każdy głośniejszy dźwięk i tak mi pulsuje wszystko w głowie.. :/:// ehhh marudze ;/
 
u nas infekcja wirusowa :/
a spacerówkę mamy baby design sprint, polecam!
wpadnę na dłużej wieczorkiem, teraz mam w domu maruda :/
 
Zdrowka dla chorowitkow:*

Ja w sumie szukam parasolki, ktora jest lekka, latwo sie sklada, zajmuje malo miejsca a przy tym jest wygodna dla maluszka:) Latwo nie bedzie, ale mysle , ze cos znajde, a tez nie chce wydac duzo, tak max 400zl.

My po spacerku i obiadku, godzinke chodzilismy, a mlody zasnal akurat tuz przed domem. dobrze, ze mam balkon:) Wozio poszedl na balkon a ja mialam czas zeby zrobic pyszna salatke:)
 
i my sie witamy ... neta nie bylo ... chyba musimy go zmienic ... ;/

ja cos czuje sie kiepsko ;/ zimno mi katar mam :-( ech ...

a tak poza tym to zimnooooooooo!!! :-[
 
reklama
Do góry