reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

reklama
Moja chodzi szeroko, troszkę kaczkowato. Nie wiem czy to kwestia pieluchy, która utrudnia, czy stawów nadruchomych (najstarszy to ma), ale stopa trochę się wygina do środka. Chodzenie na placach nie jest poprawne. Ok jest stawianie całej stopy.
 
hej :)
mi też się wydawało że Seba źle chodzi, ale na spotkaniu dla aktywnych mam rehabilitantka powiedziała - czepiasz się mama :D Seba czasem probuje stawiać stópki do środka, ale mamy to tylko obserwować bo nie jest to nagminne, tylko czasem mu tak wyjdzie, nie wiem czemu :) a kapci mówiła żeby nie nosić :) też czytałam i słyszałam o tym, żeby kapciuchy zakładać jak maluch chodzi na paluszkach :)
my dzisiaj idziemy na rodzinną sesję zdjęciową która robi nam koleżanka, też lutówka :)))
miłego dnia!!
 
Witajcie. Z soboty na niedziele W uśpił Krystka, który się w nocy obudził kolo 4 i dałam mu wtedy wody do picia napił się trochę i dalej nie chciał pić jej tylko pierś, zaczął płakać i domagać się piersi i nic go nie uspokoiło oprócz cysia więc mu trochę dałam i ponim się wiercił u nas w łóżku w końcu usnął z nogami na podusze a głową na kołdrze. Dziś całą noc przespał a obudził się o 6 dałam mu wody i wcale nie domagał się piersi i jak się napił to go przytuliłam i spał z nami w łóżku do prawie 10. Ciekawe od czego to zależy?
Najszczersze kondolencje dla Ciebie agapo i dla ciebie żabeczko
[*]
 
Może w nocy nagle zatęsknił za cycusiem? :) Motylla jak sie czujesz??

ja jeszcze nie odstawiam od piersi, jedynie co to mały sam powoli rezygnuje z pierwszego nocnego karmienia, ale i tak o tej porze (24) budzi się, wierci, czasem popłakuje.. ale 2/3 minutki i zasypia dalej. mam nadzieje, że z kolejnymi porami też tak pójdzie ;)
 
Witajcie dziewczyny:)
U nas zima powrocila:-(
Ja nie ubieram Emisi bucikow po domku ale slyszalam, ze jak dziecko juz chodzi, to trzeba...wiec juz sama niewiem. W czwartek ide na gimnastyke (dzisiaj bylam i wrocilam bo pani sobie o mnie zapomniala:no:) wiec zapytam pania rehabilitantke i zobacze. A kobieta w starszym wieku jest to moze i rozsadniejsza;-)
Moj Krzys tez nosil buciki z twarda pieta czy jak tam sie to nazywa. Niewiem czy to po tym ale ma bole kolan czesto. Niby bylismy u ortopedy i stwierdzil, ze to bole wzrostowe.
Fajnie, ze wiekszy ruch na wtku:-)
 
Agatko, Żabeczko [*] [*]

Monika oh....Kuba chyba nieco lepiej.... ale teraz mi Sebusia złapało i co gorsze mnie..... Seba z gorączka ja czuje sie jakby mnie tir potrącił... szkoda gadac...
Pati zdrówka dla was

Witam:)

Patrycja zdrowka!!!!!!:*
Kurcze teraz taki okres , ze wszyscy choruja.... byle do wiosny:)

My zasypani sniegiem jestesmy calkowicie, a w tym tygodniu znowu zapowiadaja opady:(

A mam pytanko, czy wasze dzieciaczki nosza butki w domu, chodzi mi o te chodzace?
Maja zasuwa na bosaka tzn w skarpetkach o ile ich nie zdejmie albo w rajstopkach
 
cześć
Dopiero teraz dorwałam się do neta..
Młody miał jakiś słabszy dzień, non stop chciał być noszony i marudził, mam nadzieję, że to np.tylko ząbki idą, a nie znów się szykuje jakieś choróbsko :/ no i nie miałam szans tu wcześniej zajrzeć.
Martyna no to u nas jest 10500 i 86 cm.....
mój Kuba ma taką samą wagę i wzrost :)
Mam do was pytanko. Czy wasze maluszki mają takie duże brzuszki? (ale mi się zrymowało). Bo Maja ma duży brzuszek a wcale dużo nie je. Trochę się tym martwię.:baffled:
Mój ma brzuchol, a cały jest chudy ;) A brzuchol jak piłeczka, a po jedzeniu to dopiero okaz :) więc chyba nie masz się czym martwić

A co do roczkowych zdjęc to muszę na nie poczekać aż mejlem dostanę i wtedy coś wstawię.
Kuba zaczął robić ostatnio śmieszne miny, mruży oczka i marszczy nos i pokazuje przy tym wszystkie soje 8 zębów. Na roczkowej mszy siedział w pierwszym rzędzie i co i raz podczas kazania księdzu posyłał taką minkę, aż ksiądz nie wytrzymał i zaczął się śmiać ;)

No i Młody się "rozchodził" od wczoraj co raz chętniej przebiera nóżkami kilka kroków.
W domu chodzi najczęściej w rajtuzach albo w skarpetach, czasem zakładam mu takie usztywniane kapcie żeby się przyzwyczajał powoli.

I karmię jeszcze Kubę piersią, chociaż w dzień ograniczyłam do 3 razy i powoli będę próbowała odstawić w nocy. W dzień muszę mieć dekolt zakryty pod szyję bo Kuba jak tylko zobaczy coś więcej od razu ciągnie mnie za koszulkę i malszcze, a jak cyca nie dostanie to się mocno wkurza.

Za wiosną już tęsknimy...
 
reklama
u nas też przymroziło wrrrrr...

a u nas tatuś zaczyna coś kichać więc ja z Kubą uciekamy do Dziadków bo Młody ma mieć zabieg (niezstąpione jąderko) za 2 tygodnie i nie może teraz chorować teraz musimy huhać na zimne
 
Do góry