reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

myśmy się już wykurowali, głównie czosnkiem i cebulą..kilka dni pięknie pachniała nasza rodzinka ;)

wczoraj z Kubą byłam u pediatry bo wysypka mu się pogorszyła i pojawiła dodatkowo na policzku no i ostatecznie dostaliśmy skierowanie do alergologa..

Potomek wymyślił sobie nową zabawę, wciska w każdą dziurę, pudełko, torbę swoje zabawki. W sklepie z torebki wyciągnęłam dwa klocki i grającą rybkę, która mi się włączyła i zaczeła grać haha dziwnie się na mnie niektórzy patrzyli :)
 
reklama
Witajcie kochane.
Ja byłam dziś ze starszymi u ortopedy... no i ... nie jest wesoło. Tzn. nie ma tragedii, ale dzieci mam jak serpentynki pokrzywione:-( W kwietniu (po świętach) zaczynamy turnus rechabilitacyjny, bo trzeba zadbać o ich zdrowie jak najszybciej bo narazie są to "tylko" wady postawy, ale jak to olejemy to wykrzywi się od tego kręgosłup:szok:
NO i zapomniałam wam się pochwalić że 28 stycznia Maja zrobiła swój pierwszy samodzielny kroczek:-D i od tamtej pory codziennie jest ich wiecej i są pewniejsze. Czyli roczek będzie przedreptany:)
 
Ostatnia edycja:
Agapa gratulacje dla Majeczki! i walczcie o zdrowe kręgoslupki, to bardzo ważne, ale przecież o tym wiesz ;) mam nadzieję, że szybko będzie widać poprawę!

u nas szaleństwo - Seba zapatrzony w mojego tatę i brata, że o dwóch reklamówkach zabawek które przywieźli nie wspomnę :D
 
No i my sie witamy :)
U nas strasznie wietrzno okropnie normalnie wichura zaraz mki plot rozwali :wściekła/y:
No my tez sie szykujemy do imprezy, juz mam prawie wszystko kupione, musze tylko przybrac balonami :) dzis pracuje do 22 wiec wieczorem mam zamiar troche poszykowac :tak: wczoraj dostarczyli mam prezent kupilismy mu takie wielgachne autko :) pozniej wkleje zdjecia !
Pozdrawiam was serdecznie i kurujcie sie !!
 
A ja ewe chcialam nauczyc zdmuchnac świeczke na urodzinki.Ale za nic to nie wychodzi.Moze za wczesnie by dziecko dmuchalo??
 
Kinia dla Twojego maluszka też wszystkiego najlepszego!! sto latek :))

u nas też nie wyszła nauka dmuchania :D dlatego kupiliśmy też tą świeczkę fontannę co sama gaśnie ;)
 
Witam....
Sto latek dla roczniaków:-):-):-):-)

u nas dopiero za tydzien w niedziele impreza to mamy sporo czasu na przygotowania :D:D
Tygrynko my też mamy taka co sama gasnie... :D:D
Ja musze jeszcze naszykowac zdjęcia do kolażu.... zaraz sie tym zajme... :D:D
miłego weekendu wszystkim... :)
 
reklama
Hej:-)U nas impreza za tyg.Jeszcze nic nie mam:-DWogóle to nie wiem jak to zorganizować.Myślę i myślę i nic nie mogę wymyśleć.Dziś też wieje,nawet nie ruszamy sie z domu.Zaraz ma przyjść teściowa,a JA może wyskocze na zakupy.M ma inwentaryzacje pa 12h do jutra.Zuzia własnie śpi.Poszła wczoraj spać o 24.00:wściekła/y:Już dziśiaj jej nie dam spać popołudniu bo znów tak późno uśnie.Myślę o odstawieniu jej od cycka jak skończy roczek.Bo już mnie to męczy strasznie:-(Nie wysypiam się wogóle.
 
Do góry