reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wątek główny

Hej, u nas piękne słonko, mróz - 6,( o 8 było -16 brrrr). Hania przespała pięknie do 5.30 potem dostała smoczka i dalej do 8.

Ja wczoraj wieczorem oglądałam film "Jasne , błękitne okna" ale poruszający. Może go znacie bo jest z 2006r. I potem nie mogłam zasnąć:zawstydzona/y:

Idziemy po obiedzie na spacer i ze zdjęciami z Teneryfy i kanaryjskim winem do naszego proboszcza ;-) na pogaduchy
 
reklama
hej dziewczyny,ja robię roczek Milence w niedzielę ,już po jej urodzinach.I tak- zaczniemy świętować po 16.oo,bo M.tak z pracy wróci i tak się zastanawiam jak to ma wyglądać -czy najpierw podac torta i poźniej jakąś kawe ciasto przekąski zimne i ciepłe(będzie też pewnie jedna flaszka).czy jak?doradzcie coś.
 
Jak masz przekąski to może najpierw słodkie a potem jak ktoś głodny to sobie przegryzie? Chociaż slodkie to mi zawsze na deser bardziej pasuje :)
My będziemy mieli najpierw obiad dwudaniowy ok 14:30, potem tort, a potem jakby ktoś zgłodniał to jakaś sałatka, ciasta, owoce.
To już w sobotę :)))
 
Ja tylko wpadam się przywitać,trochę Was poczytuję-nie mam spania dziś,no i Michaś budzi się co chwilę-kolejne ząbki idą,więc nawet jak już zasnę,to on mnie budzi.
Poza tym ok. SKończyły nam się ferie i jutro dzieci moje idą do szkoły-ale fajnie było jak nie musiały rano wstawać-i ja też mogłam z Michałkiem dłużej poleżeć sobie,a teraz już znów trzeba być na nogach o 6.30 ,bo syn wstaje wcześnie-dojeżdża do gimnazjum kilka km. Dobranoc
 
Hej Dziewczyny.My załapalismy jakiegoś wirusa u znajomych.Zuzia wymiotuje od 3dni ale nie intensywnie.Wczoraj zjadła rosół,a tak nic nie jadła i w nocy mi zwymiotowała.Rosół jadła o 17.00.Dzis jade do lekarza.W dodatku ma jakies brązowe nitki w kupkach...owsiki????:szok:Spotkałyście sie z takim czyms?Daje jej pic cycka i rumianek,je cgrupki kukurydziane i hlebek suchy.Boje sie jej cikolwiek dawać:(:)-(
 
Edzia najważniejsze to nawadniać, ale jak Ci pije to nie jest źle! Lepiej jest dawać mniej, a częściej, wtedy mniejsze obciążenie dla brzuszka będzie. Zdrówka dla malutkiej!
 
Lekarz stwierdził jakieś bakterie w przewodzie pokarmowym.Daał nam coś na wymioty i zeby pozbyc sie bakteri z brzuszka.Dodatkowo krople do uszu bo coś nie teges z nimi.Chyba nie doleczyłam Ją ostatnio:zawstydzona/y:Teraz śpi moje Słoneczko.Dziś nawet nie wychodze z domu tak zimno mi.Do wieczorka.jeszcze napisze co tam u Nas.Mój M już mnie tak wk....aże go chyba kiedyś zabije:wściekła/y:paaa
 
reklama
Edzia zdrówka dla Zuzi.
U nas imprezka udana, obiadek wyszedł przepyszny:tak:, ciasta i deserek też.
A ja się odchudzam... ale nie kusiło mnie tak bardzo więc wiem że teraz to już dam radę:-D
Majeczkę znowu bierze jakieś przeziębienie. Ma lekki katarek i dziś zaczęła kasłać tak brzydko i idę z nią do lekarza. Ale pewnie nic się nie dowiem bo u nas tacy lekarze do d...:wściekła/y:
 
Do góry