reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wątek główny

Hejka dziewczyny u nas tez szykowanie do roczku :-) nie moge uwiezyc ze to juz ;-)
Ale mamy problem znow z misiem otóż zauwazylam na pleckach wysypke i takie jakies czerwone plamki, poszlam dzisiaj do lekarza i ponoc moze to byc skaza:wściekła/y: no i na policzkach tez ma takie delikatne rumience i krosteczki:szok: kurcze przeciez to bo wyszlo dopiero teraz :zawstydzona/y: po takim czasie ale zaczelam podawac mu mleko krowie nie tak zeby pic ale robilam mu budynie, kaszke manne, nie wiem co o tym myslicie ????
 
reklama
agapa

Edzia zdrówka dla Zuzi.
dziękuję:)))

kinia220v
Hejka dziewczyny u nas tez szykowanie do roczku :biggrin2: nie moge uwiezyc ze to juz ;-)
Ale mamy problem znow z misiem otóż zauwazylam na pleckach wysypke i takie jakies czerwone plamki, poszlam dzisiaj do lekarza i ponoc moze to byc skaza:wściekła/y: no i na policzkach tez ma takie delikatne rumience i krosteczki:szok: kurcze przeciez to bo wyszlo dopiero teraz :zawstydzona/y: po takim czasie ale zaczelam podawac mu mleko krowie nie tak zeby pic ale robilam mu budynie, kaszke manne, nie wiem co o tym myslicie ????
My tez niedługo mamy roczek;)Zuzi taka wysypka pojawiła się około 7 miesiąca i trwa do dziś.:no:Krowiego jej nie daje,sztucznego nie pije.Ja pije tylko kawę z mlekiem a tak to jadłam wszystko i nic jej nie było...i nie wiem co ja może uczulać.Bylismy z tym u alergologa i kazała wyeliminować wszystkie rzeczy które moga uczulać:Czekolada,pomidory,Śmietana, Konsrewanty:/ - przecierz są wszędzie:crazy:Przyprawy noo dosłownie kazała mi jeść tak jak bym ją urodziła dopiero:szok:Wytrzymałam tydzień i nic to nie dało.Po roczku robimy testy z krwi na alergie.



My szalejemy własnie.Zuzia przestawiła sie znów ze spaniem:-(jutro musze ja obudzic wczesniej.:-(Dobrej noxcy wszystkim:-D
 
Ostatnia edycja:
Witajcie:-)
Cisza dzisiaj sraszna;-)spicie jeszcze?
U nas nocki takie sobie. Emisia ma katarek. Pewnie zarazila sie od syna:-(
U nas zimno bardzo. nawet niechce mi sie wyjsc na spacer:eek:
Milego dnia:*
 
My wstałysmy o 11.00:rolleyes2:Dzis nie dam jej spać już 2 razy.Może sie przestawi spowrotem.Nocka była spokojna:-)bez wymiotów...tylko co sie przebudziła to ja już się zrywałam.Ide popołudniu do Galeri Dominikańskiej na zakupy.Teściowa przyjedzie po pracy to zostanie z Zuzią.We wrocku też zimno,drzewa pięknie oszronione,po wczorajszej mgle.Chyba pstrykne kilka fotek:)Miłego dnia Wszystkim!!!
 
U mojej tez nagle alergia wyszla,niespodziewanie.Podejrzewaja ze to na bialko mleka krowieka.Ma odstawiony caly nabial,wolowine i kurczaki i jajka.Narazie widze efekty bo i mleko zmienione na B.pepti.
No ale ma tak drastyczna diete ze nboje jej sie cokolwiek nowego wprowadzac.Teraz jje tylko na tym mleczku kasze manna,platki owsiane,platki ryzowe,ryz,kaszke kukurydziana,mieso indycze,krolik,jagniecina.Ziemniaki i marchewke tylko moze.
Narazie jest ok:)
 
hej
u nas też szaleństwo roczkowe, ale tort, catering, ozdoby już zamówione, więc teraz tylko pozostało nam czekać na sobotę :)))
w dodatku przyjechała moja mama (chyba że już mówiłam, ale zalatan jestem i tylko pobieżnie sprawdzam co u Was:)) i masę roboty mamy i latania i gadania i tak czas mija nie wiadomo kiedy...
pozdrawiam serdecznie!!!
 
Hejka dziewczyny u nas tez szykowanie do roczku :-) nie moge uwiezyc ze to juz ;-)
Ale mamy problem znow z misiem otóż zauwazylam na pleckach wysypke i takie jakies czerwone plamki, poszlam dzisiaj do lekarza i ponoc moze to byc skaza:wściekła/y: no i na policzkach tez ma takie delikatne rumience i krosteczki:szok: kurcze przeciez to bo wyszlo dopiero teraz :zawstydzona/y: po takim czasie ale zaczelam podawac mu mleko krowie nie tak zeby pic ale robilam mu budynie, kaszke manne, nie wiem co o tym myslicie ????
Moja Maja już od dawna pije mleko krowie i narazie jest ok.

hej
u nas też szaleństwo roczkowe, ale tort, catering, ozdoby już zamówione, więc teraz tylko pozostało nam czekać na sobotę :)))
w dodatku przyjechała moja mama (chyba że już mówiłam, ale zalatan jestem i tylko pobieżnie sprawdzam co u Was:)) i masę roboty mamy i latania i gadania i tak czas mija nie wiadomo kiedy...
pozdrawiam serdecznie!!!
Kochana to ty pożądną imprezkę wyprawiasz:-D:-D:-D
 
Agapko bo nazbierało nam się trochę osób (17 plus 4dzieci), poza tym przyjeżdża moja rodzinka z Mazur, więc wychodzi nam taki mały spęd rodzinny :) ale szczerze to mam nadzieję, że następne urodzinki będą w mniejszym gronie, albo na dwa razy, bo logistycznie mieliśmy trochę kombinowania :D

ale pustki tutaj!! halo, dziewczyny, gdzie jesteście??
 
reklama
Do góry