reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

reklama
Tygrynko szczepionka MMRV. Narazie jest ok ale czytalam, ze nawet do 10 dni po szczepieniu moga wystapic skutki uboczne:-:)szok: i to jakies drgawki:szok::szok:
No niewiem...jak do tej pory to wszystkie znosila bardzo ladnie. Dzisiaj byla tylko marudna i ciagle wolala "mamamamamama" i musiala byc przy mnie - bidulka moaj.
A jak jest w PL ze szczepieniami szczepicie teraz? My mamy juz termin w polowie lutego na badanie i szczepienie (memingokoki).
A co do orchideii to zapraszam na forum (banerek w sygnaturce):-):tak:Fajni ludzie i mila atmosfera.
 
my w 13mies idziemy na ta co Wy, potem chyba jakoś latem ostatnia dawka 6w1. i też zastanawiam się nad meningokokami...
a o skutkach ubocznych nie myśl, na pewno nic nie będzie malutkiej!!

Luckaa my plany urodzinowe już mamy :) czekam na zaproszenia (jak dojdą to się pochwalę ;)), roczek robimy u teściów, bo będzie nas 17 osób plus 4 dzieci, więc u nas się nie pomieścimy. będzie wynajęty znajomy kucharz, ale jedzenie standardowe - rosół, schabowy, kurczak, bo to najbardziej ludziom smakuje ;) do tego tort w jakimś super kształcie, liczne ozdoby typu alony, bannery, serpentyny... dzieciowa muzyka i takie tam :) już się nie mogę doczekać :D
 
Nas czeka szczepionka w 12-tym i 13-tym mies zycia dziecka a kolejne dopiero jak dziecko bedzie mialo 2 latka
banana_smiley_20.gif
 
Hejka i my sie witamy tez juz jestesmy sami tesciowa pojechala :) i tak znow smutno i pusto ehhhh, Dominik znow musi sie przestawic bo tak to przez prawie miesiac mial kogos innego niz rodzicow :) polubil obie babcie :)
U nas jak narazie zabek jeszcze jest ale od czasu do czasu widze na pluszakach cos podobne do krewki :( czyli cos tam sie dzieje! Nasz lekarz rodzinny radzil nam abysmy go zostawili i zobaczymy co sie bedzie dzialo , a wydaje mi sie ze ida kolejne zebole!

Tygrynko-wspolczuje ci tych wrazen, wiem cos o tym bo moja siostra tez przeszla podobnie a ja znia bo zostalam w szpitalu ale spalysmy na kocu na podlodze (te szpitale!!)
Monikasia-my juz umowilismy sie na to roczne szczepienie czyli za 2,5 tyg
Agapa i Edyta -powodzenia w staraniach :) my moze za 2 latka :)
Kasia-
gratuluje zabkow i nowych umiejestnosci u Milenki :)

Pozdrawiam was goraco !!!!
 
Hej,
my juz po spacerku. Dzisiaj pieknie bylo, tak wiosennie:)
Teraz sie troszke boje bo mala ma cieplutka glowke i niewiem juz co myslec...Jeszcze do tego 2 gorne dwojeczki sie przebijaja (dolne juz sa), tak mi jej szkoda:(
Czy Wy wychodzicie z dziecmi po szczepieniu na spacer?Bo mi M suszyl glowe wczoraj, zebym nigdzie nie wychodzila.
Ja sie biore za siebie. Jutro laryngolog a w poniedzialek domowy , bo juz mnie tak kregoslup boli, ze nie moge siedziec, chodzic i ciezko mi sie podniesc z lozka - normalnie kaleka:((
 
Tygrynko zaproszenia sa sliczne a najladniejsza buzka Sebastianka:tak:
Ja juz niewiem co mi sie dzieje:-(Boli mnie nawet posladek:wściekła/y:Normalnie nie lubie chodzic po lekarzach ale juz mi tak dopieklo, ze musze...Trzyma mnie tak od kilku mcy.
No wiec jutro tez wychodzimy na spacer:-) Musze jeszcze laryngologa zaliczyc i tez z mala ide bo niema mi kto z nia zostac.
 
reklama
Monikasia ja tez wychodze z malym po szczepieniu jesli jest ladna pogoda,a z tego co piszesz wlasnie taka macie wiec nie widze przeciwskazan ;-)

Widze ze problemy ze zdrowiem masz,a kregoslup to nie zarty dobrze ze pojdziesz do lekarza,a moze nadzwigalas sie czegos i dlatego tak Cie boli ? zdrowka

Tygrii super te zaproszonka
8.gif
no no ma sie te pomysly...

Kinia
thankyou.gif
 
Do góry