reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wątek główny

dzięki dziewczyny!

Właśnie, kiedy zaczynają wychodzić 3i4??? Jest jakaś przerwa od 1 i 2 czy to wszystko idzie ciągiem. Ja już nie pamiętam jak to było u moich:dry:
Poza tym muszę się wam pochwalić. Dziś rano w gadce z mężem os stwierdził że chyba do końca życia będę mu wygadywać że on nie chciał 4 dziecka i ... pow. że może da się skusić ale nie teraz tylko za parę lat, a ja pow. że teraz bo potem to będę za stara i nie będę się i dziecka narażać na jego ewentualną chorobę (odpukać). No i dał mi nadzieję, a ja ucieszyłam się do łez.

też nie mam pojęcia z zębami, jedyne co wiem, że przed 3 wychodzą 4... i u nas śmiesznie bo nie ma dolnych 2 a 4 się pchają :)
Agapciu super wieści!! to kiedy zaczynacie staranka?? :)))

Tygrynko ale mieliscie przezycia,wspolczuje.Wiem co to znaczy byc z malym dzieckiem w szpitalu.kiedys to przerabialam z Alankiem,nie zycze nikomu,tule Was mocno i sle
onajego.gif
jezyk2.gif

dziękuję kochana :*
no właśnie ja bardzo podziwiam mamy których maluchy były/są w szpitalu.. z tyloma rzeczami, strachem trzeba się zmierzyć.. w ogóle słowa "szpital" i "małe dziecko" w ogóle do siebie nie pasują:no:

ja dzisiaj sama z małym, zrobiliśmy sobie salę gimnastyczną w dużym pokoju - było turlanie się po podłodze, biegi na czworaka, zabawy z piłką i samochodzikami, samoloty.. ech zdycham :D ale młody bez drzemki więc mam nadzieję, że mi odpłynie zaraz...
 
reklama
hej dziewczyny,nie pisałam od świąt,ale cały czas czytam.gratuluję przyszłym mamusiom.ja tez bym chciała mieć jeszcze jedno dziecko,ale miałam cc ,więc do 2 lat po porodzie nie mogę-z resztą i tak narazie jeszcze nie czuję swojego brzucha.Ale P.też chce ,więc za jakiś czas pewnie zaczną się starania o małego szkraba.Nasza kruszynka rośnie nam jak na drożdżach,od swiąt zaczęła raczkować,stawać przy meblach i nogach :-D.Tak się martwiłam ,że nie ma jeszcze ząbków,a tu czwartego stycznia pojawiły się od razu dwie dolne jedynki.Już tak z 2 mm wystają nad dziąsełkami:-).
Tygrynko szkoda słyszeć,że tyle się nacierpieliście.Współczuje,ale dobrze,że już po wszystkim,dużo zdrówka życzę.Z resztą wszystkim naszym maluszkom życzę duuuużo zdrówka przy wyrzynających się ząbkach,a rodzicom cierpliwości;-)
 
Hej Dziewczyny:*
Ja juz "sama" jestem - goscie pojechali, tesciowa tez...
Tygrynko a tak sobie myslalam o Tobie ostatnio, ze je sie pojawialam a Ty zniklas;))
Duzo przezszliscie:(((( Ale teraz juz bedzie tylko lepiej. Pewnie troche pracy potrzebne bedzie, zeby wrocic na "wlasciwe tory" ale napewno sie uda. Buzkaj Sebusia dzielnego dzidziusia:)) I Ciebie przytulam mocno:*
Agapciu ooo, to suuuper wiesci jeszeli chodzi o malenstwo nastepne, zycze powodzenia:)
A z tymi czworkami to tez juz nie pamietam ale ostatnio zauwazylam, ze Emisia ma napuchniete dziaselka wlasnie w miejscu lewej czworki :/...a niedawno sie dwojeczki wybily dolne i znowu bedzie lament - o, luuudzieeee:(
Kasia to jeszcze tylko roczek i znowu staranki - czas zleci szybciutko zobaczysz;)

Moja mala chodzi przy meblach boczkiem ale co mnie martwi to to, ze na paluszkach i jak ja prowadzam za raczki to czasami calymi stopkami a czesto an palcach...
Umie juz mowic "kicia" (na naszego kotka), tanczy smiesznie dupcia, grozi paluszkiem jak mowie niewolno i jak moj syn gra na gitarze ona idzie do jego pokoju, bierze pompke do pilek i pompuje nia normalnie tak to smiesznie wyglada, ze hej :D

Jutro za to idziemy na szczepienie i juz sie boje:((

Milego dzionka:*
 
Hej Dziewczyny:*
Ja juz "sama" jestem - goscie pojechali, tesciowa tez...
Tygrynko a tak sobie myslalam o Tobie ostatnio, ze je sie pojawialam a Ty zniklas;))
Duzo przezszliscie:(((( Ale teraz juz bedzie tylko lepiej. Pewnie troche pracy potrzebne bedzie, zeby wrocic na "wlasciwe tory" ale napewno sie uda. Buzkaj Sebusia dzielnego dzidziusia:)) I Ciebie przytulam mocno:*
Agapciu ooo, to suuuper wiesci jeszeli chodzi o malenstwo nastepne, zycze powodzenia:)
A z tymi czworkami to tez juz nie pamietam ale ostatnio zauwazylam, ze Emisia ma napuchniete dziaselka wlasnie w miejscu lewej czworki :/...a niedawno sie dwojeczki wybily dolne i znowu bedzie lament - o, luuudzieeee:(
Kasia to jeszcze tylko roczek i znowu staranki - czas zleci szybciutko zobaczysz;)

Moja mala chodzi przy meblach boczkiem ale co mnie martwi to to, ze na paluszkach i jak ja prowadzam za raczki to czasami calymi stopkami a czesto an palcach...
Umie juz mowic "kicia" (na naszego kotka), tanczy smiesznie dupcia, grozi paluszkiem jak mowie niewolno i jak moj syn gra na gitarze ona idzie do jego pokoju, bierze pompke do pilek i pompuje nia normalnie tak to smiesznie wyglada, ze hej :D

Jutro za to idziemy na szczepienie i juz sie boje:((

Milego dzionka:*

Monika moj tez chodzi na paluszkach,czasmi stanie na calych stopkach ale to sporadycznie,a zakladasz jej jakies buciki?bo ja mojemu jeszcze nie...czytalam artykul gdzie bylo napisane ze dziecko powinno zaczynac chodzic bez zadnego obuwia bo wtedy lepiej czuje podloze i bedzie prawidlowo stawiac kroczki...wiec zobaczymy

U nas nocka do bani,sasiadka imprezowala do 5 rano,ja nie spalam bo bylo glosno,byla policja ale dopiero o 10tej rano jak ja odsypialam nocke,ale T z nimi rozmawial...teraz pojechal na zakupy,jak przyjedzie zrobi obiadek.

Kasiu ja tez mialam cc a od tego cyklu zaczynamy staranka o babelka,tu w UK maja inne podejscie do odstepu miedzy cesarkami,mi lekarz powiedzial ze po 2,3miesiacach po porodzie mozna zaczac staranka o dzidziusia
wooperwalk_by_okirst.gif
 
Agapko i Edytko - powodzenia w starankach, mocno trzymam za Was kciuki!!

dziewczyny co do butków to ja czytałam i słyszałam, że w domu niech latają na bosaka, ale jak chodzą na paluszkach to wtedy te butki trochę "ciągną" stópki w dół...

dzień dobry :)
u nas śliczna pogoda, słoneczko, ciepło.. niedługo śmigamy na spacerek, bo aż żal nie wykorzystać. wiosna idzie :)))
 
Dzien dobry

A u nas cala noc padalo,ale teraz wychodzi sloneczko
2cf37ep.gif
wiec pozniej mykniemy na spacerek.
T dzisiaj ma wolne bo musi zalatwic pare spraw,a pozniej bierzemy sie za robienie dzidziusia
slodki_zlosnik.gif
haha "zart"

Milego dnia
 
Hej,
My juz po szczepieniu - mala poplakala ale nieduzo naszczescie:(
Zaliczylysmy juz tez spacerek bo pogoda sliczna.
Bylysmy w centrum ogrodniczym po nawoz do orchideii bo trzeba sie za nie wziac poniewaz przez ten ciagly brak czasu zmarnialy okropnie. A i szczotke dla kota kupilam - pewnie sie ucieszy :p
Milego dnia dziewczynki:*
 
reklama
taaa Edytko, to na pewno nie był żart :p
Monikasia a jakie szczepienie mieliście teraz? dobrze, że mała dobrze zniosła :)
my byliśmy 3 godz na spacerku, super jest! już wiosnę czuć na całego, ale widziałam że od jutra ma padać ;/
Monikasia a powiedz czy można do Ciebie z poradą o storyczka uderzyć? bo mi zdechł :(
 
Do góry