reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wątek główny

Hello!
Gratuluje Dziewczynom na zamknietym:-)i spokojnej ciazy zycze.
A u nas - czyli na otwartym i tak Motylla pierwsza:-) A czy ktoras z nas jeszcze planuje dzidziusia?:-)Ja nie ale...jakby sie trafilo to fajnie by bylo (o i nawet mi sie rymlo:-D)

U nas nocka nawet, nawet...Ida 2 zabki (dwojeczki):eek:
Milego dnia:*
Ja nie planowałam a raczej planowałam mieć kolejne jak Krystek bardziej podrośnie ale się przytrafiło i się cieszę że będę mieć małą kruszynkę :tak:

On i tak za chwilkę przestanie lubić twoje mleczko, bo wyczuje zmiany w Twoim organiźmie i mleczko zwyczajnie nie będzie mu smakować.



U nas będzie 13,5 miesiąca różnicy ;-)
Chciałabym żeby tak było i sam zrezygnował.
 
reklama
Motylla tak czasami bywa;-)My z M planowalismy prawie 10 lat ( Sniezynke;-)) wkoncu odpuscilismy az tu naaaagleeee....:-)I dziekujemy Bogu, bo taka fajna jest:-Di starszy syn tak sie zmienil bardzo. Miedzy miomi dziecmi jest 12 lat roznicy:tak:
 
Hej!
A co tutaj tak pusto?
Dzisiaj noc tragiczna ale nie przez Mala tylko z powodu mojego bolu glowy:(( Niewiem co jest..
Emisia dokazuje;) zeby sie wykluwaja wiec duuuzo cierpliwosci potrzeba.
Agapciu ja juz czuje sie spelniona mama przy mojej dwojce rozrabiakow ale Tobie zycze jeszcze jednego maluszka:)
Mam tylko siostre i zawsze pragnelam miec duuuzo rodzenstwa i tak by bylo ale niestety oprocz nas moim rodzicom sie nie poszczescilo jeszcze 2 razy...szkoda:((
 
Hejka u nas jest tesciowa, ciezko nam bedzie pozniej bo Dominik tak wykorzystuje to ze jest wiecej osob nie chce siedziec w kojcu , choc nie mielismy z tym problemow sam sie bawil,non stop poswiecamy mu maxymalna ilosc uwagi. Od tego wypadku z zabkiem strasznie jest marudny choc juz minelo 2 tyg . No a my odwiedzilismy dentyste bo zab sie tak bardzo rusza no i nie jest dobrze , bo nie wiemy czy jest zlamany czy poprostu tak sie wysunal po uderzeniu. Ciezko zrobic rtg tak malemu dziecku, no i jak narazie zostwilismy tak jak jest ale boje sie aby mu ten zabek nie wyszedl i aby sie nie zakrztusil:szok: a i chyba tez ida nam dalsze zeby !!

Gratulauje kolejnych fasolek nie wiedzialam ze az tyle sie uzbiera :-) my tez planujemy ale jeszcze rok poczekamy :-)
pozdrawiam
 
Hej

Kinia a moze lepiej by bylo gdybyscie usuneli ten zabek?bo tak jak piszesz moze sie nim zaksztusic.Biedy niunius!!!,co do marudzenia moj ostatnio tez cos swiruje,poplakuje,czy stoi czy siedzi wszystko jest na nie,ale czytalam ze ok 11 miesiaca zycia dziecka jest skok rozwojowy i dziecko wtedy jest bardzo niespokojne,no mam nadzieje ze to niedlugo minie bo kota mozna dostac:-p:laugh2:
 
Cześć. Jakoś nie mam weny twórczej do pisania . Jakiegoś doła złapałam pewnie przez te hormony ciążowe, z jednej strony się cieszę że będę mieć kolejną małą istotkę a z drugiej to dla mnie za szybko, chciałam za 2, 3 lata a tu taka wpadka, ale jak zobaczę tą małą istotkę na usg to wszystkie złe myśli odejdą tak jak miałam z Krystkiem , więc już nie mogę się doczekać na usg.
 
reklama
Moja Pszczółka też ostatnio jakaś marudna jest. Ciągle jej źle...
Motylla ciesz się swoim stanem. Twój Skarb jest urodzony tak jak moja Maja i pod sercem nosisz kolejne dziecko. Ja też mam doła ale chyba z powodu tego że:
1. przytyłam:-:)wściekła/y::szok:
2. Nie jestem i pewnie już nie będę w takim stanie jak ty teraz
3.Sama nie wiem co mi jest
Ale też mam powody do radości, bo pomagam innym nie biorąc nic w zamian, a ja to po prostu kocham robić, no i mam trójkę wspaniałych, kochanych i zdrowych dzieci:-D:-D:-D

Mąż teraz pojechał z najstarszą córką do studia WOŚP w W-wie, a ja zostałam z młodszymi w domu i jest mi b. smutno:-(
 
Do góry