reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Witam :-)
U nas noc dobrze,mały trochę się wiercił,ale to chyba mu za gorąco było,bo za bardzo kaloryfery grzały,dałam mu pić około 3ciej w nocy :tak:i potem już spał ładnie:tak:
Za oknem zimowo,mroźno,minus 4 st w tej chwili.A ja musze umyć autko i pojechać wymienić opony na zimowe,autko takie brudne,że wstyd takim na warsztat jechać:tak::sorry2:
Potem mam próbę krotką z moją scholą i śpiewamy dziś w kościele na Mszy :tak: przeważnie śpiewamy w piątki i niedziele :tak:

też chyba zrobię sobie drugą kawę,bo śpiąca znów jestem,bo ja nawet gdyby Michał spał do 8mej czy 9tej,to i tak musze wstać po 6tej,bo syn dojeżdża do gimnazjum autobusem,więc muszę mu pomóc przy śniadaniu itd.

No to miłego popołudnia kochane:-)


Ps.Ooo Izulka,widzę,że Twoja niunia urodziła się dzień po moim Michałku :),mój misiak dziś konczy 9mcy,a twoja Hania jutro :) I widzę też,że mamy podobny staż małżeński :) tylko ja o rok wczesniej wzięłam slub i tez w sierpniu :) ,a już myślałam,ze jestem tu najstarszą żonką :))
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie.
No to wszystkiego najlepszego dla miesięczniaków.
U nas nocka ciężka. Majka po kilki godzinach płaczu i marudzenia zasnęła o 00.30:angry::szok:, a potem 2 razy się budziła, musiałam jej dać czopka bo już nie wyrabialiśmy z mężem.
Mąż miał dziś ważny dla niego egzamin i może Maja z nim przeżywała:crazy: nie wiem.

Rozmawiałam wczoraj chwilkę z ma_mi i mąż dziś wychodzi do domku. Bardzo się wszyscy cieszą a ja razem z nimi:-D
 
Witajcie
nigdy nie bylam bardziej szczesliwa. cala rodzinka jestesmy w domciu, razem spedzamy czas i narazie nic nam wiecej do szczescia niepotrzeba. Maly juz od paru dni praktycznie przesypia cala nocke takze jest dobrze. od piatku nie bierze zastrzykow, jeszcze mu troszke charszczy , ale go oklepuje. moze znacie jakis syrop na te charszczenia, bo lekarka bedzie dopiero we wtorek
 
my sie witamy

po bardzo dluuuugiej przerwie ...
niestety nie mielismy dostepu do internetu :-(
a na gg siedzialam na telefonie i tylko status moglam zmieniac ;/ ech ...

a tak poza tym u nas zima .. ladnie wawe zasypalo ...
zimno ...

Maly ma juz 8 zeboli :-)
i juz prawie chodzi ..
a wazy juz 11 kg :-)

a co tam u was dziewczyny? :*:*:
bardzo tesknilam za wami :-(
 
Witajcie
nigdy nie bylam bardziej szczesliwa. cala rodzinka jestesmy w domciu, razem spedzamy czas i narazie nic nam wiecej do szczescia niepotrzeba. Maly juz od paru dni praktycznie przesypia cala nocke takze jest dobrze. od piatku nie bierze zastrzykow, jeszcze mu troszke charszczy , ale go oklepuje. moze znacie jakis syrop na te charszczenia, bo lekarka bedzie dopiero we wtorek

Rozumiem że to kaszel mokry. Ja najczęściej daję ambrosol w syropku, ale to starszym dzieciom, a takiemu maleństwu to nie wiem co można dać:-(

Kochana a jak tam twój mąż się czuje i ja wyniki badania
Asiu miło cię znowu widzieć:D Może teraz już nas nie opuścisz na tak długo

Rosi ja Majce kupiłam takie mini akwarium
 
Ostatnia edycja:
wlasnie daje mu ambrosol i odciagam co chwilke kipy z noska bo mu caly czas cieknie. Maz czuje sie bardzo dobrze , z dnia na dzien lepiej, humorek mu dopisuje, tylko juz nas mecza wizyty gosci , wiec w tym tyg postaram sie ograniczyc. Maly wlasnie usnal a ja ide poodkurzac bo wczoraj dalam mu miseczke z ciastkami i caly dywan jest w okruszkach, pozniej bede prasowala bo w tamtym tyg nic nie zrobilam wiec mam spore zaleglosci.
aaa u nas zima pelna geba, non stop sypie
 
Witajcie mamusie:-)
Witaj joasia !!!:-):-D wreszcie jesteś,martwiłam się o Ciebie

ma_mi -dobrze,ze już najgorsze minęło.Co do syropku,to ten ambrosol można,ale musisz cały czas go oklepywać-tzn często,bo ambrosol rozrzedza wydzieliną w oskrzelach i mały sam jej tak nie da rady odkaszlać,no i najważniejsze przy takich lekach rozrzedzających-ostatnia dawka nie później niż o 17tej,ewent.18tej-wiesz o tym? Ja moim dzieciom podawałam zawsze mucosolvan i u nas sie sprawdzał,Michałek na szczeście jeszcze nie potrzebował takich leków:tak:

U nas też zimowo,śnieg duzo,ale taki mokry,tak więc drogi czarne,bo na asfalcie szybko się topi,a to dobrze,bo ja musze do miasta pojechać,choć tu gdzie mieszkam to juz się w różnych warunkach jeździło,tu pogoda zmienia się w jednej sekundzie.

Coś tak spokojnie ostatnio,gdzie inne mamy??
 
reklama
Hej witajcie!!
u nas od soboty zima -11 a śniegu mamy już 15cm. Hania cały czas hołduje zasadzie względnego przesypiania(1,2 pobudki) co drugiej nocy. Dzisiaj była ta nieprzespana...Ale już trochę zdrzemnęłam się z nią teraz i jest lepiej. Wczoraj mieliśmy świetny dzień, że nawet rozboje nocne Hani nie zepsuły mi humoru. Staś zrobił nam niespodziankę i zdobył złoty medal w zawodach zapaśniczych!! Swoje pierwsze złoto!! trenuje od 2,5 lat ale tego medalu jeszcze nie miał:))A tak marzył. I my zawsze powtarzaliśmy , że przyjdzie taki dzień i ble,ble. I masz wczoraj wygrał wszystkie swoje walki:))Zapracował na to złoto. To są ogromne emocje dla nas też. Ja odchorowuję bólem głowy. a jak zawody są gdzieś blisko w Polsce i jedziemy z nim jako najlepsi kibice, to ja w czasie walki skaczę koło maty i drę się jak trener:) On i tak nie słyszy bo wszyscy wokół krzyczą ale daję upust emocjom. Mąż ma ze mnie zawsze ubaw:)

Hania skończyła w sobotę 9m i z tej okazji zaczęła trenować samodzielne stanie. Można policzyć do 7 a potem jest efektowne plask na pupę.

Idę chyba na śnieg z Hanią , wrócimy jak dwa bałwanki bo sypie , że hej! Nie mam odgarniętego podwórka, więc z trudem przed chwilą otworzyłam listonoszowi:) My nigdy nie mamy odgarniętego bo mamy wieeelkie podwórze przed domem, za domem itd. Mamy ścieżki i ślady po samochodzie:)

ANNE- mamy wiele podobieństw:) od zbliżonych urodzin , stażu małżeńskiego po scholę:)
JOASIA- fajnie, że jesteś
Pozdrawiam gorąco!
 
Do góry