reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

mami...bardzo mi przykro...:(

Karolinko co u Ciebie?? Rzeczywiście dawno Cie tu nie było.... Jak Mateusz??
u nas jakoś tak nie fajnie..... remont się ciągnie, kasy ubywa, już się zapożyczyluiśmy a jeszcze będzie trzeba. Między mną a Tomkiem jakoś tak nie za bardzo... niby się nie kłócimy ale też dobrze nie jest.. jakoś tak bez emocji, nie rozmawiamy prawie, milczymy....

Kochana tak mi przykro, ale może nie jest aż tak źle, jakie są rokowania? operacja wchodzi w grę? Mam nadzieję że wszystko się ułoży. Przytulam cię mocno.



Co to za dół cię dopadł , pisz to pomożemy ci z niego się wydostać:-)

Ja po wizycie u gina zadowolona. Jest ok i nie potrzeba żadnego zabiegu:-D Zobaczymy co na cytologii wyjdzie, ale powinno być ok
cieszę się że bez zabiegu się obędzie..... :D a cyt. wyjdzie pewnie cudnie, nic się nie martw.
dół może przejściowy.... a jak nie to będę musiała sobie z nim jakoś poradzic....


MAMI daj znac jak rokują lekarze, co mówią, no i jak się M czuje.....

buuuuziaczki dziewczynki
 
reklama
ma_mi
jestem z Wami w modlitwie, w myślach

szybka diagnoza,szybka operacja, mąż jest młody , silny organizm będzie walczył.
Wiem, że wszystkie słowa świata nie pocieszą Was ale macie siebie, malucha- nie dacie się tak łatwo zniszczyć. Pozwalam sobie tak pisać bo w mojej najbliższej rodzinie rak pojawił się ostatnio trzykrotnie. Ja sama mam również r. wątroby ale niezłośliwy. I niech tak zostanie:)
Więc wszystkie siły szykujcie na walkę :)
 
w pon jest operacja, proszę Was o modlitwe

Kochana ja też będę pamiętała w modlitwie. Wiem że dacie radę... Dobrze że tak szybko operują. Kochana czekam na info jak nie tu to na gg. Przytulam cię mocno. Jestem z wami.:*

Dziewczynki dziś byliśmy z M pierwszy raz z Majką na basenie. Maja się wystraszyła i myślałam że po 5 min będziemy wychodzić z basenu. ale wyszłam z wody i powoli zaczęłam ją oswajać z nowym miejscem i wodą i się udało:-D Jak wychodziliśmy to Pszczółka ostro już chlapała wodą i buźka była od ucha do ucha uśmiechnięta.
 
Ma_mi,zmowie modlitwe do Ducha Św. napewno pomoze i bedzie czuwal.

Dobrze ze tak szybko operacja.Moze nie bedzie zlosliwy i wszystko dobrze sie zakończy,teraz technika jest na wysokim poziomie.Znajoma moja miala operacje na guza mozgu,teraz jest wszystko ok i po pół roku juz tanczyla na weselu.
Moze to żadne pocieszenie ale bądz dobrej myśli.
 
Witajcie dziewczyny:-)
Dawno mnie u Was nie było.
Jestem już sama-bez męża :-(,wróci na święta
Czyli dziś ważny i trudny dzień dla ma_mi i jej męża:-( Jestem również z Wami i mam nadzieję,że będzie dobrze.Tak właśnie to jest w naszym kruchym życiu-nigdy nie wiemy,co nas spotka jutro,doceńmy to,co mamy dziś i starajmy się dziękować za to,co mamy i nie narzekać-choć to niełatwe bywa.Ja dziękuję Bogu,że dzieci są zdrowe i my-wszystko inne w obliczu choroby przestaje być ważne-zdrowie jest cenne.
Całuję Was wszystkie i Wasze dzieciaczki:tak: Przytulam Cię ma_mi -bądź dzielna:tak:
 
Dziewczyny operacja sie udala!!!!! guz w calsci usuniety, M juz odzyskal przytomnosc i jest usmiechniety!!!! prosze modlitwe do switej Rity.
 
reklama
Do góry