reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

reklama
Smsik od Madzi cytuje:
"Hejka. Operacja sie udala, trwala 5,5godz, byl na respiratorze.Teraz lezy jeszcze na sali pooperacyjnej, juz nie ma tylu kabli sam oddycha, rano sie wybudzil do konca, pielegniarki mowily ze nie chcial sie rano dac umyc, maly wiercipieta plakal, bo to go boli, dostaje co 6 godz znieczulenie. Jak bylam to spal ale jak go pocalowalam w raczke to zaczal plakac moze poczul ze to mamusia i musialam wyjsc bo on nie mogl mnie widziec.Kochane dziekuje za kciuki jestem szczesliwa, ze sie udala i zeby wszystko bylo dobrze. Dam buziaka od Was.

Tak bardzo sie ciesze.

My po wizycie u okulisty i w sumie jest ok. Tylko Maja pewnie będzie miec płukanie kanalików:(
 
Dobry :biggrin2:
Witamy się wieczornie :biggrin2:

Dziś od samego rana znowu byłam z Nelką u Adasia. Coraz bardziej obie lubimy tam chodzić... ;-)
Udało nam się wyrwać na spacer na pół godziny, bo mama na chwilkę do domu wróciła...
A w domku byłyśmy koło 17.00

U nas nic nowego...
Nadal problemy ze snem w dzień i marudzenie przy jedzeniu... To przez te ząbki... Ale przemęczymy się chwilkę, a potem to przejdzie i będzie jak zwykle ;-)
Dziś na przykład Nela spała rano koło 9 jakieś pół godziny, potem przed 14 zasnęła na prawie godzinę, no i potem już nic. Dopiero teraz po 19 zasnęła, chyba już na dobre, bo była kąpiel, kolacyjka :-)
A ja mam wreszcie chwilkę, żeby do Was zajrzeć ;-)


Edyta zdrówka dla męża :biggrin2:
Oby szybko wrócił do zdrowia :biggrin2:

Ma_mi spóźnione życzonka dla Synka - zdrówka i Sto Lat :-D

Izulka ja tak jak Żabka, najpier filmik na YT, a potem wklejam linki ;-)

An ufff, dobrze, ze to nic poważnego i tylko na strachu się skończyło.
Ale nerwów pewnie było... :-)

O jak się cieszę, że takie dobre wieści od Madzi :-) Mam nadzieję, że teraz Bartuś szybko wróci do zdrowia i już nie będzie musiał więcej tak cierpieć :-)
No i widzę, że u MisiM też lepsze wiadomości :-) Oby ta kuracja pomogła :-)

Agapa dla Majeczki też zdrówka :-)
 
An niech szybko przestanie Cię boleć :tak:
super że z Bartusiem dobrze, ale nie było innej opcji, musiało tak być! :tak:
Agapa zdrówka dla Majeczki, niech szybko się wszystko zakończy z oczkiem :tak:

mój synek jakiś dziwny dzisiaj - spał od 12:30 do 16 z dwiema przerwami na karmienie (w tym jedna 20min)!! i teraz śpi od 20 minut.. może ta pogoda tak na niego wpłyneła..
 
Dobry Wieczor Dziewczyny:)
u nas caly czas remont, dzisiaj bylam na uczelni bo w pt bede miala zajecia i bylam podpisac dokumenty i odebrac plan( kierunek: pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna, zmienialam kierunek z f. angielskiej, i w dalszym ciagu kontynuuje f. hiszp, jednak nie bede brala dziekanki). pozniej bylam na zakupach a Maly byl z tesciowa. po 19 go wykapalam i smacznie spi. a ja czekam az M wyjdzie z wanny i jakis filmik obejrzymy:) ( naraeszcie bo nie pamietam kiedy w ciagu tygodnia razem ogladalismy tv , ostatnio chyba bylam w ciazy)
 
Bardzo się cieszę, że u Bartka i Michalinki lepsze wieści. Świetnie Zabeczka i Monikasia, że w naszym imieniu podtrzymujecie je na duchu:) Dziękuję.
Za to moja Hania spała dzisiaj 30min przez 12 godzin aktywności. I jeszcze miała świetny humor przy tym. Śmiała się jak szalona.To był taki łabędzi śpiew;)
 
Kam dobrejnocki:-)
Mami zycze Ci powodzenia na uczelni:tak:
Izulko ta cala sytuacja jest bardzo "dziwna" ale ja wierze w Misie. teraz najwazniejsze jest dobro Michalinki:tak:
A jezeli chodzi o spanie...Moja jak juz pisalam spala bardzo dlugo popoludniu. Niewiem jak to bedzie w nocy wlasnie przed chwilka usnela. Wczoraj Po "ukolysaniu";-) chodzialm do niej 3 razy az wkoncu zadzialal zel na zabkowanie i spala do 4tej a potem juz do 7mej.Dzisiaj zobaczymy.
Kochane jak pewnie wiecie powstal nowy watek o Kalinie:-) Zachecam do zapoznania sie:-)

Ide jeszcze polazic po necie...
 
reklama
Witajcie,
u nas pogoda za oknem beznadziejna i tak samo sie czuje tzn jestem mega niewyspana i zmeczona. Witus o 1 postanowil wstac i dopiero po 5 M go uspil , ale tylko na jakies 40 min. Jeszcze mamy ten remont , mnostwo pracy a oboje jacys poddenerwowami chodzimy. eh...;/
 
Do góry