reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

reklama
Witajcie. Mamy kolejny pomysł na konkurs z nagrodą dla Ani:) Portal PolskiMechanik zorganizował konkurs, w którym jedna osoba poleca znajomym ich stronę, a oni loguja się, podając przy tym nick tej właśnie osoby. Użytkownik, który zaprosi największą liczbę osób do zalogowania się, wygrywa nawigację gps lub aparat cyfrowy lub inne nagrody. Konto Ani to to, z nickiem DobraWróżka.
Logujemy się tutaj http://www.polskimechanik.pl/pl/konto/rejestracja/rejestracja_dla_nowych_uzytkownikow a w polu login znajomego wpisujemy DobraWróżka. Dzięki temu będą się zbierać punkty na tym koncie. Szanse na wygrana są bardzo realne, bo osoba na 1 miejscu ma dopiero 38 pkt. Może nagroda nie jest tak okazała jak w konkursie VOXa, ale zawsze można ją spieniężyć i w gotówce przekazać:) Myślę, że warto:) Logujcie się!:)
 
Ostatnia edycja:
Kurcze ale zastoj tutaj....
Musze cos gotowac ale niewiem co. Mala spi ale jest dzis niespokojna...

Sluchajcie Dziewczyny mozemy pomoc Ani.
Przeczytajcie post KasiaiAlex (9 post od gory)
https://www.babyboom.pl/forum/mozes...2010-moj-narzeczony-zginal-43013/index74.html

I logujcie sie Kochane;)

własnie sie zalogowałam :-)

a u nas dzis przymusowy dzien w domku bo złapalismy kapcia w wózku i maz wziął do warsztatu aby załatac :-( brrrr zimno na dworze to nawet mi na reke ta awaria wózka :-)
 
Czesc:-)

U nas nie pada ale jest juz chlodno.Siedzimy z mezem w domku,jak bede szla po dzieci to musze wstapic do sklepu,kupic malemu mleczko:tak:

Widze ze jakas nowa akcja pomocy,zaraz poczytam co i jak;-)
 
Dziewczyny, jeśli któraś ma w sygnaturze suwaczek ze strony maluchy.pl to niech wykasuje z sygnaturki. Administracja zawiadamia, iż ta strona jest najprawdopodobniej zaatakowana przez hakerów
 
Cześć szaro-jesiennie
Miałam mało śmieszną przygodę, która dziś zmusiła mnie do przewinięcia się przez szpital. Jakoś tydzień po skończonym okresie dostałam plamienia. trwało z tydzień. Odkładałam wizytę u gin, bo jakoś mi się przywidziało, że to końcówka okresu. A wczoraj zabolały mnie jajniki - tak owulacyjnie, więc też bez paniki. Po czym w nocy dostałam takiego bólu, że nie mogłam spać, no-spa pomogła, ale rano pojechałam do szpitala, do poradni K, bo stwierdziłam, że do jutra nie dożyję. A jeszcze mąż mnie wystraszył, że to pewnie wyrostek. W poradni wielki problem, bo tam zapisy, a ja chcę tak po prostu wejść! Ale mnie przyjęły. I się okazuje, że nie ma stanu zapalnego, nie ma krwawienia, wszystko jest oki, a to jest po prostu ból owulacyjny. Taki ból się pojawia, kiedy krwi powstałej przy pęknięciu pęcherzyka jest dużo. A ja plamiłam tydzień, więc musiało być tego sporo. No kurczę, jak żyję, nie miałam czegoś takiego - nadal boli jak cholera, ale już jestem spokojniejsza. No po prostu jak nie urok, to przemarsz wojsk.
Nie wiecie co u Madzi? Kurczę, nie daje znaku, martwię się.
Ja wczoraj dałam młodej rybkę pierwszy raz i baaardzo smakowała.
Pozdrawiam ciepło i słonecznie
An
 
reklama
Czesc An:) Dobrze, ze juz wiesz ze to nic powaznego:) tylko mi Cie szkoda, ze tak cierpisz:( Oby Ci szybko przeszlo.
No wlasnie nie dostalam zadnego smska od Madzi i tak sie zastanawiam czy wypada do niej napisac? Tez sie martwie co z jej Babelkiem.
 
Do góry