reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wątek główny

Hej dziewczynki:) Amelia już tez nie mieści się do gondoli, więc zamówiłam spacerówkę z Allegro, spora bo spora, ale myślę, ze wygodna, bardzo zależało mi na dużych kołach, bo te nasze Polskie chodniki to masakra:/ Zooty ! WÓZEK WIELOFUNKCYJNY ! LOLEK ! Okazja ! (1073012938) - Aukcje internetowe Allegro Oczywiście dziewczynki zagłosowałam na wasze Maluszki, i będę starała się głosować każdego, następnego dnia:) Pozdrawiamy
 
reklama
Witajcie dziewczynki. Ja już po śniadanku, po pysznym śniadanku bo przedwczoraj i wczoraj robiłam dżemy truskawkowe i trzeba było spróbowac:-D wyszły super pyszne.
Wczoraj po południu tak strasznie mnie głowa bolała że myślałam że umrę. Wieczorem to nawet nie wiem kiedy zasnęłam z Mają przy cycu. W nocy pierwszy raz od chyba ponad 2-ch m-cy karmiłam małą w nocy o 2. Jak się obudziłam to głowa jeszcze bolała.:szok:. No ale narazie jest w miarę, coś tam czuję ale nie jest źle.

Dziewczynki jak nie możecie zagłosować to wyczyśćcie sobie tzw "ciasteczka" ----> cookie i wszystko będzie oki. Czasem jednego dnia da się zagłosować kilka razy ;)
Trzeba być na tyle mądrym żeby umieć robić takie rzeczy. U mnie to tylko mąż jest dobry w te klocki:-D

Misia już zagłosowałam

i ja sie dolaczam do konkursu :D ale na lipiec :D

jak cos to tu glosujcie Chusty do noszenia dzieci i nosidełka - LennyLamb.com ^^

fajna ta spacerowka :D

moj mimo ze duzy jest nadal sie miesci w gondoli ;p
A ze mną też chcecie rywalizować bo się zastanawiam czy nie wziąć udziału. Przecież spróbować można.
 
Ostatnia edycja:
tak jak pisałam kto w lipcu bedzie chetny to ja napewno pomoge ;)
W tym miesiacu jez chyba nie ma sensu startowac bo to juz połowa konkursu mineła.
 
Dziewczynki walka o chuste jest zawzieta.
Ogólnie walczymy z forum abc ślubu, tam sa nawet zapisy na pierwsze miejsca az do grudnia.
Ale my sie nie damy ;)
 
hej,jeżeli możecie to my też prosimy o głosy,można codziennie oddawać BoboVita - Zawsze z Tobą, Mamo! .Dziś byłyśmy na szczepieniu,mała dobrze to zniosła,zapłakała tylko jak igłe lekarz wbijał( kazał jej dać calpol,przeciworączkowy lek odrazu jak przyjdziemy do domu).Wogóle to mam zły humor:-:)-:)-(,jak biorę tabletki antykoncepcyjne to strasznie często powraca mi infekcja pochwy i wiem napewno że to po tabletkach,bo jak byłam w ciąży ,to nie miałam i przed ciążą jak nie brałam tabletek to też nie miałam,a teraz po ciąży jak zaczełam brać to już 2 razy miałam.byłam dziś u lekarza ,wypisał mi leki i wpiera mi że bielizna nieodpowiednia-to ciekawe jaką mam nosić,jak już noszę zwykłe bawełaniane majtki:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: i nic nie pomaga,stosuję płyn do higieny intymnej z kwasem mlekowym i też nic.i jeszcze poszłam do apteki ,wykupić te leki,to tutaj w Irlandii temat sexu,antykoncepcji i wogóle tych wszystkich rzeczy to tabu.I w aptece tak mnie wkurzyli,bo popatrzyła się na mnie jakbym conajmniej miała ją zarazić ,a na pewno jakbym się miała wstydzić,że przyszłam po te leki i mówiła takim tonem,że ledwo ją słyszałam,żeby nikt nie usłyszał o co chodzi oczywiście:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:masakra0ten kraj pod tym względem taki zacofany,że brak słów-w szpitalu też po porodzie jak mówiła położna że trzeba prezerwatyw używać,to z ruchu warg musiałam czytać ,bo usłyszeć co mówi?-zapomnij.Ach........:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
hej,jeżeli możecie to my też prosimy o głosy,można codziennie oddawać BoboVita - Zawsze z Tobą, Mamo! .Dziś byłyśmy na szczepieniu,mała dobrze to zniosła,zapłakała tylko jak igłe lekarz wbijał( kazał jej dać calpol,przeciworączkowy lek odrazu jak przyjdziemy do domu).Wogóle to mam zły humor:-:)-:)-(,jak biorę tabletki antykoncepcyjne to strasznie często powraca mi infekcja pochwy i wiem napewno że to po tabletkach,bo jak byłam w ciąży ,to nie miałam i przed ciążą jak nie brałam tabletek to też nie miałam,a teraz po ciąży jak zaczełam brać to już 2 razy miałam.byłam dziś u lekarza ,wypisał mi leki i wpiera mi że bielizna nieodpowiednia-to ciekawe jaką mam nosić,jak już noszę zwykłe bawełaniane majtki:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: i nic nie pomaga,stosuję płyn do higieny intymnej z kwasem mlekowym i też nic.i jeszcze poszłam do apteki ,wykupić te leki,to tutaj w Irlandii temat sexu,antykoncepcji i wogóle tych wszystkich rzeczy to tabu.I w aptece tak mnie wkurzyli,bo popatrzyła się na mnie jakbym conajmniej miała ją zarazić ,a na pewno jakbym się miała wstydzić,że przyszłam po te leki i mówiła takim tonem,że ledwo ją słyszałam,żeby nikt nie usłyszał o co chodzi oczywiście:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:masakra0ten kraj pod tym względem taki zacofany,że brak słów-w szpitalu też po porodzie jak mówiła położna że trzeba prezerwatyw używać,to z ruchu warg musiałam czytać ,bo usłyszeć co mówi?-zapomnij.Ach........:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Wiem cos o tym tutaj sie tak nie mowi o sexie , ale jak w weekendy wszyscy mlodzi Irisze sie pierd,,, po katach to jest dobrze i jak laski w spodniczkach bez majtek leza po dyskotekach nawalanone to tego nikt nie widzi :no::no::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Kasia a ty mialas juz robiona cytologe ?? Bo moja GP kazala sie zarejestrowac na ten cervical test ale jeszcze mi nic nie przyszlo:crazy: a tak wogole jak sie zapytalam kto to bedzie robic to ona we wlasnej osobie:confused2::confused2: tak wiec chyba sobie daruje i teraz jade do Polski i chyba pojde do mojego gina no bo nie mam zamiaru swiecic tylkiem przed moim learzem rodzinnym!!!!! Paranoja:eek:
 
hej,Kinia mi cytologię robił polski ginekolog w Limerick,bo ja w ciąży byłam u polskiego i miałam złe wyniki.Dlatego po ciąży miałam do niego przyjść i on wysyłał mi ją do Polski,żeby mieć pewnosć jaki stopień wyjdzie ,bo oni np tutaj jeżeli masz 3 stopień nie robią nic z tym,tylko każą powtarzać co 6 miesięcy.U nas tutaj to wiem że pielęgnairka pobiera próbkę.Mój np gp nie pobiera i kieruje właśnie do niej,ale może u Ciebie faktycznie gp zrobiłby to.Mi mój GP powiedział ,że mogę zgłosić się do tej pielęgniarki albo gdziekolwiek,np w polskiej pzychodni-prosił tylko żebym to zrobiła do 9 tygodnia po porodzie
 
Hej, witajcie
dawno mnie nie bylo ale wiele rzeczy na glowie. Mielismy parę dni naszą przyjaciółkę z malutką córeczką bo zwiała z domu od pijącego męża. Świetne małżeństwo, ludzie dopasowani ale alkohol pomału wszystko niszczy:no:. Przyjaciółka miala już dość i chciała odpocząć więc była u nas.:tak:Na całe szczęście nie ma w domu agresji, przemocy. Ale jak zostaić dziecko pod opieką nieprzytomnego taty i iśc do pracy? Coraz częściej przepadał na kilka godzin wychodząc po chleb do sklepu, który 5m od domu. Smutne to dla nas bo tyle się znamy.. Nagadałam, nagadałam uświadomiłam, że on jest alkoholikiem, ona uzależnieniona pośrednio , przegadałyśmy to wszystko, potem jeszce 2 godziny rozmów z chłopem i..są na terapii:-):-D. Od 2 tyg się leczą. Mam nadzieję, że dobrze się skończy. Długa droga przed nimi, ciężka ale jesteśmy z nimi:tak:.
Teraz to pakuję nas wszystkich bo w sobotę nad ranem koło 4 jedziemy nad Bałtyk do Pogorzelicy. Cieszę się na ten wyjazd. Odetchniemy, będziemy mieć czas dla dzieci. Sterta ciuchów i dylemat co wziąść a czego nie:eek: Przeciągnie się na jutro to pakowanie:wściekła/y:
Jeszcze muszę zapakować w słoiczki konfiturę z płatków róży. Ambrozja na zimne dni, a pączki jak smakują...;-)
Hania śpi nam w nocy 12-13 h z jedną pobudką na cycusia:-). Bajka takie nocki:tak: Od rana do nocy gada jak nakręcona. Opanowała obrót się z brzucha na plecki, więc skończyło się zostawianie "na chwilę" na łózku...
Pozdrawiam Was mocno- odezwę się po przyjeździe... bo jutro to chyba nie zdążę milion rzeczy na ostatni dzień... jak zawsze..;-)
 
reklama
witajcie
Izulka ja trzymam kciuki za twoją przyjaciółkę i mam nadzieję że im się uda. To będzie bardzo trudne ale może dadzą radę.
A tobie kochana życzę udanych wakacji. I nie zapomnij o nas.:-D

Anne co się z tobą dzieje że cię tu nie ma? Myślę że to tylko obowiązki i wszystko jest ok. Pewnie masz męża przy sobie i go nie odpuszczasz na krok:-DOdezwij się bo cię sms-em zaatakuję:-D:-D:-D
 
Do góry