reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wątek główny

hej dziewczynki
ostatnio nie mam czasu zeby tu zaglądac a bardzo za Wami tęsknie:D
witamy się radośnie i zaraz uciekamy załatwiac sprawy na mieście.....

Misia czy na MT ma by jakaś aplikacja czy czysty.....?


mój dziubek próbuje usiąśc ...... podnosi się z pleców ... tzn podciąga głowe ramiona, prawie aż do siadu..... ja w szoku jestem.....

29go idziemy do pediatry to zapytam czy to normalne....

dziś zapowiada się śliczna pogoda.. więc życzymy Wam udanych spacerków i miłego dnia
kocham Was moje drogie
 
reklama
Witajcie:)
Agapa,dzięki za troskę,jest ok.,czasu mało,bo korzystam z pogody,codziennie wyjeżdżałam z dziecmi nad wodę.Potem nie miałam chwilowo internetu bo mi się umowa skończyła,wzięłam teraz większy transfer na 10 dni próby-zobaczę jak to hula,
Pozdrawiam wszystkich i zmykam cieszyć sie pioękną pogodą
 
hej dziewczynki
ostatnio nie mam czasu zeby tu zaglądac a bardzo za Wami tęsknie:D
witamy się radośnie i zaraz uciekamy załatwiac sprawy na mieście.....

Misia czy na MT ma by jakaś aplikacja czy czysty.....?


mój dziubek próbuje usiąśc ...... podnosi się z pleców ... tzn podciąga głowe ramiona, prawie aż do siadu..... ja w szoku jestem.....

29go idziemy do pediatry to zapytam czy to normalne....

dziś zapowiada się śliczna pogoda.. więc życzymy Wam udanych spacerków i miłego dnia
kocham Was moje drogie
Radzę ci żebyś nie pozwalała maleństwu jeszcze siadać bo to jest za duże obciążenie dla kręgosłupa w tym wieku. Od nas z miejscowości jedna dziewczyna leżała w szpitalu z dzieckiem "marcowym" bo też się rwało do siadania i jakaś żyłka mu pękła w główce:szok:Ja cię nie straszę tylko lepiej jeszcze troszkę poczekać, na wszystko przyjdzie czas:-D
Witajcie:)
Agapa,dzięki za troskę,jest ok.,czasu mało,bo korzystam z pogody,codziennie wyjeżdżałam z dziecmi nad wodę.Potem nie miałam chwilowo internetu bo mi się umowa skończyła,wzięłam teraz większy transfer na 10 dni próby-zobaczę jak to hula,
Pozdrawiam wszystkich i zmykam cieszyć sie pioękną pogodą
Tak myślałam ale wolałam się upewnić. Masz rację kożystaj z pogody. Pozdrawiam:-)
 
na bolące dziąsła gryzaka schłodzonego w lodówce.....:p:p

nie pozwalam mu siadac...... tylko nie zawsze widze.... jak sie siłuje łobuz... a teraz spac nie chce.... to maruda no...

kochane Patrycja prosiła abym przekazała Wam pozdrowienia od niej.. niestety ma kompa w naprawie więc nie ma jak tu zajrzec.....
 
Witam sie.
Niestety czasu brak...Mieszkanko juz mamy teraz czeka nas przeprowadzka...ooojjjj...Ja rowniez bede na nowym bez neta przez jakis czas niestety...
Moja mala tez podnosi glowke ale nie na tyle zeby usiadla wiec spoko.
Pozdrawiaj Patrycje goraco odemnie niestety nie mam nr tel jej...
 
Hej Dziewczyny... Jestem na kompie od taty:))
Także zaraz zmykam:(((( Kurcze jak ja za Wami tesknie :(((
Niech mi w końcu naprawia ten komputer :///
A u nas z nowości to tak :
Mieszkamy już na swoim od ponad tyg... jest cudnie:)):)):))
Kubuś ma już dwa ząbki.... 2 piękne dolne jedynki :)):)):))
We wtorek mamy szczepienie i przenosze kartoteki do tej przychodni koło której mieszkam :)):)):))
Kochane pozdrawiam Was gorąco i postaram sie zajrzec do Was niedługo....:)):)):)):-D:-D:-D
 
Ja też się witam na krótko bo dziś idziemy na wesele i już od rana się szykuję.

Hej Dziewczyny... Jestem na kompie od taty:))
Także zaraz zmykam:(((( Kurcze jak ja za Wami tesknie :(((
Niech mi w końcu naprawia ten komputer :///
A u nas z nowości to tak :
Mieszkamy już na swoim od ponad tyg... jest cudnie:)):)):))
Kubuś ma już dwa ząbki.... 2 piękne dolne jedynki :)):)):))
We wtorek mamy szczepienie i przenosze kartoteki do tej przychodni koło której mieszkam :)):)):))
Kochane pozdrawiam Was gorąco i postaram sie zajrzec do Was niedługo....:)):)):)):-D:-D:-D
Patrycjo my też za tobą tęsknimy:tak:
Tak dużo nie piszemy to nie będziesz miała dużo do czytania:-D
Na swoim jest cudnie. Ja chciałam jak najszybciej się przeprowadzić. Nie mieliśmy jeszcze podług tylko betony, Meble na środku chałupy, zlewu w kuchni nie było, ale był kibel i umywalka, brudne okna, ale na swoim. Z czasem się ogarnęło. Przeprowadziliśmy się w 2 i 4 urodziny moich dzieci. Przyjęcie było na taborecie (stół), siedzieliśmy na podłodze i goście też, zastawa papierowa, ale był tort, który zrobiła ciocia, ale było cudnie. Dlatego doskonale rozumiem twoją radość i czekamy na ciebie na forum:-D:cool2:
 
reklama
Witam, u nas jeszcze nie ma zabkow. Ale mala zachowuje sie jakos dziwnie, jakby oslabiona byla...moz wkrotce...zobaczymy. Pati ja tez tesknie:( ale najwazniejsze ze na swoim. Ja juz od polowy lipca tez sie przeprowadzam :) Szalejemy z meblami i wogole tak wiec czasu brak...
Misia, ja glosuje... i jak sprawa sie ma?
Pozdrawiam Was Dziewczyny.
 
Do góry