reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

reklama
hej ,mnie od dwóch dni moja pani boli nawet tak dość mocno.Śluz to mi już od jakiegoś czasu wycieka ,ale taki jasnozielonkowaty.Lekarz mówi,że nie ma infekcji.Dziś w nocy miałam skurcze regularne co 10 min,ale po 1,5 godz.minęło:wściekła/y:,a już miałam nadzieję.Teraz też brzusio stawia się,miednica boli,ale nic takiego szczególnego się nie dzieje.W środę do szpital na badania,zobaczymy co mi powiedzą,ja nadal czuję,że mała ma główkę na górze.A i Joasiu śliiczny malutki,zdrówka dla Was
 
hej ,mnie od dwóch dni moja pani boli nawet tak dość mocno.Śluz to mi już od jakiegoś czasu wycieka ,ale taki jasnozielonkowaty.Lekarz mówi,że nie ma infekcji.Dziś w nocy miałam skurcze regularne co 10 min,ale po 1,5 godz.minęło:wściekła/y:,a już miałam nadzieję.Teraz też brzusio stawia się,miednica boli,ale nic takiego szczególnego się nie dzieje.W środę do szpital na badania,zobaczymy co mi powiedzą,ja nadal czuję,że mała ma główkę na górze.A i Joasiu śliiczny malutki,zdrówka dla Was
jak ma główke nas górze to cię wezmą na patologie ciąży ja też myślałam że jest główka na górze a jest na dole się okazało
A co do szyjki to być może być może zobaczymy jutro co mi gin powie kurcze a jerszcze ten gwałciciel grasuje u mnie w zielonej górze szlak by go wzioł miejmy nadzieje że mnie nie zaatakuje jutro .
 
Ostatnia edycja:
a żeście się narozpisywały łomatko:p:p:p hehehehehhe
ja myślałam ( miałam nadzieje) że u mnie coś drgnie, bo brzunio bolał w nocy i rano... ale wszystko przeszło i nic już nie boli..... :( Pan czop się nie pojawia..... ehhhh
 
jak ma główke nas górze to cię wezmą na patologie ciąży ja też myślałam że jest główka na górze a jest na dole się okazało
A co do szyjki to być może być może zobaczymy jutro co mi gin powie kurcze a jerszcze ten gwałciciel grasuje u mnie w zielonej górze szlak by go wzioł miejmy nadzieje że mnie nie zaatakuje jutro .
tylko,że ja nie mieszkam w PL i tutaj na patologię nie biorą,w środę mi robią osateczne usg i wtedy się okaże kiedy i czy cesarka
 
hi dziewczyny! ale zescie sie rozpisaly!! ja od piatku mecze sie z przeziebieniem i wlasciewie dopiero dzis sie zwleklam z lozka! masakra nos zatkany, gardlo boli i nawet na kompa mi sie nie chce patrzec. ide teraz na spacer troche sie przewietrzyc a pozniej nadrobie zaleglosci:-) 3majcie sie cieplutko!
 
reklama
Do góry