reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

eee faktycznie jeszcze wyniki:eek: zapomniałam z tego wszystkiego:eek: no to idę się martwić:-D

iiii ups, przeproś męża od razu:zawstydzona/y: żeby nie było to swojemu też każę, mimo, że on ma łatwiej bo do domu wraca, więc moze po drodze kupić, ale chociaż tak się zrehabilituję:zawstydzona/y:

Nie martw się wyniki na pewno będą dobre. Widzę to w jasnowidzeniu:-):tak: Napisz jak odbierzesz czy się sprawdziło, może zacznę zarabiać jako wróżka:-p No co Ty będę go przepraszać to jedyny okres kiedy można korzystać bez wyrzutów sumienia:-D
 
reklama
hehe no faktycznie:-D to dorzuć jeszcze do listy śledzia i lody waniliowe:-Dalbo wyślij go jak wróci, że Ci się zachciało coś innego:-D o matko nie, co ja wypisuję:szok: dlaczego ja chcę męczyć Twojego męża??:szok: zapomnij co napisałam, przecież mi niczym nie podpadł:szok:
 
pokazuj co zakupiłaś!! zwłaszcza że to książkowe:tak:
:tak: a kiedy będziesz znała termin cc?
aa myślisz że jedna opinia lekarza mi wystarczy? ale mówił tak pewnie, nie miał żadnych ale, ani nic..

A takie tam różne: Kapuściński dla taty, "Grecki skarb" Stone'a dla mamy, dla mojego męża "Doktryna szoku" Klein, a dla chłopaków "Tobi", Tomek Szklarskiego i mój ukochany "Calvin i Hobbes". Dziewczyny, jak Wam w łapy wpadnie Calvin, poczytajcie sobie - genialny komiks, który rodziców śmieszy do rozpuku. I pogniewałam się na merlina - ja chcę książkę dostępną w ciagu 7-u dni, a oni mi piszą, że nie dostarczą mi jej przed świętami. :szok: 4 tygodnie do świąt, a oni nie zdążą. Normalnie opadło mi wszytko, więc zrobiłam zakupy w redmoon - ceny znacznie niższe, telefon od razu po zamówieniu, paczka dziś wyszła od nich. To lubię.

Terminu cesarki nie znam, muszę gościa podpytać, może mi już coś rzuci, ale pewnie będzie się na USG oglądał i teraz mi nic nie powie.
I myślę, że jak Ci doktor dobrze siatkówkę ocenił, ciśnienie pomierzył, to nie masz się co martwić i kombinować.
An
 
hehe no faktycznie:-D to dorzuć jeszcze do listy śledzia i lody waniliowe:-Dalbo wyślij go jak wróci, że Ci się zachciało coś innego:-D o matko nie, co ja wypisuję:szok: dlaczego ja chcę męczyć Twojego męża??:szok: zapomnij co napisałam, przecież mi niczym nie podpadł:szok:

Też jesteś jasnowidząca bo mi dzisiaj podpadł więc pewnie podświadomie się ze mną solidaryzujesz:-D dorzuciłam do listy kurczaczki z kfc i granaty, ciekawe czy znajdzie;-):-)
Zbieram się spać bo zasypiam na klawiaturze. Życzę Wam spokojnej nocy, kolorowych i miłych snów i nie budzenia się w nocy (czego i sobie życzę:-p) Buziaczki. PaPa
 
A dzień dobry Wam:-D zabieram się za nadrabianie i jedzenie:-D
A wczoraj byłam u położnej i powiem Wam suuuper!!!!:-D:-D:-D Babka super zorientowana co trzeba do szpitala i z tych wszystkich list ograniczyła mi tylko rzeczy niezbędne nie bede brała w torbie pół domu dzięki niej super ulotki dostałam także jestem mega ,mega szczęśliwa:-D a dziś szkoła rodzenia:-D
 
a ja nie wiem gdzie szukac poloznej :-( wogole na moja dzielnice tylko 2 sa ... :-/ aaa i tez dzis smigam do szkoly rodzenia :-D
podejdź do przychodzni gdzie masz lekarza rodzinnego one Cię dokładnie pokierują do ktorej położnej powinnaś iść :tak::-) O widzisz to super będziemy się jutro razem dzielić wrażeniami:-D:-D:-D
 
reklama
Do góry