reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wątek główny

Aha widac kto oglada Brzydule - Pysia -

Ja tam się mogę nie znać, ale tak coś przez skórę czuję Pysia to jest na bank czołowa brzydulomanka tego forum:-D Nie zdziwię się wcale jak zaraz założy nowy temat "Fanklub Brzyduli i M jak Miłośc" albo coś w ten deseń:-p
No prawie macie racje. Prawie robi róznice, nie widizłam nawet pięciu mint teg oserialu. Kiedyś widziałam kilka oddcinków, ale to jeszcze tej oryginalnej- wenezuelskiej, czy skąd to się wzieło

Ha , to chyba tylko ja jestem anty serialowa :D Jedyny serial jaki lubie to " House MD" :) Z polskich to nic nie oglądam :) Mam więcej czasu dla was :*
tez tylko housa, a z polskich to władców móch :)
 
reklama
Ja tez ale nie dlatego zebym zyc bez nich nie mogla - po prostu nudze sie strasznie i nie mam pojecia jak zabic czas , nie chce sie nawet na spacer wyjsc tak zimno i deszcz brrrr...

no z nudów, z nudów, ale co robić?? pogoda do bani, i spacerować to się zbytnio niechce:no: a tym bardziej że teraz jest najgorsza pogoda na złapanie jakiegoś choróbska. a u mnie o przeziębienie to łatwo:shocked2:
 
Pysia ja tak czulam ze TY nie jestes Brzydulowa fanka ale trafilo ze napisalas jak byly reklamy .
Paulla - trzeba by jakas gre BB ulozyc , moze macie jakis plan , niektore z nas maja dziecie wiec i zajecie .
 
Sorki że tak znikłam, ale leżałam z powodu tego bólu i mi sie zasnęło :) Na szczęście ból ustąpił, nic mnie już nie boli! Mały musiał mi przez noc nauciskać nie tam gdzie trzeba i dlatego ten ból.

Adaśko jest ruchliwy a ja szczęśliwa! Odezwę się później.... bo jedziemy do rodziców!

P.S. Właśnie dowiedziałam się, że dobrzy znajomi, którzy od stycznia starali się o dzidzię to zaciążyli. Kasia jest najszczęśliwszą osobą na świecie (Bidulka bała się, że są bezpłodni...) Dzis będę z nią rozmawiać! Tak się cieszę, ze im się w końcu udało!
 
Sorki że tak znikłam, ale leżałam z powodu tego bólu i mi sie zasnęło :) Na szczęście ból ustąpił, nic mnie już nie boli! Mały musiał mi przez noc nauciskać nie tam gdzie trzeba i dlatego ten ból.

Adaśko jest ruchliwy a ja szczęśliwa! Odezwę się później.... bo jedziemy do rodziców!

P.S. Właśnie dowiedziałam się, że dobrzy znajomi, którzy od stycznia starali się o dzidzię to zaciążyli. Kasia jest najszczęśliwszą osobą na świecie (Bidulka bała się, że są bezpłodni...) Dzis będę z nią rozmawiać! Tak się cieszę, ze im się w końcu udało!
Ciesze sie ze bol ustapil . Jesli chodzi o znajomych to wiem co czuja bo ja tez mialam takie odczucia jak dlugo nie moglam zajsc - ciesze sie ze kolejnej parze sie udalo
 
reklama
Dziewczynki ja już dzisiaj zmykam idę robic kolacyjkę,bo znajomi do Nas wpadają;-)życzę miłej nocki;-)Buziaki i kolorowych snów ;-)


Smacznej kolacji:-) Buźka!!!!:-D:-D:-D

Sorki że tak znikłam, ale leżałam z powodu tego bólu i mi sie zasnęło :) Na szczęście ból ustąpił, nic mnie już nie boli! Mały musiał mi przez noc nauciskać nie tam gdzie trzeba i dlatego ten ból.

Adaśko jest ruchliwy a ja szczęśliwa! Odezwę się później.... bo jedziemy do rodziców!

P.S. Właśnie dowiedziałam się, że dobrzy znajomi, którzy od stycznia starali się o dzidzię to zaciążyli. Kasia jest najszczęśliwszą osobą na świecie (Bidulka bała się, że są bezpłodni...) Dzis będę z nią rozmawiać! Tak się cieszę, ze im się w końcu udało!

Dobrze, że ból przeszedł:-) Cieszę się razem z Twoimi znajomymi, bo wiem co to znaczy starać się o dziecko. moi znajomi też się starają i biedulka już jest załamana:-( Wspieram ja jak mogę, ale teraz kiedy już mam duży brzuch to do niej dzwonię bo ostatnio jak się spotkałyśmy to na mój widok wpadła w taki płacz, ze nie moglam jej opanowac.
 
Do góry