reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Dziewczyny.... niskim ciśnieniem nie powinnyśmy się przejmować, to ponoć normalne "w naszym stanie" - tak mi lekarz mówił na moje ciśnienie!
Dopiero jakby było za wysokie, to oni zaczynają działać, bo to może maleństwu zaszkodzić!
 
reklama
Ja piję kawkę jedną rano delikatną mrożoną - bo jak wstaje to kiesko się czuję jest mi słabo i mam wrażenie że jak gdzieś pojde dalej to padnę...

Ja mam tak samo, ja wolę poleżeć chwilę dłużej, bo jak szybko wstanę to zaraz mi słabo się robi:(

patrycja214
Kochana a długo leczyłaś to badziewie?:( A jakie leki dostałaś dopochwowe czy doustne?
 



A teraz z innej beczki. Chciałam zapytać pracujące Lodóweczki czy Wy w ogóle coś robicie w pracy ?
Zawsze miałabym jakieś pocieszenie że nie tylko ja się obijam :-p
Ja odchudzam kobiety :-D poprzez fitness, aerobik ćwiczenia na różnych sprzętach i maszynach i jeszcze miesiąc temu normalnie z nimi ćwiczyłam i to sporo bo w sumie od rana do wieczora później już sie bałam, że może za dużo i mnie szefowa posadziła w recepcji oj jak ja się nudziłam :angry: no a od dzisiaj haj lajf hahahhaha nie będę robić nic o! i już tam nie wróce ;] A Ty Kochana mocno się przemęczasz w pracy ?
 
Ja mam tak samo, ja wolę poleżeć chwilę dłużej, bo jak szybko wstanę to zaraz mi słabo się robi:(

patrycja214 Kochana a długo leczyłaś to badziewie?:( A jakie leki dostałaś dopochwowe czy doustne?
10 dni bo tyle miałam globulek najlepiej całe opakowanie zużyć;-) Dopochwowe doustnych raczej nam nie dadzą bo mogą zaszkodzić;-)
 
Gucha90
Nie stresuj się jakimś grzybkiem - będzie ok.
Ja już swoje przeżyłam - jakieś 2 tyg. temu wyszła mi bakteria w moczu i w pochwie - poczytaj sobie - paciorkowiec typu B (groźna w ciąży) i oprócz tego dwa rodzaje grzybów w pochwie. Nadmieniam że cytologia tydzień wcześniej - I grupa i te grzyby to pewnie przez to że przyjmuję dopochwowo luteinę cały czas, a bakteria ponoć znajduje się w przewodzie pokarmowym i sobie przeszła. Dostalismy lekartwa razem z mężem, chociaż nie współżyjemy, ale doktorka mówi że skoro śpimy w jednej pościeli to on też bezwzględnie ma być leczony. Ja nie dostalam antybiotyku, a chyba juz się wyleczyłam, badanie ogólne moczu wyszło ok , a wcześneij było wpisane że bakrerie liczne.
 
Gucha90
Nie stresuj się jakimś grzybkiem - będzie ok.
Ja już swoje przeżyłam - jakieś 2 tyg. temu wyszła mi bakteria w moczu i w pochwie - poczytaj sobie - paciorkowiec typu B (groźna w ciąży) i oprócz tego dwa rodzaje grzybów w pochwie. Nadmieniam że cytologia tydzień wcześniej - I grupa i te grzyby to pewnie przez to że przyjmuję dopochwowo luteinę cały czas, a bakteria ponoć znajduje się w przewodzie pokarmowym i sobie przeszła. Dostalismy lekartwa razem z mężem, chociaż nie współżyjemy, ale doktorka mówi że skoro śpimy w jednej pościeli to on też bezwzględnie ma być leczony. Ja nie dostalam antybiotyku, a chyba juz się wyleczyłam, badanie ogólne moczu wyszło ok , a wcześneij było wpisane że bakrerie liczne.
O kurcze:-( Nas to zawsze coś dopadnie:sorry2:Trzymam kciuki żeby teraz już nic Cie nie męczyło z tych paskudnych dziadostw:tak:;-)
 
ja to cisnienie ostatnio bardzo ksiązkowe mam ;)

dzis w nocy bardzo sie przestraszylam .. jesli któraś z Was może pamięta to moja przypadłość ciążowa to 'stawianie sie' macicy.
wiec dzis w nocy w dole brzucha zrobiła mi sie taka wielka kula ze az sie obudzilam i myslalam ze macica peknie mi zaraz razem z brzuchem ..
nie bolało mnie to ale szczerze poiwme ze to strazne napiecie sie czuje i naprawde sie przestraszyłam:szok: na szczescie położyłam się na boku i macica ' puścila'
nigdy przedtem az tak mocno tego nie czułam .. az mam głupie mysli ze mogło sie cos dzidziuiowi stac... a przeciez dzis mam sie dowiedziec jaka plec...
teraz to porzadnie sie boje naprawde.... :(
 
Buziole kochane, trochę nadrobiłam w czytaniu :-)

MadziaTr ja też jeszcze nie czuje ruchów a już bym chciała, ostatnio pytałam się od czego zależy to, że jedni czują wcześniej drudzy później , powiedział, że od unerwienia macicy i spokojnie po 20 tyg na pewne poczuje a wtedy odrazu bedziecie o tym wiedziały :-). a co do płci ja w 13 dowiedziałam się, że chłopiec a teraz w 17 , że jednak dziewucha :)

Gucha90 jeśli chodzi o humory ja też je miewam , mój mąż czasem nie wie o co mi chodzi.
Mam dni kiedy płacze a zaraz się z tego śmieje - mam nadzieje, że nie myśli, że jestem obłąkana ;-)

Beata23 ja też chciałam wracać do pracy, moi współpracownicy mnie też do tego namawiali.Ale siedzenie 8 godz przed kompem, czasem bez możliwości przerwy i przewijających się około 100 dziennie po różnych napromieniowaniach dała mi do myślenia, że są ważniejsze rzeczy - jak mój skarbuś :)

A tak w ogóle to mocno tyjecie ? Mi przybyło od początku 4 kg myślicie, że to dużo?
Jak tam u Was?


 
reklama
Do góry